320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aga äkki suudab Kalju publikunumbrid nii üles viia, et suure jalgpalli kombel on mäng õhtul kell 21:00 näiteks 2000 pealise publiku ees?
    See lõputu võrrand..

    Kommentaar


      Algselt postitas HABE Vaata postitust
      Tänan. Tallinna klubide mängud võiks olla eriaegadel. Publik jõuab ühe mängu ära vaadata ja teisele mängule minna. Sellest ka, et kõik mängd ei saa olla õhtul kell 18 vaid näiteks kell 14 esimene mäng ja kell 18 siis teine mäng.
      Ja kui on samal ajal, siis otsustab võrdne konkurents millisele mängule publik läheb... Tehes kõigile midagi ei tee me tegelikkuses kellegile midagi!

      Kõige retsimad ajad on algusega kell 11 hommikul... Isegi meistriliigas on kalendris sellised kellaajad sees. Ausalt noh, ei saa aru isegi kui seletatakse!
      www.jkkalju.ee
      www.facebook.com/jkkalju

      Kommentaar


        Algselt postitas Kuno Vaata postitust
        sa just tegid seda!!!

        4000 pole kaugel ja roosa särk on nööpidega
        roosa ja nööpidega???

        kas ma võin ka mängida?:P ma olen tulihingeline kuressaare ja floora fänn. must ja karvane!!!

        Kommentaar


          Algselt postitas Taux007 Vaata postitust
          Aga äkki suudab Kalju publikunumbrid nii üles viia, et suure jalgpalli kombel on mäng õhtul kell 21:00 näiteks 2000 pealise publiku ees?
          Kui ML toimuks õhtul kell 21.00, siis oleks reaalsem, et publikunumbrid lähenevad 2000le! Olen selles veendunud tuginedes oma 10 aastasele kogemusele meelelahutusäris!
          www.jkkalju.ee
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            Algselt postitas taku* Vaata postitust
            roosa ja nööpidega???

            kas ma võin ka mängida?:P ma olen tulihingeline kuressaare ja floora fänn. must ja karvane!!!
            aga palun!
            www.jkkalju.ee
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              talvisel ja külmal ajal on siiski päevane variant parem.. aga suvel, kui ilmad kuumad, siis oleks kell 21 ideaalne...

              Kommentaar


                Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                Kui ML toimuks õhtul kell 21.00, siis oleks reaalsem, et publikunumbrid lähenevad 2000le! Olen selles veendunud tuginedes oma 10 aastasele kogemusele meelelahutusäris!
                Eks tuleb üritada teha endast kõik oleneva, et nii ka läheks. Õnneks telemängud on juba vähe õhtusemal ajal.

                Kommentaar


                  Algselt postitas taku* Vaata postitust
                  talvisel ja külmal ajal on siiski päevane variant parem.. aga suvel, kui ilmad kuumad, siis oleks kell 21 ideaalne...
                  noh, ta ei peagi 21 olema, võib ka 19.00... ja külmal ajal aitab juba iga tund hilisemaks... isegi 15.00 on parem... 11.00 on paha-paha, isegi esiliiga jaoks....!!!! Arendame jalgpalli ja teeme mängu hommikul kell 04.00 siis on kindel, et keegi ei tule vaatama
                  www.jkkalju.ee
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Nagu naksti tuli 10 postitust juurde viimase 5 minutiga. Jätkake samas vaimus ja roosanööbiline kalju särk on juba täna õhtul minu

                    Kommentaar


                      Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                      Nagu naksti tuli 10 postitust juurde viimase 5 minutiga. Jätkake samas vaimus ja roosanööbiline kalju särk on juba täna õhtul minu
                      irw... Pead ise järgi tulema ainult!
                      www.jkkalju.ee
                      www.facebook.com/jkkalju

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                        irw... Pead ise järgi tulema ainult!
                        see on juba sitem variant

                        Kommentaar


                          Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                          see on juba sitem variant
                          Ühesõnaga, kes teeb postituse NR. 4000 saab roosa nööpidega särgi, seljal hõbedasega kalju kiri ja rinnal kalju vapp... särk adidaselt muidugi
                          Vaatame kuidas teie mölapidamatust esile tuua
                          www.jkkalju.ee
                          www.facebook.com/jkkalju

                          Kommentaar


                            no küll on täna ilus päev .

                            Kommentaar


                              see roosa särk on mõeldud meestele?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                                see on juba sitem variant
                                Põhjus mängule tulla. Fännid ei andestaks kui mängule ei tuleks särgi järgi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X