320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See, et Kaljul nüüd raskeks läheb pole kahtluski. Vaadates seda, kuidas Kalev Meistriliigas mängis ning seda kuidas Kalju Kalevi vastu mängis, tundub et Kalju läheb võitlema 4-7 koha eest Meistriliigas. Ei usu, et Kalju Meistriliigas peksa hakkab saama. Eks muidugi omad punktid ikka proovivad Levadia ja Flora ära võtta, aga ega neilgi see ei hakka kergelt tulema.

    Kommentaar


      Roosad pantrid - peksupoisid?

      No jah, seda rääkisid ka kõik spetsialistid, kui Kalju alustas III liigast V.a. Uno Piiriga ja siis olid
      juba meeskonnas raudvarad Aniko, Massa, Erik Toom jne. Vaikselt oleme need aastad oma rida ajanud ja nüüdseks on nii Kalju naised kui mehed Meistriliigas!

      Meil on olemas U 17 sats ja momendil käib U 19 satsi komplekteerimine. Tänud ka Enn Läänmäele, tema kasvatatud-treenitud poisid olid juba tegijad tänases mängus. Indro tegeleb noortega ja sinna me alles hakkame panustama.

      Tulevik ei ole nii tume kui mõnele paistab...

      Kinnitan teile - me saame hakkama!!!

      Kommentaar


        Kui palju plaanite täiendusi tuua ning kas on ka kindlaid lahkujaid?
        Algselt postitas budulojus
        kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

        Kommentaar


          Esmamulje Kalju tulemustest ja enda nähtud mängudest ei jätnud küll see hooaeg muljet, et nad suudaks meistriliigas mängida, aga sama oli ka Tallinna Kaleviga, kes hooajal 2006 Tuleviku duubliga korduvalt viiki mängis ja korra isegi neile kaotas, aga hooaja lõpus suutsid nad Tuleviku põhimeeskonna alistada üleminekumängudel ja nüüd see hooega suutis ka Tulevikust ette jääda. Muidugi see Kalevi esileõtus oli see hooaeg üllatus. Eks midagi rohkemat saab öelda siis, kui on Kalju mänginud oma esimese ringi ära kõigiga meistriliigas. Kalju saatusest järgmisel hooajal meistriliigas on kindlasti vara rääkida samal päeval, kui toimusid selle hooaja üleminekumäng. Ootame ja näeme. Lisaks veele nendele, kes räägivad siin sellest, et meistriliigas on kõik klubid tallinnas, siis kuna ligi pool Eesti rahvast elab Tallinnas, siis ju nii ta peabki olema. Mulle endale see ka ei meeldi, aga nii ta on. Selles mõttes on järgmine hooaeg jälle 5 klubi Tallinnast, nagu oli see sel hooajal.

          Kommentaar


            Vähemalt Kaljul on identiteet, mitte nagu enamikel Tallinna klubidel.
            Algselt postitas budulojus
            kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

            Kommentaar


              ei julge kohe öelda olen kuulnud küll aga kuulujuttu ma ei levita nii et kui keegi teab kindlalt siis las ta võtku sõna ja eks see ole vast klubisisene kah mingit moodi lihtsalt on teada et tuleb täiendusi

              Kommentaar


                Põhjalik ülevaade lõpuks üleval

                Kommentaar


                  Mina ütlen veel vaid niipalju. Kui Kuressaare sai Meistriliigas hakkama oma 20. punktiga või palju nad said, miks peaks me vähem saama?
                  Ja kui te ei ole kuulnud/näinud meie järgmise hooaja kooseisust, siis on kohe eriti totter hakata jaurama et kaotate kõik mängud ja Esiliigasse tagasi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
                    Kui palju plaanite täiendusi tuua ning kas on ka kindlaid lahkujaid?
                    Ole kena ja rahune maha mis küsimus see nüüd on kohe peale üleminekumängu?

                    Järgmine aasta vaatate millised peksupoisid me seal meistriliigas oleme!

                    Fännid said ka oma võidu Kuressaares!
                    www.jkkalju.ee
                    www.facebook.com/jkkalju

                    Kommentaar


                      Üldplaanis peaks teil juba selge olema ju kuhu te sihite, kas teil on võimalusi, et tuleval aastal "suure neliku" kandadele astuda või püüate esimene aasta meistriliigas püsima jääda..
                      Algselt postitas budulojus
                      kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
                        Üldplaanis peaks teil juba selge olema ju kuhu te sihite, kas teil on võimalusi, et tuleval aastal "suure neliku" kandadele astuda või püüate esimene aasta meistriliigas püsima jääda..
                        Kes kannatab see kaua elab.
                        Aega on siin kahe hooaja vahepeal. Präegu pole vaja midagi avalikustada. Ootame järgmise hooaja alguse ära ja siis vaatame. Peksupoisse igaljuhul me ei lase endast teha.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas brandisco Vaata postitust
                          Tere Tulemast Nõme Kalju Meistriliiga peksupoisid 2008!
                          Mees, ma tunnen kaotusekibeduse lõhna! Sa parem ütle mulle, millal Kure viimati ühe tõsise meistriliiga hooaja üldse tegi? Vaata statistikat, iga aasta on olnud kepp üles-alla-üles-alla.

                          Kuressaare peab viimase seitsme aasta jooksul juba neljandat korda Meistriliigast väljakukkumisega leppima.

                          Seega võib Kalju oma tõuse ja kukkumise rahuga võtta. Kurele järgi jõudmisel on veel väga-väga pikk tee.
                          Last edited by Silver; 25.11.07, 12:43.

                          Kommentaar


                            vaadake siis fännidest pilte ja poleerige pasunaid järgmiseks hooajaks!



                            NB! Ma hakkan just praamipeale minema, ei sanud saarelt kuidagi kiiremini monema
                            www.jkkalju.ee
                            www.facebook.com/jkkalju

                            Kommentaar


                              Oh saaks ometi selle hääle tagasi... aga super, oli kena tripp.Oskame häält teha küll, kui tahame. Kure lauldi üle nagu naks. Kure toetajatele siinkohal ka suur kummardus, olite väärilised oponendid.
                              Mario, kuda on, kas käsi surnud suurest trummi tagumisest
                              "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                              www.facebook.com/jkkalju

                              Kommentaar


                                Algselt postitas YuWo Vaata postitust
                                ei julge kohe öelda olen kuulnud küll aga kuulujuttu ma ei levita nii et kui keegi teab kindlalt siis las ta võtku sõna ja eks see ole vast klubisisene kah mingit moodi lihtsalt on teada et tuleb täiendusi
                                Ats Purje???
                                kaks firmatorti, kast pepsit!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X