320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Balti liiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas Erko Vaata postitust
    Konkurets naabrite vahel peaks ju ikka publikut staadionile tooma, aga kui ma soccerntei ei loeks, siis mul poleks vist aimugi, et see mäng toimub. Reklaam puudub nagu ikka
    no aga ju paistab ei ei too ikkagi. Uue toote esmaesitlus ja 150 huvitatut. voiks siis kasvoi esmaesitlusele mingi suure PR-vargi tellida, aga ei.
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      #77
      Loodame, et Levadia esineb paremini, flora ja tvmk mängisid saastalt. 0-3 ikkagi kaotada vetrale. Häbi Flora HÄBI
      Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



      Ken Lee tulibu dibu douchoo

      Kommentaar


        #78
        Kas Flora mängul televisioon ka kohal oli, et kas õhtustes spordiuudistes on lootust midagi näha?

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas Erko Vaata postitust
          Kas Flora mängul televisioon ka kohal oli, et kas õhtustes spordiuudistes on lootust midagi näha?
          ETV näitab küll, raudselt
          Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



          Ken Lee tulibu dibu douchoo

          Kommentaar


            #80
            Oli Vetra nii kõva või Flora nii sitt?

            Kommentaar


              #81
              Ei olnud Vetra nii kõva. Lihtsalt Flora suutis valel ajal magama jääda ja endale ära lasta lüüa. Endal oli ka paar päris head võimalust.

              http://www.soccernet.ee/news.php?id=14742

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                krt aga kui ma pole Flora fann, siis miks ma pean naiteks Transi kohta tulemust vaatama Flora lehelt? miks ei voiks teha seda Balti Liiga enda lehekuljele nagu Euroopas tavaks on? motetu
                Mida kogu aeg viriseda. Täna oli online ka EJLi lehel, aga kuna keegi ei vaata sealt, siis teinekord enam topelt ei tee, liiga keeruline.

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas urmar Vaata postitust
                  Mida kogu aeg viriseda. Täna oli online ka EJLi lehel, aga kuna keegi ei vaata sealt, siis teinekord enam topelt ei tee, liiga keeruline.
                  urmar, tegelt on ju vaga tore et Floragi paneb asja enda lehele ja kusagilt on vahemalt vaadatagi, nii et selles mottes on ok ja tanud, aga uldisemas mottes ma loodan et said aru mis ma motlesin. tegelt on ju hapu.
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    #84
                    Üldse on see online tegemine suht mõttetu. Flora lehel on , Soccernet teeb oma, balti liiga lehel on ka midagi, ka EJLi lehel peaks olema. Samas ei hooli keegi eriti protokollide täpsusest, Soccernetil praegugi TVMK mängu protokoll puudulik. Kas ei võiks kuidagi asju jagada. Muidu kõik dubleerime üksteist. Eelmisel aastal sai Flora lehele neid mad. liigade tulemusi kogutud. Nüüd tulevad nad EJLi lehele. Miks üldse Soccernet neid tulemusi dubleerib? Kogu aeg on teil seal segadusi nende tabelitega, mängu tühistamisi tihti ei lisata tabelisse. Mõnikord ei suvatse tabelipidaja üldse pikka aega midagi teha. Kas teil poleks üldse mõttekam panna sinna kus peaks tulemused olema hoopis viited EJLi lehele. Paljud tulemused viksite sealt nagunii maha, milleks üldse dubleerida? Mul oleks ka suurem motivatsioon seda värki vedada, kui tean, et huvilisi on. Kui aga enamus vaid Soccernetist tulemusi otsib, siis polegi vast kiire neid sinna liidu lehele panna. Hakkan helistamise asemel siit Foorumist otsima?

