320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TVMK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'TVMK\'

    Algselt postitas ROOTSI KUNN


    Gamer! Said absoluutselt valesti aru. Mulle lihtsalt ei meeldi üldsegi see ,kuidas Fanera aastast aastasse omale meeskonda koostab ja mul väga kahju ,et selline klubi esindab meie jalgpalli Balti liigas.
    Eelmise aasta Fanera oli vaat ,et nende kõigi aegade normaalsem aga see aasta on ikka lausa vastik vaadata.
    Ju pole siis eestis tasemel pallureid, keda saaks sama hinna eest.
    Ja mis vahet sel on kas pallur on eestlane, leedulane, inglane või sakslane? See on ikkagi klubivutt mitte mingi eesti kinnised meistrivõistlused. Tulemus on tähtis minu arust.

    Ja Kunn meenuta nüüd ka selle hooaja mänge. Mis resultaadiga on lõppenud TVMK - Flora senised mängud?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'TVMK\'

      Algselt postitas PraS


      Algselt postitas ROOTSI KUNN


      Gamer! Said absoluutselt valesti aru. Mulle lihtsalt ei meeldi üldsegi see ,kuidas Fanera aastast aastasse omale meeskonda koostab ja mul väga kahju ,et selline klubi esindab meie jalgpalli Balti liigas.
      Eelmise aasta Fanera oli vaat ,et nende kõigi aegade normaalsem aga see aasta on ikka lausa vastik vaadata.
      Ju pole siis eestis tasemel pallureid, keda saaks sama hinna eest.
      Ja mis vahet sel on kas pallur on eestlane, leedulane, inglane või sakslane? See on ikkagi klubivutt mitte mingi eesti kinnised meistrivõistlused. Tulemus on tähtis minu arust.

      Ja Kunn meenuta nüüd ka selle hooaja mänge. Mis resultaadiga on lõppenud TVMK - Flora senised mängud?
      Pras tabas viimase kahe lausega naelapead.

      Ma veel lisaks, et ma ootan nüüd huviga, mil need tumedanahalised karjadeviisi Floras pallima hakkavad. Üks käis siin oma šokolaadiperset näitamas, rohkem ta ei osanud.

      Kui see on jalgpallikultuur, kui mees käib teise meeskonna teema all räuskamas ja kindlapeale peab publik platsi ääres lõugama nagu kiimas küülikud nääride ajal, siis tõepoolest, Eestist ei saa järgmise sajandi jooksul kah kultuurset jalgpallipublikut.

      Eesti on nii väike ja me peaksime nii kokku hoidma, et siin ei tohiks olla ruumi klubifännide vahel üksteise vihkamiseks või teiste klubide (eba)edu parastamiseks.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'TVMK\'

        Fanera Islandil juhtimas ja mängu lõpuni jääb veel 25 min.
        Kuigi see klubi mulle praegu üldse ei meeldi võiksid nad siiski edasi saada

        Aga karta on ,et too kodune viimase minuti värav otsustab ka siit edasipääseja.
        FCF Forever

        Kommentaar


          Vastus teemale \'TVMK\'

          Neil on vaja vist 1 värav veel lyya w? Kui jääkski 1-0 siis läheks edasi ju islandi klubi tänu sellele et nad lõid võõrsil rohkem kui 1 värava
          Koondise põhimängija

          Kommentaar


            Vastus teemale \'TVMK\'

            Algselt postitas eriklt


            Neil on vaja vist 1 värav veel lyya w? Kui jääkski 1-0 siis läheks edasi ju islandi klubi tänu sellele et nad lõid võõrsil rohkem kui 1 värava

            TVMK siis AUDIS järgmine ,kes auti lüüakse on LEVADIA
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Vastus teemale \'TVMK\'

              Algselt postitas kaitz


              Algselt postitas eriklt


              Neil on vaja vist 1 värav veel lyya w? Kui jääkski 1-0 siis läheks edasi ju islandi klubi tänu sellele et nad lõid võõrsil rohkem kui 1 värava

              TVMK siis AUDIS järgmine ,kes auti lüüakse on LEVADIA
              Enne levadiat lüüakse SIND KNOK-AUTI

              Kommentaar


                Vastus teemale \'TVMK\'

                Algselt postitas kaitz


                Algselt postitas eriklt


                Neil on vaja vist 1 värav veel lyya w? Kui jääkski 1-0 siis läheks edasi ju islandi klubi tänu sellele et nad lõid võõrsil rohkem kui 1 värava

                TVMK siis AUDIS järgmine ,kes auti lüüakse on LEVADIA

                vaata et sind varsti auti ei lööda

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'TVMK\'

                  natuke soola haavadele

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'TVMK\'

                    Sergei Juranist saab lähipäevil TVMK treener?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'TVMK\'

                      OMGOMGOMGOGMOGMOGMGOMGOGMOGMMOG

                      TARMO NEEMELO TULEB TAGASI.

                      26. juuli 2006

                      Täna, 26. juulil sõlmisid FC TVMK ja Rootsi jalgpalliklubi Helsingborgs IF lepingu, mis võimaldab Tarmo Neemelol mängida FC TVMK eest aasta lõpuni.
                      Tore, et Tarmo tagasi tuleb, olgugi, et \"rentiga\".

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'TVMK\'

                        rendiga ehk?

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'TVMK\'

                          Algselt postitas IndrekL


                          rendiga ehk?
                          TVMK koduleht

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'TVMK\'

                            Juraniga 2,5a leping.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'TVMK\'

                              Algselt postitas 17


                              OMGOMGOMGOGMOGMOGMGOMGOGMOGMMOG

                              TARMO NEEMELO TULEB TAGASI.

                              26. juuli 2006

                              Täna, 26. juulil sõlmisid FC TVMK ja Rootsi jalgpalliklubi Helsingborgs IF lepingu, mis võimaldab Tarmo Neemelol mängida FC TVMK eest aasta lõpuni.
                              Tore, et Tarmo tagasi tuleb, olgugi, et \"rentiga\".
                              Mis siin siis nii väga toredat on? Sai vähe vigastada ,siis jäi pingile ja oligi kannatus otsas või? Tra. ega välismaa ei ole mingi meelakkumine . Vend võiks vähe targem olla. Oleks seal Larssoni kõrval midagi õppinud. Ei osanud oma tundi oodata.

                              Üks tuntud jalgpallitegelane ütles väga tabavalt,et oleks Poom ka samamoodi tõmblema hakanud ,kui tal rasked ajad olid siis poleks ta elusees kusagile jõudnud.
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'TVMK\'

                                TVMK uueks peatreeneriks on endine Sturm Grazi ja Venemaa koondise ründaja Sergei Juran

                                http://www.sportnet.ee/index.php?id=30460

                                Kommentaar

                                Working...
                                X