320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Ainuke tilk? Ma ei tea, ma pidin kuradi pool tundi kuulama ila "Roosad rotid käige v*ttu!", "Enne ma siit ära ei lähe, kui saan mõnele pantrile pasunni anda"; "Minge perse roosad lohhid" jne. Noh, ja lisaks see kohvipaki intsident. Ma ei saa aru, miks võttis tüübi staadionilt eemaldamine üle poole tunni aega. Ja siin veel osad fännid läksid kurjaks etvspordis ilmunud kirjutise peale, kus kritiseeriti fännikultuuri. No vabandage väga, aga mul on häbi nende laste, naiste ja vanahärrade ees, kes pidi sellist peatumatut sõimu kuulama. Ma saan aru, et purjus peaga inimesed on ülemeelikud ja nii, aga sellised inimesed, kelle eesmärk pole mängu vaatamine vaid räuskamine peaks kiiresti väljaku kõrvalt eemaldama.

    Aga jah, Rõskevitš oli jumalik!
    no ma lisasin hiljem selle sõimu ka järgmises postituses. Igatahes väga inetu värk.
    Vulgar Display Of Kalju Power

    Kommentaar


      Ise kahjuks täna ühtegi mängu ei näinud aga ,kes siis Hiiul laamendas ja sõimas ,et kõik nii tigedad on ?
      Aga ilma tõttu näiteks kukkus täielikult läbi ka Lauluväljakule reklaamitud suurüritus kuhu korraladajd ennustasid 30 tuhat inimest aga lõpuks tuli vaid kakssada. . Nii ,et jalgpall võib uhusega öelda ,et mõnes mängus oli sama palju ,kui mitmesajatuhande krooniga reklaamitud suurüritusel.
      FCF Forever

      Kommentaar


        Mis seal lauluväljakul toimus täna?

        Kommentaar


          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
          Ise kahjuks täna ühtegi mängu ei näinud aga ,kes siis Hiiul laamendas ja sõimas ,et kõik nii tigedad on ?
          Sen koos ühe karvase elukaga. Sen oli lihtsalt täis ja mõmises omaette, a see teine tüüp oli see tige ollus. Tal oli ka uhkelt Flora sall kaelas.

          Ma saan aru, kui sa tuled Hiiule vastasvõistkonnale kaasa elama, mitte aga lihtsalt vastasfänne ja -mängijaid sõimama. See oli "natukene" kohatu.

          Kommentaar


            Algselt postitas Hybrid Soldier Vaata postitust
            Mis seal lauluväljakul toimus täna?
            "striitpauer".

            ülevaatlik postitus ühest teisest foorumist:

            IRW, megairw lausa. Kuna sõber hommikul helistas ja ütles, et ta sai 2 tasuta piletit aga ise ei viitsi minna, siis pakkus ta neid meile. Kuna seda megafaili tahtsin ma oma silmaga näha, vedasin end kohale. "Suur striitreiss" varjatud numbritega kujutas siis ette paarissõitu lauluväljaku mäel, mis tänu ühe valge impreza pidevatele murukündmistele, betoonblokki sõitmisele ning kirsiks koogile peale sõitude lõppu lahkudes kapoti esiklaasi lendamisele isegi suhteliselt vaadatav oli. Rahvast oli murdu, lauluväljaku kaare alla ei mahtund lausa see 200 inimest ära
            Asja tipp seisnes aga selles, et pidi ju välja loositama C4, mida need 200 inimest ( mina ja mu sõber kaasaarvatud) nii pingsalt ootasime hambad ristis seda paska kuulates(olgem ausalt, rolf, kairit ja kuradima släm võiks end põlema panna - igaüks esitas neist tervelt pea 4 laulu ). Suur autoloos oli välja kuulutatud kella 10ks, kui Tannu oleks pidanud esinema, kuid umbes natukene peale 8t ronis lavale õhtujuht, lausus nukralt mikrofoni et ürituse korraldaja Martin Mägi, sünd 1983, firmast blää blää blää on põgenenud lauluväljakult ja seega on kahjuks pidu läbi. Paluti veel teha 1 suur aplaus esinemistasuta jäävatele artistidele Ja nii see megaüritus lõppeski
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Mis nägu sellel ässal on?

              Kommentaar


                öeldi juba juba ju, et kesa.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  "striitpauer".

                  ülevaatlik postitus ühest teisest foorumist:
                  pahad inimesed naeravad selle üle. a missist on kahju.

                  -e- semipro
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                    öeldi juba juba ju, et kesa.
                    kurat ega ma kõiki ju nägupidi ei tunne või mis?

                    kuna sina tunned siis äkki näitad seda kesa nägu või mis?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PraS Vaata postitust
                      kurat ega ma kõiki ju nägupidi ei tunne või mis?

                      kuna sina tunned siis äkki näitad seda kesa nägu või mis?
                      äää ... pane 'või mis' lukku
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Oi kui ilus ja suur karikafinaali reklaamplakat keset linna ilutseb, kohe viru keskuse kõrval üle terve maja seina
                        www.jkkalju.ee
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          ETV's ilusti video ka üleval, väravaid igale maitsele
                          www.jkkalju.ee
                          www.facebook.com/jkkalju

                          Kommentaar


                            miks nii vähe väravaid lõite ?

                            Kommentaar


                              Mingit pildimaterjali on kuskil tänasest mängust?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                                öeldi juba juba ju, et kesa.
                                Äge juba juba!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X