320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mulle jätsid kure fännid hea mulje ja see et kalju mees Veski meile värava lõi on ainult värskendav nähtus Veski on neid kastaneid seal korduvalt tulest välja tassinud Veskile siinkohal korralik käepigistus, malatok!


    Kalju fännidele sügav kummardus!!!!!!
    Mis puudutab tossu, no mehed... sorry kui mõni lilleke hingata ei saanud, aga vähemalt toimus midagi Ma istusin teiselpool platsi ja seda möllu oli ikka väga lahe vaadata!!!!!!

    Kuna üleminekumäng kestab 180 minutit ja ära on mängitud alles pool, siis 0:1 taga olla ei tee mind sugugi murelikuks! Palun ärge hakake enne rutakaid järeldusi tegema kui Saaremaa sõit seljataga

    Ma arvan, et Kuressaares saab näha juba palju ilusamat jalgpalli, krambist on üle saadud, glamuuri nats vähem, järgi jääb jalgpall ja mis seisuga see mäng lõppeb näeme juba üsna pea.

    Igatahes võidab see kes võidab, mõlemad annavad endast parima!
    Kui peaks juhtuma nii, et Kalju tõuseb meistriliigasse, siis juhatuse nimel võin öelda, et me panustame tunduvalt rohkem fänluse arendamisse, turundusse ja meeskonna arengusse, kui tõuseme, siis kindlasti järgmine aasta näeb juba hoopis teistsugust Nõmme Kaljut kui see on praegu ja kui me ei peaks tõusma, siis teeme seda aasta pärast kindlasti!

    Kõik fännid on teretulnud, et meiega see saaremaa reis kaasa teha ja kastanid tulest välja tuua!!!!
    www.jkkalju.ee
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Sai ka esmakordselt käidud Kalju mängu vaatamas. Pean ütlema, et minu selle aasta liigajalgpalli parim elamus. Kalju on aru saanud, et inimene ei lähe vaatama mitte ainult mängupilti vaid ta läheb sinna saama emotsiooni ja ennast välja elama.

      Kõik uuendused olid väga head. Tossutamine neist isegi kõige parem ja hea oli, et pingutati pisut üle nendega, sest see andis suurema efekti. Minu võhivõõras kõrvalistuja oli sellest nii vaimustatud, et lubas järgmine hooaeg koos seltskonnaga pidevalt mänge külastada. Suhteliselt keskel istudes kuulsin ma ka mõlema fännklubi hõiskeid ja arvestades Kalju arengut, siis seljatavad nad varsti Kure fännid.

      Inimesed võiksid nüüd tasapisi arusaada, et kõik muudatused ei ole halvad ja sellise
      Süüa tahate, minge restorani. Mängib meeskond, mitte mängukorraldus. Kui ei meeldi, ärge tulge, ongi meil lõbusam.
      suhtumisega ei areneta mitte kuskile.

      Kalju võib põhjusega uhke olla, sest härra Pohlak isegi rääkis enda kõrval olevale isikule, et uskumatu, et selline mass staadionile toodud ja tugev kaasaelmaine käib.

      Minu jaoks on igastahes Kuno Tehva aasta jalgpalligeenius..
      Lõpuks on tasemel turundusinimene sattunud Eesti jalgpalliga tegelema!
      Kalevi Facebook | Kalevi koduleht

      Kommentaar


        Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
        440 on kuradi super tulemus ju! Ületasite isegi Flora fännidearmee.
        Kõige muu hulgas olid ka Flora poolehoidjad seal kohal. Samuti olid kohal kõik muud Meistriliiga huvilised, kes tulid uudistama, et millist meeskonda võib järgmine hooaeg siis kohata
        Aga väga vinged tribüünid olid! Et siis 400 inimest oli kohal? Ja sellise täisstaadioni efekti pärast ilmselt paljudele see atmosfäär seal jne meeldiski! Targasti ehitatud
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Kui Kuresse sõiduks koguneb rohkem fänne kui meeskonna bussi mahub, paneme lisabussi meeskonna bussile sappa. Kõik kähku regama!