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      Üldse on see online tegemine suht mõttetu. Flora lehel on , Soccernet teeb oma, balti liiga lehel on ka midagi, ka EJLi lehel peaks olema. Samas ei hooli keegi eriti protokollide täpsusest, Soccernetil praegugi TVMK mängu protokoll puudulik. Kas ei võiks kuidagi asju jagada. Muidu kõik dubleerime üksteist. Eelmisel aastal sai Flora lehele neid mad. liigade tulemusi kogutud. Nüüd tulevad nad EJLi lehele. Miks üldse Soccernet neid tulemusi dubleerib? Kogu aeg on teil seal segadusi nende tabelitega, mängu tühistamisi tihti ei lisata tabelisse. Mõnikord ei suvatse tabelipidaja üldse pikka aega midagi teha. Kas teil poleks üldse mõttekam panna sinna kus peaks tulemused olema hoopis viited EJLi lehele. Paljud tulemused viksite sealt nagunii maha, milleks üldse dubleerida? Mul oleks ka suurem motivatsioon seda värki vedada, kui tean, et huvilisi on. Kui aga enamus vaid Soccernetist tulemusi otsib, siis polegi vast kiire neid sinna liidu lehele panna. Hakkan helistamise asemel siit Foorumist otsima?
                      Tehke paremini, siis vaadatakse teie lehelt. Üldiselt ei mõista seda, miks Flora lehel oli meistriliiga live ja EJL lehel ei olnud. Flora korraldab meistrikaid?

                      Kommentaar


                        #86
                        vaata urmar, tegelt pole ju kusimust dubleerimises. EJL-l on oma ulesanne Eesti liiga tulemuste kohta teada anda, Floral oma ulesanne Flora meeskonna tulemustest teada anda, Balti liigal oma ulesanne Balti liiga tulemustest teada anda ja Soccernetil oma ulesanne kui iseseisev jalgpalli internetiportaal, kes annab teada sellest mis neid endid huvitab. nii olen mina seda aru saanud vahemalt ja nii voiks olla. voi arvad teisiti? nagu ma aru saan, siis sa paned nii Flora lehele kui ka EJL-i lehele infi, aga siit tekibki see probleem, mis ka varem siin foorumis kasitluses oli, et Flora on vat et=EJL. sellist asja ei tohiks olla. aga see juba teise teema jutt..

                        ja seda juttu ma arvan et pole motet ajada, et online on motetu. samamoodi voib oelda ju koigi Euroopa suuremate liigade kohta, et milleks neid tabeleid vaja, uudiseid vaja, live'i vaja jne, koik ju olemas valissaitidel, milleks dubleerida
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas klaas Vaata postitust
                          Tehke paremini, siis vaadatakse teie lehelt. Üldiselt ei mõista seda, miks Flora lehel oli meistriliiga live ja EJL lehel ei olnud. Flora korraldab meistrikaid?
                          Üldiselt tegelen mina madalamate liigade tulemustega, saalijalaga jne. Need onlined teeb Flora, kuna neil on selleks tegijad, Liidul ei ole. Tegelikult, ega tavaliselt vutiliidud ei teegi online.

                          Kommentaar


                            #88
                            Kui keegi arvab, et online on kerge teha, siis proovigu. Tänased 2 mängu olid päris keerulised teha. Õnneks olid leedulaste nimed Balti kodukal olemas, muidu oleks nimedega katastroof olnud. Kahju ainult et enamus numbreid ei klappinud. Aga täna oli vaid 2 mängu, kui oleks 4 mängu, nagu MLis tavaliselt, siis oleks päris keeruline.

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                              samamoodi voib oelda ju koigi Euroopa suuremate liigade kohta, et milleks neid tabeleid vaja, uudiseid vaja, live'i vaja jne, koik ju olemas valissaitidel, milleks dubleerida
                              Ikkagi on suht vilets tunne, kui kogud neid tulemusi ja siis 2 päeva hiljem tuleb keegi siia lehele ja uurib, kuidas üleeilne mäng läks. Kui reklaamid seda kohta, kus tulemusi kätte saaks, siis tuleb jälle keegi kolmas tola, et käi oma lehega peesse. Kahjuks ei ole korrektne võrrelda neid madalamaid liigasid ja välismaa tippliigasid. Huviliste arv on nats erinev.

                              Kommentaar


                                #90
                                vat see et numbrid ei klapi on ju korralagedus ja muud midagi. kui on oige inf mangu kohta- see tahendab oige protokoll ja puha, siis ei tohiks ju probleem olla.

                                aga kes need online infi annavad siis urmar sinu meelest? Hispaanias on www.lfp.es naiteks, Inglismaal premierleague.com kas need polegi siis liigade ametlikud lehed?
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X