320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Kas mulle ainult tundub või üritatakse klubi ühe tähtmängija mitte siin olemist serveerida kui täiesti normaalset asja?
    Tekkis sama küsimus ja mitte esimest korda.
    Huvita kas Eesti meditsiin on siis tõesti nii palju kehvem, et siin neid protseduure teostada ei saa? Vaevalt küll!
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Spetislistid lõpetage spekuleerimine. Felipe jõuab Tallinna 4. Märts. Ta pole mänginud Narvas ega kuskil mujal. Staar või mitte staar, hetkel on ta pigem varumees kuni teistele järgi jõuab. Lõpetaks selle Felipe teema ümber muinasjuttude levitamise.
      www.jkkalju.ee
      www.facebook.com/jkkalju

      Kommentaar


        Algselt postitas Kuno Vaata postitust
        Spetislistid lõpetage spekuleerimine. Lõpetaks selle Felipe teema ümber muinasjuttude levitamise.
        Jumal on rääkinud!
        Algselt postitas alehis
        "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
        Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

        Kommentaar


          Kallid foorumi adminid, teeks ettepaneku see teema sulgeda või teatud inimestega kõnelda, et sellele topicule võiks luua eraldi nõuded, mille üle võib arutada ning millest rääkida ei tohi.

          Inglise meedia praegu põhiline uudis on, et kus on Tevez, aga kui siin ei kõlba tõsistest teemadest rääkida, siis eks niisama lajatame OTd ja kogume postitusi.

          Kommentaar


            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            Kallid foorumi adminid, teeks ettepaneku see teema sulgeda või teatud inimestega kõnelda, et sellele topicule võiks luua eraldi nõuded, mille üle võib arutada ning millest rääkida ei tohi.

            Inglise meedia praegu põhiline uudis on, et kus on Tevez, aga kui siin ei kõlba tõsistest teemadest rääkida, siis eks niisama lajatame OTd ja kogume postitusi.
            Inglise meedia tugineb faktidele mitte kuulujuttudele või ma eksin? Tehke uus topic: "Naised Saunas rääkisid" ja jahvatage seal muinasjutuveskit nii palju kui kulub. Ühte asja võin teie südamerahuks öelda, et see meeskond milles te Felipet staari rollis mäletate on ajalugu.
            Kui on õige hetk teeb klubi ka ametliku teate oma kodulehele, pole vaja sündmustest ette rutata.
            Olukord on kontrolli alla, mängija on lepinguga seotud Nõmme Kaljuga, ühtegi X klubi millega Felipe väidetavalt seotud on ei eksisteeri, isegi mitte vanalinnas asuv X klubi mis on suunatud striptiisile...

            Ja muide, meil pole Felipe suhtes paanikat ega ka kiiret, meeskond on hooajaks valmis ja kui Felipe naaseb, siis on see loomulikult mõne aja pärast ainult positiivne lisa.

            Mario kuidas fännid muidu hooajaks valmistuvad?
            Tahaks ka sellest midagi lugeda... Üht koma teist Kalju kodukal ikka meeskonna tegemistest kirjutatakse... Kuidas teil lood on?
            www.jkkalju.ee
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              Algselt postitas Kuno Vaata postitust
              Spetislistid lõpetage spekuleerimine. Felipe jõuab Tallinna 4. Märts. Ta pole mänginud Narvas ega kuskil mujal. Staar või mitte staar, hetkel on ta pigem varumees kuni teistele järgi jõuab. Lõpetaks selle Felipe teema ümber muinasjuttude levitamise.
              Kulla Kuno, ise sa teed ju kõik selleks, et minusugused spetsialistid spekuleeriksid. Oleksid sa juba ammu selle avaldusega välja tulnud, poleks ka nii palju spekuleerimist.
              Aga ma spekuleerin edasi, hoolimata sinu soovitusest. Asi on mu jaoks ikkagi kahtlane. Pole sellel Felipel häda midagi ja see kui ta pingil istub on see teie karistus temale selle eest, et ta teid üle lasi ja õigel ajal tagasi ei ilmunud.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                Inglise meedia tugineb faktidele mitte kuulujuttudele või ma eksin? Tehke uus topic: "Naised Saunas rääkisid" ja jahvatage seal muinasjutuveskit nii palju kui kulub. Ühte asja võin teie südamerahuks öelda, et see meeskond milles te Felipet staari rollis mäletate on ajalugu.
                Kui on õige hetk teeb klubi ka ametliku teate oma kodulehele, pole vaja sündmustest ette rutata.
                Olukord on kontrolli alla, mängija on lepinguga seotud Nõmme Kaljuga, ühtegi X klubi millega Felipe väidetavalt seotud on ei eksisteeri, isegi mitte vanalinnas asuv X klubi mis on suunatud striptiisile...

                Ja muide, meil pole Felipe suhtes paanikat ega ka kiiret, meeskond on hooajaks valmis ja kui Felipe naaseb, siis on see loomulikult mõne aja pärast ainult positiivne lisa.

                Mario kuidas fännid muidu hooajaks valmistuvad?
                Tahaks ka sellest midagi lugeda... Üht koma teist Kalju kodukal ikka meeskonna tegemistest kirjutatakse... Kuidas teil lood on?
                Tänud hea postituse eest, sellist olen ammu oodanud!

