320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Balti liiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
    Balti liiga alagrupid on nüüd mängitud ja võib hakata esimesi kokkuvõtteid tegema.
    Isiklikult olen näinud vaid Flora ja Levadia mänge.TVMK ja Transi esitused jäid nägemata ,kuna kattusid just teiste vaadatud mängudega.
    Turniiri algus tundus vähemalt Levadia seisukohalt üsna lootustandev ,kui Liepajas näidati varakevade kohta ilusta mängu aga tundub ,et see oli petlik ,sest lätlastel polnud veel hooaeg alanud.
    Tõele au andes toodi nii Levadia ,kui kogu meie klubijalgpall maa peale tagasi. Ja see on tegelikult üsna kurb seis.
    Edasi sai vaid üks klubi ja sedagi ainult tänu ühele jamale. Õiges mängus oleks ka vastupidi võinud minna.
    Kokkuvõttes siis üks võit hunnik viike ja kaotusi. (Transi võitu ei saa tõsiselt võtta
    Me oleme oma naabritest selgelt maas. Meie klubide eelarved on väiksed,l need üksikud leegionärid ,kes meil mängivad on pehmelt öeldes just nende samade naabrite poolt ära visatud vanad kantossid, talvised treeningud algavad meil lumerookimisega ,samal ajal,kui naabrid käivad kaks korda lõunas.või harjutavad sisehallides.
    No ja lõpuks ei ole meil ka fännide osas suurt vastu panna ,publiku hulgas rääkimata.
    Kui me mingil hetkel kusagil 2000.a. paiku , leedukaid ja hiljem lätlasi koondise tasemel korra võitsime siis tundus ,et hakkame järgi jõudma aga nüüd on mahajäämus ilmne ,alates juba noortest. Võibolla ma olen liiga pessimistlik aga tulemused räägivad enda eest.
    Siiski tuleb edasi minna ja mõelda ,kuidas saaks midagi paremini teha.Balti liigal on perspektiivi .Tähtis ,et selle loojail nüüd isu otsa ei saaks.Kui me ka järgmisel aastal mingit konkurentsi ei suuda pakkuda siis võib just naabritel huvi ära kaduda. Positiivse poole peale võib kanda ehk selle ,et kõik klubid lõid väravaid ja mitte vähe. Koondis pole ju seda suutnud. Balti liigat tuleks jätkata ja täiendada.Võibolla kaasata ka keskmikke.Mõelgu asjapulgad selle üle.
    Aga tõelistel eesti jalgpallihulludel ei jää vist tõesti muud üle ,kui lähiajal Narva sõita ja sealseid publikunumbreid suurendada.
    Fänne oli eilsel Flora (ja käisin ka Levadia mängu vaatamas) mängul ikka hulgim. Peale minu üks Eestis sirgunud armeenlane, üks siin töötav eestlanna, sõber Mart ja mina.
    Ja näiteks U17 näitas eelmine aasta Baltikal päris head mängu. Olid isegi kohal.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
      Tõsiselt, mis sinu p....t torgib? Enam ei või klubi võidu üle ka rõõmu tunda?
      Ei ole vaja peale igat Flora mängu sama ila ajada.
      aga Sa tunne rõõmu.
      Samas ärgem serveerigem seda võitu millegi sellisena, mida ta ei ole.
      0-6 pakk ei muutu olematuks, nagu ka 0-2 narvalt jne.
      kas sellest, et võideti mitte midagi otsustanud mäng, muutus Eesti jalgpalli seis paremaks?
      Kas see võit kinnitab, et valitud jalgpalli arendamise kurss on õige?
      Meie vahe on selles, et Sina, mu noor sõber, arvad, et jah, mina aga ei.
      Sulle sobivad võidud olematutes vastasseisudes. Mina ootan klubi arengut ja sisulisi võite.
      14. september 2006, Tallinn

      Kommentaar


        See on muidugi tore, et urmar oma meeskonna võidu üle rõõmu tunneb, kuid see on nõme kui ta igas teemas hakkab peale seda florat ülistama.
        Algselt postitas budulojus
        kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

