320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ...või siis teeb Facebooki konto ja muutub lahedaks.

    Aga üldiselt oli flaierisüsteem väga kickäss- pidevalt oli patakas taskus ja tuju tuli, sai hopsti statkale mindud. Praegune süsteem vajab veidi enam planeerimist, mis niiväga äge pole. Ja see 5 euri palju/vähe on suhteline teema. Põhimõtteliselt maksab koondisemäng, mis on märgtavalt ekslusiivsem, kõrgema taseme ja meeleoluga mingi 2 korda rohkem. Oleks tõepoolest jalgpallihooaeg lühem ja iga mäng oleks sündmus kui selline, siis poleks 5 euri probleem. Aga 20 kodumängu, millest paljud mingid Tulevikuta Viljandi ja Lasnamäe Ajaxi mängud, siis paneb mõtlema. Noh, umbes sama, et E-Type eest maksaks 18 euri, aga igal nädalal kuskil laval oleva Eesti bändi eest naljalt 9 euri ei viitsiks maksta.

    Kommentaar


      Mulle tundub, et need mehed kes ennast jalka fännideks nimetavad ja foorumites lällavad valetavad nii endale kui teistele. Kallikesed tasuta te kõike nõuate, siis ütlete, et kvaliteet on sitt... Ksukil hakkab asi loogikale vastu... kui tahate, et kvaliteet tõuseb, siis ärge ohkige oma viie euro pärast. Kui viis eurot käib üle jõu ja tahtmine on siiski mängule saada, siis tee see facebooki konta kas või ainult selleks, et seda soodustust saada... Uskuge, see võtab vähem aega kui siin oma muret kirjeldada. Ja kui ei ole 2,5 eurot, siis ronige üle aia nii, et keegi ei näe!

      Siin meenutus melust hiiu staadionil! http://www.facebook.com/video/video....91986057489026
      NB! Alo kirjutas alla, transfer tuli ära ja mees homme mängib! Uudised facebookis ja Kalju kodukal.

      Edu ja rõõmu uuel hooajal!
      www.jkkalju.ee
      www.facebook.com/jkkalju

      Kommentaar


        need kes siin virisevad FB-teemal...aga tooge siis valja need kanalid, mis lisaks voiks olla. Voib olla nn. fannilist, nagu Prives on.

        pealegi minu arust on Nomme Kaljul vaga ok piletipoliitika. sama pohimotet kasutab Kuno ju ka Prives- kes viitsib vaeva naha, saab poole hinnaga voi hoopis tasuta. samas turistid, suht juhuslikult uritusele sattujad ja kes ei viitsi vaeva naha maksavad taishinna.
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
          need kes siin virisevad FB-teemal...aga tooge siis valja need kanalid, mis lisaks voiks olla. Voib olla nn. fannilist, nagu Prives on.

          pealegi minu arust on Nomme Kaljul vaga ok piletipoliitika. sama pohimotet kasutab Kuno ju ka Prives- kes viitsib vaeva naha, saab poole hinnaga voi hoopis tasuta. samas turistid, suht juhuslikult uritusele sattujad ja kes ei viitsi vaeva naha maksavad taishinna.
          Mis iganes see ka poleks, aga FB kohe kindlasti õige kanal pole.
          Näiteks Flora hooajapileti 50% soodustus cherrys on minu arust mõistlik. Silver on ju chilli omanik. Miks mitte teha samasugune asi seal?
          Enda poolt pakuks välja, et Kalju võiks igal mängul jagada piletiostjale flaieri millega saab järgmisele mängule soodsamalt.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Kuno Vaata postitust
            Mulle tundub, et need mehed kes ennast jalka fännideks nimetavad ja foorumites lällavad valetavad nii endale kui teistele. Kallikesed tasuta te kõike nõuate, siis ütlete, et kvaliteet on sitt... Ksukil hakkab asi loogikale vastu... kui tahate, et kvaliteet tõuseb, siis ärge ohkige oma viie euro pärast. Kui viis eurot käib üle jõu ja tahtmine on siiski mängule saada, siis tee see facebooki konta kas või ainult selleks, et seda soodustust saada... Uskuge, see võtab vähem aega kui siin oma muret kirjeldada. Ja kui ei ole 2,5 eurot, siis ronige üle aia nii, et keegi ei näe!

