320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Balti liiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas HABE Vaata postitust
    Eesti jalgpall on EESTI JALGPALL, peale Eesti taasiseseisvumist tehti koondises ja klubides suur puhastus...
    Kas meil oli nõuka ajal ka koondis ve

    Kommentaar


      Algselt postitas Warren Vaata postitust
      Kas meil oli nõuka ajal ka koondis ve
      kusjuures mingi Nõukogude Eesti koondis oli vist jah...

      Kommentaar


        Kas keegi teab, palju täna piletihind on? Palju alaealistele?

        Kommentaar


          Algselt postitas Metsahall Vaata postitust
          Kas keegi teab, palju täna piletihind on? Palju alaealistele?
          Palun jäta see meelde:
          Pilet Balti Liiga kohtumistele Eestis maksab 50 krooni.

          Teine asi on Eesti Meistriliiga kohtumised, kus kuni 18-aastastele ja pensionäridele on ale
          Näiteks, Meistriliiga II voor, Laupäeval, 17. märtsil kell 17:00 Tallinna FC Flora – Tallinna FC Levadia, Sportland Arena (pilet 25 krooni, kuni 18-aastastele ja pensionäridele 15 krooni).

          Kommentaar


            Täna jälle Eestile ainult üks punkt siis.

            Kommentaar


              Ei, turvamehed ja Läti 'ultrad' tegid vähemalt mängu lõpu huvitavaks. Tõsised naljamehed. Võtsid kobarasse ümber lätlaste, vaatasid huvitunult ja panid panuseid, milline tõrvik kauem põleb. Vms. Ma ei näind kogu väljakut katva tossu tõttu väravatki.

              TVMK oleks võinud selle mängu tegelikult kolm korda võita, kui olnuks keegi, kes ründes ka mingit otsustavust suutnuks üles näidata. Üksühele vv-ga - kuidagi jeelijeeli peale ja ikaldus; vv positsioonilt väljas - kerge tonks, selle asemel et pall kaarega tühja väravasse lüüa; kõrge õhupall - kõik oleks nagu maa külge liimitud jne. Lõpuks läks lihtsalt nagu minema pidi.

              Publikunumbrid tekitavad muidugi endiselt muige. Socceri Live-s mainitakse 70 pealtvaatajat, minagi sain huvi pärast üles lugedes umbes 75, uudises on kirjas 150. Right.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Krt Narva ei tohi enne Kure mängu liiga head emotsiooni ka saada

                Kommentaar


                  värsketest emotsioonidest

                  tulin mina siis nüüd Narva Trans - Daugavapilsi Dinaburg mängult ja üritan oma külmunud sõrmedega kirja panna selle mis mõtted mul tekkisid.

                  kohale jõudsin kahjuks umbes 15-20 minutit peale mängu algust, kuid sellest polnud midagi, sest mängu põhišõu nägid ka need, kes jõudsid alles teiseks poolajaks. kuid nüüd siis asjast..

                  kohe jäi silma, et lätlaste ründajad olid kiiruselt narva kaitsjatest märgatavalt üle, seepärast oletasin, et on vaid aja küsimus, kui eesti klubi kaotusseisu jääb, huvitav oli veel see, et lõunanaabrite kolm meest sitsis pidevalt narvakate viimaste kaitsjate juures ka siis, kui nemad kaitsvaks pooleks olid. aeg möödus, kuid lätlased eduseisu ei haaranud.

                  panin ka tähele, et narvalaste poolel mängis üks ründaja.. (tipuründaja? nr. 9) kes ennast absoluutselt liigutada ei tahtnud.. tema eesmärk oligi siis ilmselt kiirelt söötudele järele joosta ja pall väravasse lükata. paraku tundus, et ta ei saanud ka sellega hakkama - ei suutnud ta palli surmata, ei sööta, ei peale lüüa, lihtsalt jalutas ringi ja kui pall isegi mõne meetri kauguselt juhtus mööda veerema ei teinud katsetki seda endale saada - ilmselt hoidis jõudu, et teha otsustavat spurti, kuid kiirust tal samuti polnud.. ja kui pall sattus tema kätte, jäi vägisi mulje nagu tahtnuks ta öelda: "oih, pall on minu käes,tulge võtke see palun ära". nõnda ma hakkasingi arvama, et platsile on lihtsalt üks kloun pandud, isegi müts oli talle pähe pandud, et ta paremini teistest eristuks (ärge sellele mütsiga tüübile söötke). ok, see-selleks, ilmselt on narvas kitsad ajad mängijate valikul.
                  igatahes ühel hetkel saabuspoolajavile ning mängijad kadusid riietusruumi. ei ta mis neile seal küll räägiti, kuid teisel poolajal liikus mäng täielikult läti poolele - üle poole platsi oldi teisest poolajast võibolla kokku ainult 10 mintuti. ja äärmiselt palju sellest ajast viibiti lätlaste trahvikastis - üks "pealelöök" järgnes teisele, kuid väravat ei tulnud, kuni siis selle esimese väravani, mis vaid mõned minutid enne mängu lõppu tuli. enne seda suudeti aga tavasse lüüa penalt, mäletan vähemalt kolme posti, mõned kauglöögid väravavahile otse kätte, 5 meetri pealt üle aia löömine ja loomulikult veel lugematul kordadel teisedki 5-10 meetri pealt üle värava löömised. jäi mulje nagu narvalased ei osanud üldse madalat tugevat lööki teha - kõik taevasse!

                  rahvas oli igatahes juba väga lõbusas meeleolus - tulemus oli ju null, kuid nalja sai kogu raha eest, sellist mängu pole minu silmad igatahes veel näinud - tulemus oleks võinud vabalt juba 5 - 0 olla, kui ainult löögid vähekenegi täpsemad oleks olnud.

                  vahepeal vahetati ka "kloun" välja (lõpuks ometi), mängupilti see minu arvates muutust ei toonud - juba enne seda toimus mäng lätlaste trehvikastis - kuid igal juhul saabus lõpuks ka kauaoodatud värav ja nagu öeldakse - lõpp hea, kõik hea.

                  lõpetuseks ka seda, et see oli ilmselt täpselt see mäng, mida ka minu jalgpallikauged tuttavad oleksid ilmselt nautinud, võibolla olekski vahel sellist tsirkust vaja, et rahvast staadionile meelitada? ja kadestage kõik teie, kes te kohal polnud
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas elx Vaata postitust
                    panin ka tähele, et narvalaste poolel mängis üks ründaja.. (tipuründaja? nr. 9)
                    See nr. 9 on Maksim Gruznov.

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        See krdi karvane pohlakas võiks kuhugi kaduda..tõsiselt,ainult hädaldab ja muud ei teegi...

                        Kommentaar


                          ma arvan,et peax uurima ka flora suuri kaotusi...kahtlustan siin pettust...olen kindel,et palju panustati flora 0-4 kaotusele

                          Kommentaar


                            Täiesti jabur värk ju. Trios on max bet vist 3k? Sel juhul koef 2,25 annaks fixitud mängu max teenistuseks 6750 eek (per nase). Ahjaa, ei, algul tuleb ju veel räigelt panustada Daugavpilsi peale, et Transi koef tõuseks. No halleluuja. Kas neile lätis üldse palka ei maksta või missin ma mingit pointi. Lume, sa jagad neid asju, seleta!
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              ma arvan ka et voiks Flora tuupe ka kontrollida
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                                ma arvan ka et voiks Flora tuupe ka kontrollida
                                Pasi kaasa võetud pallurid ja tema mängujärgne kommentaar sunnivad tõesti kahtlustama ka neid

                                Kommentaar

                                Working...
                                X