        Kommentaar


          Algselt postitas uvv Vaata postitust
          aga Sa tunne rõõmu.
          Samas ärgem serveerigem seda võitu millegi sellisena, mida ta ei ole.
          Meie vahe on selles, et Sina, mu noor sõber, arvad, et jah, mina aga ei.
          Sulle sobivad võidud olematutes vastasseisudes. Mina ootan klubi arengut ja sisulisi võite.
          Ei aitäh, ma ei leia, et Flora eilne võit oli Eesti jalgpalli suurim saavutus viimase 10 aasta jooksul vms.
          Ootad klubi arengut? hmm, mulle on küll jäänud selline mulje, et oled pigem Flora antifänn, sest sinu postid on pidevalt täis sellist mõtetut ilkumist ja see on muutunud juba üsna tüütuks.
          Kui oled tõesti FCF-i klubilisest arengust huvitatud, siis tee rohkem konstruktiivset kriitikat, kirjuta valmis omapoolne arengukava ja paku ennast sinna tööle vms.
          Rise and rise again until lambs become lions!

          Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

          Kommentaar


            Eile Kaunase - Levadia mängu vaadates jõudsin järeldusele, et Eesti klubijalgpall on koledam kui Eesti klubikorvpall.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              praegu just siin vaatasin pulli parast eestlaste motteid enne mange ja siis naiteks tanase meistrite liiga finaali osalejate motteid ja...

              meie meestel, alates treeneritest, puudub ju igasugune voitjamentaliteet. voi ma eksin? aetakse mingit juttu, et loodame teha head esitust voi siis et vaatame, kuidas mang kulgeb. mis asi on hea esitus? keegi ei raagi sonagi, et me lahme voitma, et voit on meile tahtis. krt mujal Euroopas ei nae sa sellised sonavotte. sihuke tunne on, et ainult meie mehed lahevad lihtsalt mangima ja palli veeretama. voi meie ajakirjanikud lihtsalt ei pane kirja neid lauseid?
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Vilniuse FK Vetra - Tallinna FC Flora 0:1 (0:1)
                41. E. Jääger

                Vilniuse Žalgiris - Tallinna FC Levadia 2:1 (1:0)
                44. E. Lukosevicius, 83. N. Misjuk - 59. I. Zelinski

                Tallinna FC TVMK - Panevežyse FK Ekranas 3:3 (0:2)
                45., 65. A. Ossipov, 76. A. Kulatšenko - 7., 38. D. Saulenas, 63. A. Šidlauskas

                Narva JK Trans - FBK Kaunas 2:2 (0:2)
                49. A. Dubõkin, 73. M. Gruznov - 24., 33. ...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
                  Ei aitäh, ma ei leia, et Flora eilne võit oli Eesti jalgpalli suurim saavutus viimase 10 aasta jooksul vms.
                  Ootad klubi arengut? hmm, mulle on küll jäänud selline mulje, et oled pigem Flora antifänn, sest sinu postid on pidevalt täis sellist mõtetut ilkumist ja see on muutunud juba üsna tüütuks.
                  Kui oled tõesti FCF-i klubilisest arengust huvitatud, siis tee rohkem konstruktiivset kriitikat, kirjuta valmis omapoolne arengukava ja paku ennast sinna tööle vms.
                  Mul on Sulle ette näidata Flora toetajakaart, ehk hooajapilet juba kolme aasta tagusest ajast ja muud fännistaffi. Tõsi, viimastel aastatel ei ole ma seda uuendanud. Ma olen viimaste aastate jooksul vaadanud umbes pooltsadat Flora mängu.
                  Ma ei jaga klubi (loe: Tema) poliitikat ja olen Talle seda ka öelnud. Kiidan ja imetlen seni tehtu eest, aga ei arva, et praegune suund õige on.
                  Tunnen paari Flora süsteemis mängivat/mänginut noort, olen süsteemiga hästi kursis.
                  Klubi juhtkond on minu meelest valinud ummiktee poliitika. Täna on neil võimalik veel toetuda nn noortemängijate suure koguse kaardile. Pakun, et paari-nelja aasta pärast on praeguse kursi jätkudes kadunud ka see.
                  Ma olen kõigest sellest siin kirjutanud piisavalt. Otsi, mu noor sõber.