                Fännidega on kõik samuti korras, praegu plaanime lähipäevadel üht suurt fännikoosolekut, et arutada mõtted, neid on palju! Fänluse poolepealt peaks tulema üpris kaunis hooaeg samuti, loodetavasti meeskonna tulemusetega bilansis!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Kulla Kuno, ise sa teed ju kõik selleks, et minusugused spetsialistid spekuleeriksid. Oleksid sa juba ammu selle avaldusega välja tulnud, poleks ka nii palju spekuleerimist.
                  Aga ma spekuleerin edasi, hoolimata sinu soovitusest. Asi on mu jaoks ikkagi kahtlane. Pole sellel Felipel häda midagi ja see kui ta pingil istub on see teie karistus temale selle eest, et ta teid üle lasi ja õigel ajal tagasi ei ilmunud.
                  Anna tuld kallis reinuke, me ei pea igat asja komenteerima. Seda kes mängib või pingil istub otsustavad treenerid ja hetkel on meeskond kenasti komplekteerituid ja felipe tasemel mängijaid on veel. Kindlasti saabub ta Eestisse, liitub Kalju treeningutega ja lööb ka sellel hooajal oma 20 väravat. Muretsemiseks pole põhjust. Vanadan, et ei jõua sinu uudishimuga võidu jooksta ja kõigest kirjutada.
                  www.jkkalju.ee
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    Tänud hea postituse eest, sellist olen ammu oodanud!

                    Fännidega on kõik samuti korras, praegu plaanime lähipäevadel üht suurt fännikoosolekut, et arutada mõtted, neid on palju! Fänluse poolepealt peaks tulema üpris kaunis hooaeg samuti, loodetavasti meeskonna tulemusetega bilansis!
                    Loodame parimat Kui hoiame kokku, siis pole meil vastaseid!
                    www.jkkalju.ee
                    www.facebook.com/jkkalju

                    Kommentaar


                      Litmanen Kaljusse?

                      Täna viibis Nõmme Kalju jalgpallimeeskonna treeningul Soome kuulsus Jari Litmanen.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Herr Vaata postitust
                        no see oleks küll hea täiendus,kuigi mehel juba vanust palju siis eesti liigas peaks paugutama küll
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Vanameister näitas treeningul väga selgelt, miks ta on jalgpallur suure algustähega - kogemused, tehnika, professionalism ja kõik see aura, mis täna Männikul oli.. uhh! Tõeline jalgpalligeenius!

                          Kommentaar


                            Täna viibis Nõmme Kalju jalgpallimeeskonna treeningul Soome kuulsus Jari Litmanen.


                            Männiku sisehallis toimunud harjutuskorral jättis üheksa korda põhjanaabrite aasta mängijaks tunnistatud Litmanen abitreener Sergei Terehhovile hea mulje.

                            «Tase oli näha, vanus ei loe. Poistele meeldis, et Litmanen koos nendega treenis,» lausus Terehhov.

                            Soome koondise aegade edukaim väravakütt on Tallinnaga tihedalt seotud, sest kasvatab koos Ly Jürgensoniga kaht pisipoega. Pealegi asub paari Eesti-kodu Kakumäel Kalju presidendi Kuno Tehva kõrval.

                            «Jari on mu hea sõber,» ei salanud Tehva. «Ta viibib Eestis ja meie meeskonna tase on vormishoidmiseks sobiv. Jari on Kaljut paar viimast aastat jälginud. Ta tunneb hästi treenereid Fredo Getuliot ja Karel Voolaidi.»

                            Kas eksootiliste leegionäride värbamisega silma paistnud Kalju pakub ka Litmanenile lepingut?

                            «Ei tea, mida tulevik toob. Praegu pole temaga sellest rääkinud. Äkki on Jaril kavas paari aasta pärast Eestis karjääri lõpetama tulla,» oletas Tehva.

                            Hollandis, Hispaanias, Inglismaal, Saksamaal ja Rootsis profileiba teeninud Litmanen naasis 2008. aastal kodumaale, sõlmides lepingu FC Lahtiga.

                            Kolm päeva tagasi 39. sünnipäeva tähistanud veteran on jätkuvalt heas vormis, sest kuulub järgmisel kolmapäeval võõrsil Maltaga kohtuva Soome rahvusmeeskonna ridadesse. 124 korda koondist esindanud Litmanen on löönud kodumaa eest 30 väravat.

                            Homme hommikul sõidab Kalju Soome, et pidada Vantaa hallis treeningmäng Aavo Sarapi juhendatava FC Atlantisega. Võimalik, et nädala lõpus võtab Litmanen taas osa Kalju treeningust.

                            Kommentaar


                              Selline üleminek oleks väga hull! Kuigi see on väga vähetõenäoline, siis jääb parima peale lootma

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mister Vaata postitust
                                Selline üleminek oleks väga hull! Kuigi see on väga vähetõenäoline, siis jääb parima peale lootma
                                Ärge erutuge kutid, öeldi ju, et võibolla paari aasta pärast. 41-aastan Litmanen on vähetõenäoliselt teie. A ma arvan, et ta mängib isegi 41-selt need sambajalgpallurid üle.

                                Saba nimel,
                                Piksenool
                                Algselt postitas alehis
                                "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                                Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X