320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kaldun arvama et se on bussipeatus Vabaduse pst ja Männiku tee nurgal. Aga sealt on ikka parajalt kõmpida.

    Kommentaar


      Algselt postitas football2u Vaata postitust
      Hei nõmmekad, tahaksin tulla teie mängu vaatama, kuid kas Liiva peatusesse tulles on palju kõmpida või saab ka sõita sinna?

      Tahaks tulla teie mängu Levaga vaatama
      Sealt on umbes 4 km astuda, palju edu.


      Staadioni aadress oli vist Pidu tn 11?
      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

      Kommentaar


        Algselt postitas football2u Vaata postitust
        Hei nõmmekad, tahaksin tulla teie mängu vaatama, kuid kas Liiva peatusesse tulles on palju kõmpida või saab ka sõita sinna?

        Tahaks tulla teie mängu Levaga vaatama
        Eeldusel, et tuled rongilt Liiva jaamas maha, sõida 36 bussiga Nõmmele ja kuskil 14-15 minutit jalutamist staadionile.
        "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
        www.facebook.com/jkkalju

        Kommentaar


          Teekond:
          http://maps.google.com/maps?f=d&sour...,0.033088&z=15
          Bussi ei soovita kasutada, pilet on kirves..

          Kommentaar


            Tänud, tänud, mulle pole 4 kilti mingi vaev kõmpida. Aga marsruut tuleb mul kuidagi selgeks õppida
            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

            Kommentaar


              number kümnega saab kõige lähemale muidu. peatuse nime ma ei teagi täpselt. oli äkki pidu? aga nõmme keskuse juurest pole ka palju tulla.

              Kommentaar


                Rongijaamast (Liiva) 1,5 tunniga jõuaksin kohale kõmpida?
                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                Kommentaar


                  Algselt postitas football2u Vaata postitust
                  Rongijaamast (Liiva) 1,5 tunniga jõuaksin kohale kõmpida?
                  lõdvalt! 15' km on ikka väga rahulik kõnd ja siis jääks aega ülegi veel

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Petuhhin Vaata postitust
                    lõdvalt! 15' km on ikka väga rahulik kõnd ja siis jääks aega ülegi veel
                    üldiselt on kiire kõnd ca 6 km/h. 10 km/h on üsna korralik sörk juba.

                    Kommentaar


                      no jõuad vast ikka, aga see on jala siiski päris mõnus maa udjada, eriti veel arvestades, et selle kaardi järgi minnes teeb alguses täitsa arvestatava ringi ka sisse.

                      panen igaks petteks ka viisi, kuidas ühistranspordiga saab - kui selle kaardi järgi alustades oled pärnu mnt äärde jõudnud, siis paremal u 100 meetri kaugusel on bussipeatus. nr 36 viib sind nõmme keskusesse (neli peatust edasi). seal tuled veits tagasi ja paremale üle tee, kus on nr 10 peatus. sellega sõidad Pidu peatusesse (kolm peatust edasi) ja mööda Pidu tänavat lähed staadionile.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
                        üldiselt on kiire kõnd ca 6 km/h. 10 km/h on üsna korralik sörk juba.

                        nojah, aga 6km/1,5h (ehk 15min kilomeetrile nagu Petuhhin juba seletas)
                        on ainult 4km/h ehk keskmisest aeglasem tempo, nii et jooksma ei pea
                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          Nijh, minu jaoks 5km/h käimine slow motion. 8-10km/h on norm.
                          Ela ja tunne, et elad
                          see on kõige lihtsam
                          filosoofia, mis toimib
                          sule silmad ära vaata
                          tagasi, hinga sügavalt ja
                          hüppa üle iseenda varju
                          tule koos minuga.

                          Kommentaar


                            Ma kõndisin 3 aastasena 8km/h. Pfff

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                              Nijh, minu jaoks 5km/h käimine slow motion. 8-10km/h on norm.
                              AWESOME!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                                nojah, aga 6km/1,5h (ehk 15min kilomeetrile nagu Petuhhin juba seletas)
                                on ainult 4km/h ehk keskmisest aeglasem tempo, nii et jooksma ei pea
                                ahaa. ei saand sellest kirjaviisist lihtsalt aru. my bad. lugesin välja et 15 km vaja pooleteise tunniga läbida.

                                neile kes arvavad, et nad 10 km/h jalutavad ... mul ainult hea meel et meil nii vägev kiirkõndimispotentsiaal eestis on.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X