320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Aadu&co
    Kuno tehke midagi sinna säästu sektorisse, tõmmake lindid ümber ja hakake pileteid müüma sinna.
    Sealt oli palju parem mängu vaadata sest, see on kõrgem kui hiiu statka tribüünid. Mõnus loodus ja puha ja.....

    Mina mu 3 sõpra ostsime pileti ja läksime säästukale kuna seal hea päike ja võimalus head õlli libistada(loe: mitte alecoqi)

    Kommentaar


      Nõmme Kalju sõidab Sillamäele, võidu võtab magusa,
      Kojusõidul tähistavad võitu magusat.
      Panter sügisel Euroopasse sõidab.

      Kommentaar


        Algselt postitas HABE Vaata postitust
        Nõmme Kalju sõidab Sillamäele, võidu võtab magusa,
        Kojusõidul tähistavad võitu magusat.
        Panter sügisel Euroopasse sõidab.
        tundub, et te vajate riim-meistrit.
        nõmmes peaks leiduma ju underground räppareid.

        Kommentaar


          alati on kuskil mugavam peaasi, et paar krooni tasku jääb... Mõned käivad poes söömas ka, enne kassat on vorstipakk tühi. küsimus on selles, et mis kasu sellest jalgpallile on?
          www.jkkalju.ee
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            Algselt postitas Kuno Vaata postitust
            Mõned käivad poes söömas ka, enne kassat on vorstipakk tühi. küsimus on selles, et mis kasu sellest jalgpallile on?
            nojah, sellest vist tõesti suurt kasu ei tõuse

            Kommentaar


              Algselt postitas taku* Vaata postitust
              nojah, sellest vist tõesti suurt kasu ei tõuse
              Aga mugav on
              www.jkkalju.ee
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                Ilmselgelt kui ei viitsi täispakitud tribka peal vaadata ning soovid rahus mändide all end mugavamalt tunda, siis oled klubijalgpalli vaenlane.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Eugen Vaata postitust
                  Mina mu 3 sõpra ostsime pileti ja läksime säästukale kuna seal hea päike ja võimalus head õlli libistada(loe: mitte alecoqi)
                  Kusjuures, ma kuulsin, et peale teie olid veel mõned inimesed, kes lunastasid väravas pileti ja vedasid ennast koos õllekottidega loodustribüünile. Flora seltskonnal oli vist grill ka kaasas olnud.
                  "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Aga Kuno, milleks peavad kõik, kes mängu vaatama tulevad higistama õlg õla vastu tribüünil? Looge tingimused ja siis ostetakse ka pileteid.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas IndrekL Vaata postitust
                      Ilmselgelt kui ei viitsi täispakitud tribka peal vaadata ning soovid rahus mändide all end mugavamalt tunda, siis oled klubijalgpalli vaenlane.
                      Kui sinna kõrge aed ette tuleb, siis ilmselgelt pole see õige koht kus jalgpalli vaadata... See ongi eesti jalgpalli fännide viga.. Veel hullem on kui autost ajataga vaadatakse jne... Mine ütle inglismaal, et me oleme jalkafännid ja vaatame õlliga läbi aia puu all mängu... Vaata mis vastuse saad Aga ma pole siin selleks, et kellegile kultuurist rääkida või loengut pidada... Eks kui see aed sinna tuleb, siis on inimesi kes ütlevad et super lahe on männiotsa ronida ja sealt mängu vaadata
                      www.jkkalju.ee
                      www.facebook.com/jkkalju

                      Kommentaar


                        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                        Aga Kuno, milleks peavad kõik, kes mängu vaatama tulevad higistama õlg õla vastu tribüünil? Looge tingimused ja siis ostetakse ka pileteid.
                        Õlg-õla kõrval on maailmas kõik jalgpallimatchid läbi viidud, see ongi asja point! Ja ruumi puudus VEEL hiiul ei pitsita!
                        www.jkkalju.ee
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          On vaks vahet, kas 300sel tribüünil on 600 inimest või 10000sel tribüünil 10000.

                          Hiiul on selgelt ruumipuudus IMO .
                          Võibolla tõesti see ruumi puudus, ei paista silma nii hästi, sest 200 inimest on aia taga ja siis tundubki, et tribüün oleks nagu parajalt täis.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                            On vaks vahet, kas 300sel tribüünil on 600 inimest või 10000sel tribüünil 10000.

                            Hiiul on selgelt ruumipuudus IMO .
                            Võibolla tõesti see ruumi puudus, ei paista silma nii hästi, sest 200 inimest on aia taga ja siis tundubki, et tribüün oleks nagu parajalt täis.
                            Kui staadionid on tühjad, siis te virisete, kui natukene on ruumi vähe, siis te virisete... Võtke kokku ennast jalgpallisõbrad!
                            www.jkkalju.ee
                            www.facebook.com/jkkalju

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                              Kui sinna kõrge aed ette tuleb, siis ilmselgelt pole see õige koht kus jalgpalli vaadata... See ongi eesti jalgpalli fännide viga.. Veel hullem on kui autost ajataga vaadatakse jne... Mine ütle inglismaal, et me oleme jalkafännid ja vaatame õlliga läbi aia puu all mängu... Vaata mis vastuse saad Aga ma pole siin selleks, et kellegile kultuurist rääkida või loengut pidada... Eks kui see aed sinna tuleb, siis on inimesi kes ütlevad et super lahe on männiotsa ronida ja sealt mängu vaadata
                              Jah, samal ajal naerdaks ka näkku, kui ma ütleksin, et eraldatud istekohti pole, vaid on üks pikk puupink.

                              Kommentaar


                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X