320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas peters Vaata postitust
    Mida tähendas see Haabersti projekti näitamine? Kas Kalju tahab lisaks Hiiu staadionile veel ühe kompleksi ehitada ilma ise raha omamata? Eks Alekas ehitati ka ilma rahata põhimõtteliselt, tehva üritab korrata.
    Ta rääkisin sellest juba aasta tagasi.

    Kommentaar


      Algselt postitas enrito Vaata postitust
      Suur aitäh asjaliku küsimuse eest. Eks võtmekohaks ole eeskätt kohtumised. Testisin, kas sa ilmud kuskilt välja kui ma nime "Aivar" kirjutan. Ütleme nii, et eksperiment õnnestus.
      Ma kahtlustan, et see on tagsntjärele tarkus, aga jh, eks ma müne koha peal kaitsen ja teise koha peal püüan vandenõuteoreetikutele vastu vaielda. Jalgpallis liiguvad vesti nimelised teooriad, mis on üks aste kvaliteetsem lamedast maast

      Kommentaar


        Algselt postitas Vask Vaata postitust
        Ma kahtlustan, et see on tagsntjärele tarkus, aga jh, eks ma müne koha peal kaitsen ja teise koha peal püüan vandenõuteoreetikutele vastu vaielda. Jalgpallis liiguvad vesti nimelised teooriad, mis on üks aste kvaliteetsem lamedast maast
        Aivari teooriad ju on läbipaistvad ja JOKK

        Kommentaar


          Odilavio ütles instagramis "Aitäh Eesti"

          Kommentaar


            Algselt postitas Kotz Vaata postitust
            Odilavio ütles instagramis "Aitäh Eesti"
            Jumal tänatud, et sitast lahti sai. Ajaloo suurim flop.

            Kommentaar


              Odilavio puhkas Eestis 2aastat Kalju kulul ja nüüd läheb koju tagasi?

              Kommentaar


                Algselt postitas Mister Vaata postitust
                Jumal tänatud, et sitast lahti sai. Ajaloo suurim flop.
                Võiks teha Kalju floppide all-stars nimekirja. Eks Floralgi oma flopid olemas, üks oli mingi Adiu Seku.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kotz Vaata postitust
                  Odilavio ütles instagramis "Aitäh Eesti"
                  Pääses üle pika aja koosseisu?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas peters Vaata postitust
                    Võiks teha Kalju floppide all-stars nimekirja. Eks Floralgi oma flopid olemas, üks oli mingi Adiu Seku.
                    No pmst saab ilma suurema vaevata terve esinduskoosseisu kokku



                    Varus: Marco Bianchi, Nicolas Galpin, Hiroki Maehara, Marcio Pimentel, Hideaki Takeda, Kosuke Usami

                    Treener: Karel Voolaid

                    Selline dream team siis Aastate jooksul on konteinerid ikka korralikult kolisenud. Ilmselt jäi mõni vend välja ka ajusoppidest

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mister Vaata postitust
                      No pmst saab ilma suurema vaevata terve esinduskoosseisu kokku



                      Varus: Marco Bianchi, Nicolas Galpin, Hiroki Maehara, Marcio Pimentel, Hideaki Takeda, Kosuke Usami

                      Treener: Karel Voolaid

                      Selline dream team siis Aastate jooksul on konteinerid ikka korralikult kolisenud. Ilmselt jäi mõni vend välja ka ajusoppidest
                      Vitali Shuhanau või Šuganov või kes see kolge oli😀
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                        Vitali Shuhanau või Šuganov või kes see kolge oli��
                        Just arutasime ükspäev Pantritega, et Vitali "Olen 205cm pikk, aga peamäng pole tugevaim külm" Shuhanau floppide nimekirja ei lähe, kuna väravaid siiski lõi, kaasaarvatud legendaarses 3:2 võidumängus Flora vastu Hiiul

                        Kommentaar


                          Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                          Vitali Shuhanau või Šuganov või kes see kolge oli😀
                          Ära jama, Šuganov on legend. Tema värav algatas tagasituleku 0:2 kaotusseisust 3:2 võidule Flora vastu.

                          Kommentaar


                            Kas Nunez oli flop? Nii paaris mängus kus ma teda nägin, siis toimetas päris hästi ju

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                              Kas Nunez oli flop? Nii paaris mängus kus ma teda nägin, siis toimetas päris hästi ju
                              Ega sa Felipe Nunest ja Hector Nunezt segamini ei aja?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mister Vaata postitust
                                Ega sa Felipe Nunest ja Hector Nunezt segamini ei aja?
                                Jep ajasin

                                Kommentaar

                                Working...
                                X