320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
    Mis see publikuarv suvisel brasside mängul oli?
    1000 käis päevajooksul läbi
    www.jkkalju.ee
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Kuno värvib pea roosaks, et oma halle juuksekarvu peita.

      Kommentaar


        Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.


        Kellel on suurim toetajaskond? Aeg ennast kokku võtta, Eesti jalgpall vajab muutusi.

        Kas tõesti oodata veel üks igavene jamps aasta ning mängida duublite vastu? Ei, võtame Hiiul vastu parem Levadiaid ja Florasi. Selleks vajab meeskond aga toetust. Näeme 24ndal Kuressaares!

        Kommentaar


          Mina olen koos paari sõbraga Kuressaares juba alates reedest. Õhtul võib linnapeal klaase siis kokku lüüa!

          On veel keegi meie omadest varem saares?
          Last edited by Silver; 19.11.07, 21:23.

          Kommentaar


            Hea töö Silver! Olen juba reede hommikul kohalikus spas tervist taastamas ja väikest eelluuret tegemas koos mõnede kalju juhatuse liikmetega.
            Kopereerume kindlasti sinu tiimiga. Kus pesitsete?

            Kommentaar


              "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                nii...kas tõesti ei ole sellest viimase mängu möllust pilte? tahaks mängust ja möllust pilte näha. kui kellegil on siis riputage pesunööriga need siia üles

                Kommentaar


                  Lihtsalt nii huvi pärast, et kui palju Kalju mängijaid Saalivutti mängivad ja kui võimalik võite öelda ka kes .

                  Sest nemad ei saa ju meistriliigas mängida.., Kuulsin, et üks selliseid olevat ka Arst..

                  Kommentaar


                    Huvi pärast ei tee kassid ka sedasamust.!
                    Kõik oleneb Kurega mängust kas ja milline konkurents futsalis tekitatakse.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
                      Hea töö Silver! Olen juba reede hommikul kohalikus spas tervist taastamas ja väikest eelluuret tegemas koos mõnede kalju juhatuse liikmetega.
                      Kopereerume kindlasti sinu tiimiga. Kus pesitsete?


                      Ma pesitsen suures tõllus või grand roses

                      Kommentaar


                        Siis on kalju staabituba grand roses

                        Kommentaar


                          no hetkel ple seal klohti,aga vb tekib,omseks saan teada

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kristo7 Vaata postitust
                            nii...kas tõesti ei ole sellest viimase mängu möllust pilte? tahaks mängust ja möllust pilte näha. kui kellegil on siis riputage pesunööriga need siia üles
                            Homme panen pildikesi ülesse.

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Mõned kohad veel fännibussis vabad. Kasutage võimalust, tasuta bussiga vaatama selle hooaja ühte intrigeerivamat mängu

                                Teatage siin teemas või mailile mario1412@hot.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X