320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väga tore, et selle oma klipi oma kodulehele ülesse panite . Nii me kõik koos arenemegi
    Taustalaul peaks ka suhteliselt külalislahke olema

    Kommentaar


      Algselt postitas Elari#3 Vaata postitust
      Väga tore, et selle oma klipi oma kodulehele ülesse panite . Nii me kõik koos arenemegi
      Taustalaul peaks ka suhteliselt külalislahke olema
      aga loomulikult!
      www.jkkalju.ee
      www.facebook.com/jkkalju

      Kommentaar


        Laupäeval on Kalju bussis ruumi, kes tahab Kuressaarde kaasa tulla andke märku!
        www.jkkalju.ee
        www.facebook.com/jkkalju

        Kommentaar


          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
          nagu näha on Kunole ja Nõmme Kaljule esitatud tõsine väljakutse- kuidas lahendada asi nii, et oleks kõik õnnelikud?

          Darren, mis sa ise omalt poolt lahenduseks pakuksid? Mis paneks neid hetkel säästualal olijaid piletit ostma?

          100-200 inimese kaotus on ju tegelt suur..
          Ma ei pea päris asjakohaseks sellist seost, et need inimesed, kes täna säästukast mängu vaatavad hakkaksid automaatselt Kalju mänge tribüünilt vaatama, juhul kui säästukalt mängude vaatamise võimalus mingil põhjusel ära kaob.

          Olen ise Nõmme elanik ning käin sealkandis sagedasti rattaga sõitmas ja tervisejooksu tegemas, tihtipeale olen sattunud seetõttu ka säästukas Kalju mängu jälgima. See, mis paljusid säästukat eelistama paneb on esiteks võimalus mängu jälgida nö oma "äranägemise järgi", võimalus, mis tänasel päeval Hiiu staadioni tribüünil puudub. Osade säästuka vaatajate jaoks seisneb see näiteks võimaluses tarbida kaasa toodud jooke ja sööke, teiste jaoks lihtsalt võimaluses tribüünimelust veidi eemal mängu jälgida.

          Minu enda isiklik probleem on see, et mul ei ole enesestmõistetavatel põhjustel lihtsalt mingisugust tahtmist ennast Hiiu väikesele ja kitsale tribüünile vedada, samuti pole ma ka Kalju fänn, kuid pean lugu heast vutist, mida mõnikord Kalju esituses näha saab. Arusaadavalt pole mul ka mingit probleemi pilet osta, kuid kuna olen laisk, siis seda loomulikult ei tee. Ma usun, et see on paljude jaoks põhjus, miks just säästukat eelistada.

          Eks lahendusi peaks eelkõige välja mõtlema Nõmme Kaljuga seotud inimesed, kuid esmapilgul arvan, et säästukal mängude jälgimise võimaluse lõpetamine ei anna Kalju jaoks mingit positiivset efekti. Julgen arvata, et need inimesed, kes "täna" säästukalt mänge vaatavad, ei tule suure tõenäosusega ühelgi juhul mänge tribüünilt jälgima, seega pole sellise võimaluse kaotamisest publikunumbrite kontekstis mitte mingit kasu. Pealegi, usutavasti ei ole piletitulu Kalju organisatsiooni ja kulusid arvestades mingi tõsiseltvõetav sissetulekuallikas, seega puuduks "säästuka keelustamisel" ka igasugune majanduslik mõte.

          Pakuks välja, et status quo säilitamine võiks ollagi kõige mõistlikum teguviis. Võib-olla tekib mõnel aiatagusel vutisõbral või juhuslikul möödujal huvi ka mänge seestpoolt aeda kaeda. Ehk, juhul kui on valida lahenduse vahel, mis tähendab organisatsioonile kulusid ilma täiendavaid tulusid toomata ja lahenduse vahel, kus kulusid ei ole, kuid eksisteerivad potentsiaalsed tulud, siis ma valiks igal juhul teise variandi.

          Kommentaar


            Staadioni kohapealt peaks arengukavas kindlasti olema pinkide asendamine istekohtadega.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Algselt postitas Darren Vaata postitust
              Eks lahendusi peaks eelkõige välja mõtlema Nõmme Kaljuga seotud inimesed, kuid esmapilgul arvan, et säästukal mängude jälgimise võimaluse lõpetamine ei anna Kalju jaoks mingit positiivset efekti. Julgen arvata, et need inimesed, kes "täna" säästukalt mänge vaatavad, ei tule suure tõenäosusega ühelgi juhul mänge tribüünilt jälgima, seega pole sellise võimaluse kaotamisest publikunumbrite kontekstis mitte mingit kasu.
              Ma usun küll, et nii mõnigi säästusektori püsiklient tulevikus piisavalt haigeks jääb ning tee tribüünile leiab. Seda töötlemiseaega peaks juba piisavalt olema, juba teine meistrikahooaeg käsil.
              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

              Kommentaar


                Algselt postitas Darren Vaata postitust
                Ma ei pea päris asjakohaseks sellist seost, et need inimesed, kes täna säästukast mängu vaatavad hakkaksid automaatselt Kalju mänge tribüünilt vaatama, juhul kui säästukalt mängude vaatamise võimalus mingil põhjusel ära kaob.