                  Ja muide, ehk on tulnud uudiseid Flora juhtkonna tagasi astumisest?
                  14. september 2006, Tallinn

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
                    See on muidugi tore, et urmar oma meeskonna võidu üle rõõmu tunneb, kuid see on nõme kui ta igas teemas hakkab peale seda florat ülistama.
                    Ole ikka normaalne, kes siin Florat ülistama hakkab? Seda ma aimasin, et ega see ikka "erilistele" ei meeldi, kui ma Flora mängudest tõepärast infot andma hakkan. Kas sai Eesti klubidest Flora ainsana võidu Balti Liigas? Küllap ikka sai! Isegi uuv tunnistab ilmselt seda? Kas punkte koguti Eesti klubidest kõige rohkem? Koguti! Rääkida, et oli tähtsusetu mäng? See pole ka päris täpne, sest miks kõik fännid unistavad koondise väravatest ja võitudest valiksarjas, kui meil 0 punkti ja väravat on! Kas meil on tõesti veel lootust kuhugi edasi pääseda?

                    Ma ei saa aru, miks ei või head meelt tunda, kui Flora võidab Leedus leedu klubit?

                    Aga mis teiega ikka teha, maha teid ju lasta ei saa, kuigi huvitav oleks

                    Kommentaar


                      Algselt postitas uvv Vaata postitust
                      Mul on Sulle ette näidata Flora toetajakaart, ehk hooajapilet juba kolme aasta tagusest ajast ja muud fännistaffi. Tõsi, viimastel aastatel ei ole ma seda uuendanud. Ma olen viimaste aastate jooksul vaadanud umbes pooltsadat Flora mängu.
                      Ma ei jaga klubi (loe: Tema) poliitikat ja olen Talle seda ka öelnud. Kiidan ja imetlen seni tehtu eest, aga ei arva, et praegune suund õige on.
                      Tunnen paari Flora süsteemis mängivat/mänginut noort, olen süsteemiga hästi kursis.
                      Klubi juhtkond on minu meelest valinud ummiktee poliitika. Täna on neil võimalik veel toetuda nn noortemängijate suure koguse kaardile. Pakun, et paari-nelja aasta pärast on praeguse kursi jätkudes kadunud ka see.
                      Ma olen kõigest sellest siin kirjutanud piisavalt. Otsi, mu noor sõber.

                      Ja muide, ehk on tulnud uudiseid Flora juhtkonna tagasi astumisest?

                      Mis kuradi pärast sa veel ennast Flora toetajaks üldse pead ja oma närve rikud sellega? Vali ometi mõni õigem klubi!
                      Jälle tüüpiline jutt, et kiidan senitehtu eest, aga nüüdne tee on tupik. Seda nad kõik jah tunnistavad, nii maksimov, raidla ja küllap veel mõnigi. Olen aastaid jälginud Eesti ajakirjandust, aga pole veel tähele pannud seda, millal eelpoolnimetatud oleksid florat kiitnud. Aga nüüd räägivad, et tunnustan varasemat tööd, aga praegune on ummiktee. Olevikust pole keegi neist kunagi Florat kiitnud. Neile lisaks veel ühe kirjutaja, kuid see suri hiljuti ära.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        Ole ikka normaalne, kes siin Florat ülistama hakkab? Seda ma aimasin, et ega see ikka "erilistele" ei meeldi, kui ma Flora mängudest tõepärast infot andma hakkan. Kas sai Eesti klubidest Flora ainsana võidu Balti Liigas? Küllap ikka sai! Isegi uuv tunnistab ilmselt seda? Kas punkte koguti Eesti klubidest kõige rohkem? Koguti! Rääkida, et oli tähtsusetu mäng? See pole ka päris täpne, sest miks kõik fännid unistavad koondise väravatest ja võitudest valiksarjas, kui meil 0 punkti ja väravat on! Kas meil on tõesti veel lootust kuhugi edasi pääseda?

