320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TVMK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'TVMK\'

    Originally posted by ikka innu


    krölov mängis eile keskkaitses!



    lagi...
    How does Freddy Kruger wipe his butt?

    Kommentaar


      Replying to Topic \'TVMK\'

      Originally posted by ikka innu


      krölov mängis eile keskkaitses!
      Mängis jah, Indy


      TVMK-l on nõrk kaitse, ning kasin valik, Odense vastu anyway kahe ründajaga ei lähe, mistõttu ongi Krõlov kui tugeva kehaehitusega ja füüsisega keskkaitses, varasemad kogemusedki olemas.
      Aga minu pärast võib ta väravas kah mängida...

      Mis puudutab ees olevat üht ründajat, siis see on Teever (kirjakeeles esineb tihtilugu ka Teeveerina), aga temas sellist ülikiirust meie mõistes (mitte ouvenlik, vaid põhjamaine) ja tehnikat (mitte sidaanilik, vaid eestilik) pole, nagu on Operil, Lindperel ja ehk Haavistul. Seetõttu on tal väga raske ees üksi hakkama saada, kinda like innu Eesti eest tugevate vastastega. Ikka seesama jah

      Kommentaar


        Replying to Topic \'TVMK\'

        Teever on Eesti lootus edasi pidi! Vennal alles 1 tõsine hooaeg eesti tippus.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'TVMK\'

          Teever rulez.... müts maha ta ees.... mingid Sahharovid ja Zahovaikod ja Vungid kahvatuvad ta kõrval
          minge Kingissepa praami peale

          Kommentaar


            Replying to Topic \'TVMK\'

            Zahhovaiko kohta ei oska kommenteerida ka päris tasemel vend....ja vunk veidi noor veel ja mängib minu arust veits teist positsiooni kah....aga sahharovist on ta küll minu arust parem
            fc pohmell

            Kommentaar


              Replying to Topic \'TVMK\'

              Originally posted by FCOperBK


              Teever rulez.... müts maha ta ees.... mingid Sahharovid ja Zahovaikod ja Vungid kahvatuvad ta kõrval
              aga mix siis Teever end U21 pole tõestanud, kuhu jäävad tema väravad seal?
              kui ta nii hea on siis peax need väravad käkitegu olema?

              Kommentaar


                Replying to Topic \'TVMK\'

                annan vihje, jalgpall on meeskondlik mäng

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'TVMK\'

                  aga selle jaoks peaks poolkaitsest pall ka temani jõudma eks.....ma olen paari U21 mängu näinud ja noh ütleme nii et nad just aktiivselt ei ründa siiski rohkem istuvad kaitses on ka erandeid
                  fc pohmell

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'TVMK\'

                    Aga keegi teab kuda TVMK mängis OB vastu? istus aint kaitses vä?

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'TVMK\'

                      lõpus jah

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'TVMK\'

                        hmm, huvitav seis see 1-1. nüüd peaks tallinnas väga põnev mäng tulema, sest ob-d peavad ju igatahes võitma, et edasi pääseda.
                        no ma igatahes kavatsen seda siis vaatama kah minna, palju pilet on?
                        LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'TVMK\'

                          ma olen TVMK liige seega mulle tasuta :P hinda ei oska öelda..

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'TVMK\'

                            Odensel oli viimase 15 min. jooksul 5 väga head vöimalust, 2 päästis Ussoltsev ja 3 läksid vähe üle. Nendest 3-st viimasest poleks Ussoltsevil midagi teha olnud kui löögid väravale oleksid läinud,aga oleks on paha poiss. Samas oli ka Teeveril 1 väga hea vöimalusealelöök u 16. meetrilt,väravavaht vastas,vajus juba teise suunda aga suutis käe ette jätta.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'TVMK\'

                              Originally posted by Ramm


                              ma olen TVMK liige seega mulle tasuta :P hinda ei oska öelda..
                              nagu treener teada andis ei saa ikke UEFA mängule tasuta, aa kuoi temaga koos sisse orgunnime, siis saab

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'TVMK\'

                                FC TVMK-FC Valga esimene poolaeg 2-0. paistab, et see mäng on tehtud!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X