320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TVMK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'TVMK\'

    Mind millegi pärast segavad ka just pisiasjad. Just sellised, mis ei jää raha taha, vaid sõltuvad asjapulkade viitsimisest ja ettevõtlikusest.

    Naiivselt lootsin eile, et ehk on TVMK saanud valmis uute mängukavadega. Sittagi. Asi on veel hullemaks läinud - kasutusel eelmise aasta kavad, millel vana fanera kooseisu peale on kleebitud!! valge paberileht uute nimedega. Vapruse koosseis, sarnaselt eelmise aasta vastastele, klambriga teisel poolel. Kui eelmisel hooajal TVMK-l olid käärid, et nimekirjad välja lõigata, siis nüüd on paberid käega rebitud.

    Pisike asi, aga ikkagi teeb vihaseks.
    Algselt postitas tank
    Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'TVMK\'

      Algselt postitas ROOTSI KUNN

      Tra. selline tabloo maksaks võibolla mõnisada krooni( kümme silti ja 19 nubrit)
      Mis mõnisada - pakk A4 paberit, igale lehele üks täht või number (nimede puhul saab minu arvutuse järgi 56 tähega hakkama, pluss 19 numbrit), kõvemale papile kleepida, mingi läbipaistev teip või asi peale, et vihma/lume käes kohe ära ei mädaneks, ja olemas. Laguneb ära, prindid uued lehed välja. Ökovärk pealekauba . 75 lehte paberit, teip ja papitükid - ei saa nagu öelda, et vahendeid või raha poleks. Puhtalt tahtmise ja viitsimise küsimus.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Vastus teemale \'TVMK\'

        Kunni kriitikaga olen täiesti nõus. Ma oleks vist sama kibestunud, aga mul ei tulnud eile lihtsalt põiekat. Põhjus on muidugi lihtne - midagi joodavat ei müüdud. Eilne mäng näitas üsna ilmekalt, et Eesti jalgpalliliigas on mängud vaatamist väärt küll, aga korraldamise pool (vähemalt TVMK-l) longab.

        Kusjuures minu arust on üsna mage see, et pilet maksis ainult 20 krooni, aga kõva kaks kolmandikku vaatasid mängu aia tagant. Häbi-häbi.

        Muuseas, TVMK koduleht on elu sisse saanud. Nii et midagi positiivset ka. Ei ole ainult tulemus ja muu protokolli kuuluv kuiv info. On ka lühike mänguülevaade. Ja viimasest treeningmängust Warrioriga on võetud ka peatreeneri ja Neemelo kommentaarid. Ennekuulmatu.

        Ei tea kas Smutt teeb haltuurat või
        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'TVMK\'

          Algselt postitas oku


          On ka lühike mänguülevaade. Ja viimasest treeningmängust Warrioriga on võetud ka peatreeneri ja Neemelo kommentaarid. Ennekuulmatu.
          Pigem tehakse mingi copy/paste teemat
          Bii a Old diivil ..::::::History Kurat::::::..

          Kommentaar


            Vastus teemale \'TVMK\'

            Ja ongi oma kodulehe lõpuks jälle tööle saanud igatahes on seegi positiivne samm. Paar aastat vist seisis kõik ühe koha peal. See on ju tegelikult ka pisiasi aga samas nii oluline. Kindlasti leiaks kellegi noore arvutfriigi ,kes väikse papi kodukat korras hoiaks aga jällegi ilmselt ei viitsinud fanera juhid ennast sellega vaevata.
            FCF Forever

            Kommentaar


              Vastus teemale \'TVMK\'

              Ka siia ETV mänguülevaade. Konkreetne ja ülevaatlik - minuarust üsna asjalikult välja kukkunud.
              League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'TVMK\'

                Algselt postitas Martin
                Algselt postitas kaala
                ma arvan et martin küsis kommentaarid ja raimo tegi jutu. muidi hea tulemus vineerivabriku poolt
                Ma arvan, et ei. Ma isegi arvan, et mina rääkisin kahega ja Raimo ühega ja lugu on enam-vähem pooleks Koostöö nazõvajetsa.
                ma ütleks hoopis nii, et smutt ei julge sportlastega rääkida ja raimo ei oska kirjutada

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'TVMK\'

                  TVMK-l saab sel aastal ikka väga raske olema nüüd, kus Tarmo on ka müüdud.
                  Eelmise aasta TVMK 138-st väravast lõid tervelt 79 4 ära müüdud mängumeest - Neemelo 41, Teever 19, Malov 10 ja Smirnov 9
                  tulevik on tunni aja pärast

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'TVMK\'

                    võid siia veel lisada Jushka 17 ja Skiperski 5

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'TVMK\'

                      Jalgpallur Tarmo Neemelo: asjad käisid väga kiiresti
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'TVMK\'

                        kuigi tarmo nyyd meeskonnast l2inud siis ikka usun ja loodan et tvmk suudab ka see aasta meistriks tulla,eks nyyd hakatakse tarmole asendust otsima.aga tarmole edu rootsimaal.
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'TVMK\'

                          Algselt postitas gianluca


                          TVMK-l saab sel aastal ikka väga raske olema nüüd, kus Tarmo on ka müüdud.
                          Eelmise aasta TVMK 138-st väravast lõid tervelt 79 4 ära müüdud mängumeest - Neemelo 41, Teever 19, Malov 10 ja Smirnov 9

                          aga teised ei saanudi lyya kui need kes hetkel l2inud olid ju sel hetkel p2himehed,nyyd on uutel v2imalus ennast n2idata ja teiste v2ravad palle t2is togida.pool vanast p2hikoosseisust l2inud ja aeg uutel s2rada.

                          ikkagi TVMK Eesti Meistriks 2006
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'TVMK\'

                            Homme saab TVMK Ajaxilt pähe
                            Levadia meistriks!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'TVMK\'

                              eks TVMK n2rgenes jah aga ei usu et Ajax suudab valitsevat meistrit yllatada ja eks varsti on asendaja ka leitud.aga kas nyyd ei ole mitte selline olukord kus Eesti koondisesse ei kuulu mitte yhtegi meister meeskonna m2ngijat????v2i ma eksin
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'TVMK\'

                                Algselt postitas budulojus


                                eks TVMK n2rgenes jah aga ei usu et Ajax suudab valitsevat meistrit yllatada ja eks varsti on asendaja ka leitud.aga kas nyyd ei ole mitte selline olukord kus Eesti koondisesse ei kuulu mitte yhtegi meister meeskonna m2ngijat????v2i ma eksin
                                Saviauk?

                                A tegelikult ma hakkasin praegu mõtlema, et kunagi oli Eesti liigas mingi välismaalaste reegel ka. 3? TVMK-l olid platsil Gabovs/Kacanovs, Dobrecovs, Širmelis, Rimas,..
                                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                                The Special One

                                Kommentaar

                                Working...
                                X