320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    2 Belozjorov, Silvestr 30.09.1991 Eesti
    5 Kisel, Ilja 14.01.1991 Vene

    Need kaks kutti peaksid olema Kalju II-s ühed parimad vene poisid ma usun.

    Kommentaar


      28 Voštšilenko, Igor 21.07.1991 Eesti

      See kutt on ka väga andekas. Noortekoondise nimekirjas samuti ning väga hea perspektiiviga ründaja. Natukene kasvus juurde ja võib juba esindusmeeskonnas jalga kinnitama hakata.

      Kommentaar


        Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
        Sina Guits ära kiida kedagi taevani, esimene mäng alles!
        Mina olen kuulnud kuidas väike teismeline poiss ütleb et Eesti Meistriliigat pole mõtet vaadatagi, ei suudeta teha üle 3 söödu järjest. Seda ütles poiss kes mängib ise jalgpalli. Kui eile vaatasin Kalju II mängu siis tõesti pall käis äärelt äärele ning vallati palli ikka pikalt. Ilus oli vaadata, et ka Eesti poisid oskavad mängida sedasi ning seda veel noored. Hetkel on jutt sellest 1 mängust konkreetselt, mitte tervest hooajast.

        Kommentaar


          Kaljul oleks täna ehk viimane aeg ennast tõestada, oma fännidele rõõmu pakkuda ja ML-i uut põnevust tuua. Selleks tuleb muidugi oma selle hooaja paremat mängu näidata ja väga heas hoos olevat Levadiat võita. Raske ülesanne aga mitte võimatu. Minu meelest on Kalju eelmise hooaja ,, hing ,, kadunud just selle tõttu ,et korraga on platsil olnud liiga palju brasse. Võibolla nüüd ,kus mõned neist on vigastatud ,leiab Kalju just oma õige mängu.
          FCF Forever

          Kommentaar


            Minu päev algas igatahes väga roosalt. Viieks Hiiule ning võtame (tribüünil) võidu.

            Kommentaar


              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
              Kaljul oleks täna ehk viimane aeg ennast tõestada, oma fännidele rõõmu pakkuda ja ML-i uut põnevust tuua. Selleks tuleb muidugi oma selle hooaja paremat mängu näidata ja väga heas hoos olevat Levadiat võita. Raske ülesanne aga mitte võimatu. Minu meelest on Kalju eelmise hooaja ,, hing ,, kadunud just selle tõttu ,et korraga on platsil olnud liiga palju brasse. Võibolla nüüd ,kus mõned neist on vigastatud ,leiab Kalju just oma õige mängu.
              Muudatusi tehakse, aga kas nad kiiresti tulemust annavad seda saab näha
              Lahingu Kalju annab, selles pole kahtlust.

              HIIUL NÄEME!
              www.jkkalju.ee
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                aga kas keegi mulle flaieri saab väljaprintida!

                Kommentaar


                  Pilet ikka 50.- või on tehtud muutusi paari nädala jooksul?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tännnu Vaata postitust
                    Pilet ikka 50.- või on tehtud muutusi paari nädala jooksul?
                    pilet on 70 minu teada flaieriga 40

                    Kommentaar


                      75.- on pilet.
                      Vulgar Display Of Kalju Power

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ray Vaata postitust
                        75.- on pilet.
                        okeihh Tänks

                        Kommentaar


                          ei leia kalju lehelt üles kohta, kust saaks flaierit printida ? abi palun

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Peaks kysima,et miks Savitskit nii kaua pingil hoiti?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas U2 Vaata postitust
                                Peaks kysima,et miks Savitskit nii kaua pingil hoiti?
                                Nagu näha siis kindel ta pole. Nagu noorele vv ikka tavaks siis on säravaid hetki, kuid on ka hetki kus eksitakse ABC vastu ning see viga ka poolaja ainukese värava tõi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X