                Olen ise Nõmme elanik ning käin sealkandis sagedasti rattaga sõitmas ja tervisejooksu tegemas, tihtipeale olen sattunud seetõttu ka säästukas Kalju mängu jälgima. See, mis paljusid säästukat eelistama paneb on esiteks võimalus mängu jälgida nö oma "äranägemise järgi", võimalus, mis tänasel päeval Hiiu staadioni tribüünil puudub. Osade säästuka vaatajate jaoks seisneb see näiteks võimaluses tarbida kaasa toodud jooke ja sööke, teiste jaoks lihtsalt võimaluses tribüünimelust veidi eemal mängu jälgida.

                Minu enda isiklik probleem on see, et mul ei ole enesestmõistetavatel põhjustel lihtsalt mingisugust tahtmist ennast Hiiu väikesele ja kitsale tribüünile vedada, samuti pole ma ka Kalju fänn, kuid pean lugu heast vutist, mida mõnikord Kalju esituses näha saab. Arusaadavalt pole mul ka mingit probleemi pilet osta, kuid kuna olen laisk, siis seda loomulikult ei tee. Ma usun, et see on paljude jaoks põhjus, miks just säästukat eelistada.

                Eks lahendusi peaks eelkõige välja mõtlema Nõmme Kaljuga seotud inimesed, kuid esmapilgul arvan, et säästukal mängude jälgimise võimaluse lõpetamine ei anna Kalju jaoks mingit positiivset efekti. Julgen arvata, et need inimesed, kes "täna" säästukalt mänge vaatavad, ei tule suure tõenäosusega ühelgi juhul mänge tribüünilt jälgima, seega pole sellise võimaluse kaotamisest publikunumbrite kontekstis mitte mingit kasu. Pealegi, usutavasti ei ole piletitulu Kalju organisatsiooni ja kulusid arvestades mingi tõsiseltvõetav sissetulekuallikas, seega puuduks "säästuka keelustamisel" ka igasugune majanduslik mõte.

                Pakuks välja, et status quo säilitamine võiks ollagi kõige mõistlikum teguviis. Võib-olla tekib mõnel aiatagusel vutisõbral või juhuslikul möödujal huvi ka mänge seestpoolt aeda kaeda. Ehk, juhul kui on valida lahenduse vahel, mis tähendab organisatsioonile kulusid ilma täiendavaid tulusid toomata ja lahenduse vahel, kus kulusid ei ole, kuid eksisteerivad potentsiaalsed tulud, siis ma valiks igal juhul teise variandi.

                Sa unustad ühe asja, keegi peab seda säästukat koristama, turvama jne.
                Alles hiljuti oli seal säästukal ühe mängu ajal mingi sell kes oli juua täis ja peksis oma naist... Rääkimata tühjast taarast, klaasi kildudest ja prahist.
                Grilli kasutamine, lahtine tuli ja kuiv männimets... ma ei tea kas on parim segu...

                Rahvas koguneb sinna erinevatel põhjustel, olgu see mugavus, kokkuhoid, "parem" jälgitavus või mis iganes, aga päevalõpuks kui selle tulemusel toimuvad korrarikkumised, reostus, avalikus kohas alkoholi tarbimine jne, siis vaatamata sellele, et tegu on alaga mis jääb staadionilt välja vastutab kaudselt selle eest siiski Kalju...

                Nii, et pole vaja vaadata seda ainult ühest vaatevinklist. Nõmmekana peaks sul olema ka moraalne kohustus Nõmme asja eest väljas hoida, olenemata sellest millise klubi fän sa oled
                www.jkkalju.ee
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  Staadioni kohapealt peaks arengukavas kindlasti olema pinkide asendamine istekohtadega.
                  Staadion kuulub Linnale kahjuks... seega kõik need arengukavad oleks väga õiged, aga...
                  www.jkkalju.ee
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dareth Vaata postitust
                    Ma usun küll, et nii mõnigi säästusektori püsiklient tulevikus piisavalt haigeks jääb ning tee tribüünile leiab. Seda töötlemiseaega peaks juba piisavalt olema, juba teine meistrikahooaeg käsil.
                    Kusjuures sul on õigus. Näiteid on palju.. See säästukas on justkui ettevalmistav osa astumaks esimest sammu staadionile
                    www.jkkalju.ee
                    www.facebook.com/jkkalju

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                      siis vaatamata sellele, et tegu on alaga mis jääb staadionilt välja vastutab kaudselt selle eest siiski Kalju...
                      Aga, kui te vastutate kaudselt selle eest siis ehk annab linnaga läbirääkida ja sinna panna lindid ümber ja nii saate ka sinna pileteid müüa. Muidugi mitte täishinnaga aga pool täishinnast oleks ka viisakas. Ja siis kui juba saate pileteid seal müüa siis ka mingid turvad sinna kontrollima.

                      Kommentaar


                        Ma nüüd ei saanudki aru, mis lahendus "säästutribüüni" vastu tuleb? Tõmmatakse roosad paelad ümber ala ja pannakse turvamehed asja kontrolli all hoidma või takistatakse säästusektori vaatevälja millegagi? See teine variant oleks küll kahetsusväärne, sest kõik räägivad Säästusektorist ainult head ja endal see variant veel proovimata

                        Kommentaar


                          keegi äkki oskab aidata mõne illustreeriva pildi-lingiga säästukast. pole kahjuks kursis kuidas see olukord seal stata ümbruses välja näeb. kunagi sai küll palli isegi veeretatud, kuid säästukat nagu ei tea
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            See on lihtsalt selline mõnus küngas seal, seisad seal männipuude all ja hingad ottjärvelale kuklasse.

                            Kommentaar


                              Mitte just parim pilt, aga:

                              Kommentaar


                                a ok. et siis keskel? ja tribüünid on teiselpool platsi?
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X