320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Meistriliigasse oligi vaja kedagi peksupoisiks ning selleks lubati Nõme kalju!
    Kure aga kasvatab sel ajal rahulikult muskleid Esiliigas, et siis ülejärgmisel aastal täie tervise ja noore jõuga Meistriliigas head tööd teha.

    Kommentaar


      Algselt postitas silvester Vaata postitust
      Meistriliigasse oligi vaja kedagi peksupoisiks ning selleks lubati Nõme kalju!
      Kure aga kasvatab sel ajal rahulikult muskleid Esiliigas, et siis ülejärgmisel aastal täie tervise ja noore jõuga Meistriliigas head tööd teha.
      Ära tee nalja, ausalt.

      Kommentaar


        Algselt postitas HABE Vaata postitust
        Oleneb kus sa ise asusid. Meil asi toimis täna ilusti. Teid me ei kuulnudki enamasti.
        Kas see ei peakski loogiline olema?

        Kommentaar


          Algselt postitas TeeleS Vaata postitust
          Kas see ei peakski loogiline olema?
          Ikka. Sina polnd kohal. Siis kui ise karjud ei kuulegi ju vastast.

          Kommentaar


            Algselt postitas TeeleS Vaata postitust
            Kas see ei peakski loogiline olema?
            Oli üks-kaks hetke kus me kuulasime Kure fänne ja me ei kuulnud neid. Lihtsalt ei tulnud sealt midagi.

            Kommentaar


              Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
              mis mõttes nagu?
              lehvitasite seal oma lippe ja toss oli ka lahe aga miko karjus teid oma paari sõbraga küll päris tihti üle. Rohkem peaksite orgunnima oma tegevust tribüünil
              Jälle püromaania?

              Kommentaar


                Nii minu esimene emotsioon. Vabandan kui miskit on valesti, minu olek pole praegu parim. Hommikul kell 8:00 Prive eest stast, just ikka klubi ei saa 50. liikmelise fännibussiga mängule minna. Bussis hakkasid ka fännid häält tegema, fiiling oli kasvamas. Mida aeg edasi seda vähem oli mul häält ning kõvem oli kisa. Rongkäik Kuressaare peal oli omaette lahe, saarlased polnud vist fänne ennem näinud
                Staadionile minnes oli mul juba tõesti juba supertunne. Avavile oli kõlanud ning me juhtisime, super oli lihtsalt. Teine värav, pidin lausa hulluks minema. Turvamehed tahtsid lausa staadionilt minema viia. Lõpus oli küll räigelt närviline. Aga me olime täna parimad! Raisk, Meistriliigas näeme.

                Tänan kõiki, kes tegid selle päeva minu jaoks superiks. Sellist jalgpallikogemust ei ole just paljud saanud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas gamer Vaata postitust
                  Jälle püromaania?
                  Ära ohi, lilleke.

                  Kommentaar


                    kask lõi 1-0 kalju kasuks, suunas peaga taha posti tammo tsenderduse (Y) ilus koll oli. kure koll oli ka superilus, kuid .... se ei aidanud neid

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Metsahall Vaata postitust
                      Ära ohi, lilleke.
                      Ei no ma lihtsalt küsin ju

                      Kommentaar


                        Aitähh Kalju mängijad, Aitähh Getulio, Aitähh Kuno Tehva ja muud loomad juhatusest, Aitäh Nõmme Kalju sponsoritele, kes toetasid ja uskusid koos meiega, Aitähh Antti Arst nende minutite eest Kalju I.

                        JA SUUR AITÄHH ANDRUS MITT NENDE 24 VÄRAVA EEST SELLEL HOOAJAL LIIGAS.


                        Oli kõike: huumorit ja pisaraid, verd ja naeratusi, võite ja kaotusi aga nüüd võime kõik koos öelda: SEDASI KOTIME.

                        Kommentaar


                          Tere Tulemast Nõme Kalju Meistriliiga peksupoisid 2008!
                          FC Flora

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                            Palju õnne Nõmme Kaljule
                            Te olite täna paremad, lükkasite hästi söötu, kasutasite võimalused ära ja lõite kaks kolli. Tublid olite ja õnnitlen.

                            Hakkas silma, et teisel poolajal väsisite. Siiralt loodan, et muretsete omale uueks hooajaks täiendusi sest, kes ei suuda kure vastu kahte poolaega mängida sellel pole MLi asja.
                            Soovin teile edu!
                            ma täpselt ei tea aga niipalju kui kuulnud olen siis on suured täiendused tulemas

                            Kommentaar


                              ja valesti on kirjutatud et tammo lõi värava seda tegi kristofer kask ise rääkisin ja ta suunas palli külje võrku peaga mille ta sai tammo tsenderdusest .

                              Kommentaar


                                Algselt postitas brandisco Vaata postitust
                                Tere Tulemast Nõme Kalju Meistriliiga peksupoisid 2008!
                                Ma arvan et selline alahindamine kaljut võib tuua siin mõnelegi kaotuse kui sellise suhtumisega meid vastu võetakse aga ise teate küll me tuleme ja näitame mida suudame ja anname endast parima !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X