            Siin meenutus melust hiiu staadionil! http://www.facebook.com/video/video....91986057489026
            NB! Alo kirjutas alla, transfer tuli ära ja mees homme mängib! Uudised facebookis ja Kalju kodukal.

            Edu ja rõõmu uuel hooajal!
            Asi selles, et noored kooliõpilased ei leia ju iga nädal 5 eurot, et mängu külastada. Tore on öelda küll "kuidas sa ei leia seda närust 5 euri?". Ei saa ühiskonda ikka oma rahakoti järgi vaadata.

            See FB teema nüüd nii hirmus ka ei ole, et nüüd väike klikk "attending" peale panna. See on täitsa mõistlik asi.

            Aga ehk vast aitab kah sellest pileti nutust.

            Kommentaar


              Rein meid huvitab see, et me saame nende inimestega kes meie mängudele tulevad ka pidevalt suhelda. Facebook annab meile selleks võimaluse (testitud ja teame, et see on nii) ja mina usun, et tänapäeval on rohkem ikka neid inimesi kes suudavad arvutiga internetis orjenteeruda kui neid kes kivist vett välja pigistavad.

              Rein aga ära muretse, meil on plaanis teha ka flayerite kampaaniaid kuid need pole järjepidavad ja eesmärk on läbi selle ikkagi reklaamida facebooki ja läbi kampaaniate jõuda pigem uute inimesteni kes Kalju mängudel veel ei käi.

              Muigama paneb see, et iga uuenduse peale teatud inimtüübid teevad vingus nägu... Sama reaktsioon oli kunagi flayerite teemal... Kas keegi mäletab kui kassett hakkas asenduma CD plaadiga ja kui CD hakkas asenduma MP3 formaadiga... Uuendused viivad meid ainult edasi kallid sõbrad!
              www.jkkalju.ee
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                Algselt postitas Phare Vaata postitust
                Asi selles, et noored kooliõpilased ei leia ju iga nädal 5 eurot, et mängu külastada. Tore on öelda küll "kuidas sa ei leia seda närust 5 euri?". Ei saa ühiskonda ikka oma rahakoti järgi vaadata.
                Ma ei tunne kedagi, kes tunneks kedagi, kes oleks kooliõpilane ja kel puuduks facebook. 2,5€ leidmine ei tohiks olla suur probleem, kui on suur soov ja tahtmine.

                Aga Reinu mõte, et piletiostjatele jagataks järgmiseks mänguks soodustus, on väärt.

                Kommentaar


                  See pole tõesti paha mõte Reinul.
                  www.jkkalju.ee
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Algselt postitas peters Vaata postitust
                    Uskuge mind, on olemas inimesi, kes käivad päeval kuskil tehases tööl, ei ole teps mitte vaesed, aga internetti kasutavad minimaalselt. Millal seda aega nii väga ongi, jõuad koju kella seitsmeks. Hommikul jälle tööle. Ju kui selline avastab, et mingid võrgustikud annavad pileti poole hinnaga, siis edaspidi ta sellele üritusele lihtsalt ei tule.
                    No ega flaieri ise välja printimine parem variant polnud - paljudel pole igapäevast printeri kasutamise võimalustki, isegi neil, kellel arvuti ja internet kodus olemas. Seega FB list on palju parem variant. Pole ju probleem, luua FB konto ainult selle jaoks - käidki kord kahe nädala sees ja paned ennast üritusele kirja.