                        Ma ei saa aru, miks ei või head meelt tunda, kui Flora võidab Leedus leedu klubit?

                        Aga mis teiega ikka teha, maha teid ju lasta ei saa, kuigi huvitav oleks
                        Absoluuutselt mõttetu mäng oli! Ma ei saa aru miks mindi sellisele mängule täies koosseisus? Et seekord on laupäeval vastane nõrgem ja siis saab põhimehi väntsutada? T*ra kohe Riias oleks pidanud panema põhimehed platsile! Vahet ju pole, eesmärk oli saada rohkem tasemel mänge, mitte et siis kui midagi määrab, siis paneme ludrid sisse ja kui tähtsusetu palli toksimine on, siis lähme meie täiega andma.
                        Ilmselt ainus põhjus miks täiega mindi Vilniusesse oli sitt seis üldiselt. Meistriliigas saame põhikonkurentidel tappa ja Balti liigas oleme täielikud hädavaresed. Nii siis oli vaja ilma motivatsioonita satsi vastu võtta võit ja näidata, et vohhh pole midagi sossesepad, võidame ikka (ja näedsa ainsama satsina Eestist koguni!). Kenjaale plaan, jeeei!
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zaz Vaata postitust
                          Absoluuutselt mõttetu mäng oli! Ma ei saa aru miks mindi sellisele mängule täies koosseisus? Et seekord on laupäeval vastane nõrgem ja siis saab põhimehi väntsutada? T*ra kohe Riias oleks pidanud panema põhimehed platsile! Vahet ju pole, eesmärk oli saada rohkem tasemel mänge, mitte et siis kui midagi määrab, siis paneme ludrid sisse ja kui tähtsusetu palli toksimine on, siis lähme meie täiega andma.
                          Ilmselt ainus põhjus miks täiega mindi Vilniusesse oli sitt seis üldiselt. Meistriliigas saame põhikonkurentidel tappa ja Balti liigas oleme täielikud hädavaresed. Nii siis oli vaja ilma motivatsioonita satsi vastu võtta võit ja näidata, et vohhh pole midagi sossesepad, võidame ikka (ja näedsa ainsama satsina Eestist koguni!). Kenjaale plaan, jeeei!

                          Vana lugu, kui Flora kaotab on sitt, kui võidab, sama lugu, ehk mõttetu võit, kui saadab põhimehed, on rumalus, kui ei saada, sama lugu.

                          Mind rahuldab täielikult et saadi võit ja polegi mõtet rohkerm rääkida.

                          Kommentaar


                            Mnjah. Mul pole võidu vastu midagi, kuid ma oleks oluliselt õnnelikum olnud kui võidetud oleks näiteks TVMK-d ja Narvat. Kui juba võtsite plaaniks, et Balti liigat ei võta tõsiselt, siis minge lõpuni nii. Nii kesiselt nagu läheb meil nüüd kokkuvõttes, on ju nõmedus ja klubile kaugeltki mitte vääriline!
                            Ajab kurjaks lihtsalt, et selle võidu taustal üritatakse maha vaikida olukorda, kuhu on jõutud.
                            Kurat makske normaalset palka väärt mängijatele ja võtke mängijaid sportliku printsiibi alusel ikkagi meeskonda! Kuradi fännide räige mõnitamine toimub!
                            olgem kristlased, vabandused on esitatud

                            Kommentaar


                              Sina ka siis ikka flora fänn .

                              Kommentaar


                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                Rääkida, et oli tähtsusetu mäng? See pole ka päris täpne, sest miks kõik fännid unistavad koondise väravatest ja võitudest valiksarjas, kui meil 0 punkti ja väravat on! Kas meil on tõesti veel lootust kuhugi edasi pääseda?
                                Aga koondis ei läinud Makedoonia ja Iisraeli vastu vahetusmeestega mängima, vaid kasutas kõik võimalikud ressursid ära.
                                Algselt postitas budulojus
                                kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                                Kommentaar

                                Working...
                                X