          Kommentaar


            Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
            Kui Kuresse sõiduks koguneb rohkem fänne kui meeskonna bussi mahub, paneme lisabussi meeskonna bussile sappa. Kõik kähku regama!
            Lisa buss on juba kindel
            www.jkkalju.ee
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              Kolmapäeval paneme trükki kalju lipud ja fännikangad. Et need lahedad välja kukuksid, ootan fännidelt vimukaid hüüdlauseid stiilis:

              1. roosad pantrid
              2. kaljukindlalt!
              3. roosa panter suru - saare karu vastu muru

              jne

              Parima killu autor saab mängul Roosa Pantri kostüümi kanda !!!!!
              Ja see ei olnud nali!

              Kommentaar


                Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
                Kolmapäeval paneme trükki kalju lipud ja fännikangad. Et need lahedad välja kukuksid, ootan fännidelt vimukaid hüüdlauseid stiilis:

                1. roosad pantrid
                2. kaljukindlalt!
                3. roosa panter suru - saare karu vastu muru

                jne

                Parima killu autor saab mängul Roosa Pantri kostüümi kanda !!!!!
                Ja see ei olnud nali!
                RAUL SA JUST VÕITSID ENDALE ROOSA PANTRI KOSTÜÜMI KANDMISE ÕIGUSE
                www.jkkalju.ee
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
                  Kolmapäeval paneme trükki kalju lipud ja fännikangad. Et need lahedad välja kukuksid, ootan fännidelt vimukaid hüüdlauseid stiilis:

                  1. roosad pantrid
                  2. kaljukindlalt!
                  3. roosa panter suru - saare karu vastu muru

                  jne

                  Parima killu autor saab mängul Roosa Pantri kostüümi kanda !!!!!
                  Ja see ei olnud nali!
                  Ma armastan sind, Raul!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Metsahall Vaata postitust
                    Ma armastan sind, Raul!
                    Võtke tuba
                    www.jkkalju.ee
                    www.facebook.com/jkkalju

                    Kommentaar


                      Täna peale mängu rääkisin Getulioga kes palus mul edastada teade:

                      "Tänan kõiki fänne! See mis staadionil toimus oli imeline. Kohati hakkas juba Brasiiliat meenutama.
                      Tahan ka seda öelda et üks kaotatud lahing ei täenda veel kaotatud sõda. Kuressaares on kõik võimalik!"
                      .

                      Kommentaar


                        Ma kannaks selle auga välja küll aga hr peakohtunik ei lubaks mind sellega kalju varumeeste pingile. Kujutate ette nalja, kui mänguprotokollis on muude asjameestega koos registreeritud esindaja doktor Roosa panter!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
                          Ma kannaks selle auga välja küll aga hr peakohtunik ei lubaks mind sellega kalju varumeeste pingile. Kujutate ette nalja, kui mänguprotokollis on muude asjameestega koos registreeritud esindaja doktor Roosa panter!!
                          Sa võid olla hingetohter väljaku ääres, roosas kostüümis! Olen surmkindel, et sa tohterdaksid seal palju rohkem, kui istudes varumeeste pingil!

                          Üleskutse: Raul kostüümi!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
                            Ma kannaks selle auga välja küll aga hr peakohtunik ei lubaks mind sellega kalju varumeeste pingile. Kujutate ette nalja, kui mänguprotokollis on muude asjameestega koos registreeritud esindaja doktor Roosa panter!!
                            Irw, seda ei saa keelata ;D teeme ära, ma hoiaks sul 90 minutit kätt seal pingil
                            www.jkkalju.ee
                            www.facebook.com/jkkalju

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
                              Ma kannaks selle auga välja küll aga hr peakohtunik ei lubaks mind sellega kalju varumeeste pingile. Kujutate ette nalja, kui mänguprotokollis on muude asjameestega koos registreeritud esindaja doktor Roosa panter!!
                              ma kardan, et see oleks liiga pingul sul seljas ;D
                              www.jkkalju.ee
                              www.facebook.com/jkkalju

                              Kommentaar


                                No vaatame seda asja, huvitav, kes mängu komissar on?
                                Ega nad seda ebatraditsioonilist riietust vist keelata ei saa...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X