                    Algselt postitas eika
                    Aga üldiselt oli flaierisüsteem väga kickäss- pidevalt oli patakas taskus ja tuju tuli, sai hopsti statkale mindud. Praegune süsteem vajab veidi enam planeerimist, mis niiväga äge pole.
                    No ma ei tea, flaieri ootamine ja õigel ajal välja printimine nõuab minu arvates rohkem planeerimist, kui üks nupuvajutus (ok, sündmust on ka vaja oodata, seega jääb vaid üle loota, et need piisavalt varakult valmis tehakse).

                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    Aga Reinu mõte, et piletiostjatele jagataks järgmiseks mänguks soodustus, on väärt.
                    On tõesti hea mõte, isegi flaierite trükkimist pole vaja - pilet oleks selle eest.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Kes tahab tulla, see leiab paar korda kuus selle 5 euri ja tuleb. Kui tahab odavamalt, teeb väikese pingutuse ja saabki. Kui peab kalliks ja ebahuvitavaks, ei tule üldse. Väga lihtne. Millest on siin niisugust vanakreeka tragöödiat üles puhuda?
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Tänases Linnalehes pikem intervjuu Kuno Tehvaga...


                        .
                        "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                          See pole tõesti paha mõte Reinul.
                          Sümpaatne. Mulle meeldib, et klubijuht on tulnud enne hooaja algust tõeliste fännide keskele asja ajama ja kuulama/lugema.
                          Samas, erinevalt eelmisest hooajast kiidan ka Nõmme Kalju komplekteeritust. Kokku on saadud väga kihvt koosseis. Kogenud poisid Eestist, kogenud eestlased piiri tagant ja paar loodetavalt kvaliteetset välismaalast. Paberil mängib Kalju tõepoolest ennast see hooaeg kohtadele 2 või 3.

                          Edu,
                          Piksenool
                          Algselt postitas alehis
                          "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                          Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            2,5€ leidmine ei tohiks olla suur probleem, kui on suur soov ja tahtmine.
                            pikad näpud ja kiired jalad on alati abiks.

                            Kommentaar


                              Kuno ! Säästusektorit ei ole vaja reklaamidega varajata vaid tehke kas nii:
                              1. keegi klubi fännidest käib korjanduskastiga esimesel poolajal ringi ja korjab vabatahtlikult annetatud nn. piletiraha ,mis läheb klubile toetuseks. Kes on Kalju fänn see annab kindlasti. Ükskord keegi tegi seda ja mina olles tookord säästukal maksin täispileti raha.
                              2. Märkige sinna maha ametlik looduslik sektor ja korjakegi ametlikult piletiraha , seda saab ju Nõmme linnaosaga kokku leppida. Pange mustade kiledega aiad mitte päris väljaku äärde vaid ca 10 meetri kaugusele .Nii ei sega jooksjaid ja publik mahub kah ilusti ära sest kui Hiiul on juba näiteks 300 inimest siis istuma ei mahu ja rajaääres passida ma ei kavatse.Säästukas on looduslik ja hea nägemisulatusega sektor ja ma olen nõus seal viibimise eest maksma.
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                                Säästusektor kaob sellel aastal kahjuks ära kuna plaanis on paigaldada kõrge ja reklaamidega kaetud aed säästusektori ette. Jalgpalli peab ikka staadionilt vaatama ja nii saavad jalgpallihuvilised oma väikse panuse piletiostuga ka jalgpalli hüvanguks teha.
                                Lugupidamisega,
                                Kuno
                                Väga õige suhtumine, Kuno! See totrus tuleb ära lõpetada, et inimesed vaatavad mängu aia tagant! Näiteks Tartus, Annelinna statkal on sama probleem ja mõned vaatavad mängu isegi autost, mäepeal. Krt mulle selline asi ei meeldi..kui sa lähed kinno või teatrisse, siis sa samamoodi ju maksad etenduse eest. Niimodi käitudes sa ei toeta ju klubi ning näitab ka sinu ükskõiksust klubi vastu. Seega kui sa ei raatsi antud kontekstis 2.5 või siis 5 eurot klubi toetamiseks maksta, ära nimeta end jalgpalli fänniks/huviliseks!!

                                Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                                Kommentaar

                                Working...
                                X