320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ja küsiks veel, et kuidas läks Vitja Gussevil Leedus?[/QUOTE]

    Vitja oli Kaunases siiski pingipeal, Marozas laenati Kaunasest 14. kohta hoidvasse klubisse ning seal ei suutnud ta midagi korda saata + Gussevil oli enne seda seljataga Rootsi esiliiga kus ta siiski mõne värava lõi. Samas jah, teil on sellekohapealt õigus ja ka mina loodan väga, et poiss avaneb Eestis.

    Projekt on kindlasti mitmeaastane, sponsor Maag ju 2aastaks ja usun, et ainus muutus mis nüüd tulla saab on nimi- loodan et lõpuks jõuame nimeni a la JK Tammeka, FC Tammeka, FC Tartu vms, usun, et praeguse Jk Maag Tammeka nime vahetamise vastu pole eriti kellelgi midagi, sest olgem ausad- on kohatud ka mõistlikumaid nimesi.

    Kommentaar


      Vähemalt minu jaoks ei täida nime vahetus reklaamina küll eesmärki. Ei saanud kuidagi selgemaks või tuntumaks, mis kaup või toode või misasi see Maag üldse on(?).

      Siiamaani arvasin, et ju on Maagi puhul tegu mingi ehitusettevõttega, aga täna võtsin lahti www.maag.ee ja selgus, et hoopis vorstivabrik.

      V-o Tartu inimeste jaoks on see teadmine elementaarne, aga elades mujal Eestis, kuulen sellisest asutusest esmakordselt ja pole lettidel ka nende tooteid silma jäänud.

      Seega mis mõte on nimetada Meistriliiga võistkond ümber, kui üle Eesti nii kui nii nende kaupa saada ei ole ja nimi jääb väga paljudele edasi täiesti mittemidagiütlevaks, go figure.

      Kommentaar


        Algselt postitas süstik Vaata postitust
        V-o Tartu inimeste jaoks on see teadmine elementaarne, aga elades mujal Eestis, kuulen sellisest asutusest esmakordselt ja pole lettidel ka nende tooteid silma jäänud.
        Seetõttu ongi järgmine hooaeg võistkonna nimeks JK Maagi Sink
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
          Ma ei tea, sel projektil pole mõtet ju. Tiim pmst sama kesine, kui oli eelmine hooaeg, nüüd vaid traditsioonidega Tammeka tuksi keeratud. Asemele tuuakse kah mingi mõttetu Leedu liigas läbi kukkunud pallur.
          Traditsioonidega Tammeka ?

          Traditsioonidega Merkuur samamoodi tuksis.

          Kommentaar


            Kuna 2 klubi nimi ja traditsioon tuksis oleks loogiline jätk luua uus bränd, nimi, mis samas oleks juba oma algest piisavalt tugev ja esinduslik Tartu linna jaoks.

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Seetõttu ongi järgmine hooaeg võistkonna nimeks JK Maagi Sink
              Parem juba JK Maagiline Konserv

              Kommentaar


                Küllap järgmisel aastal tuleb esile hoopis Välk 494, kuigi ka neil on vist nimemuutusi plaanis?

                Kommentaar


                  Algselt postitas urmar Vaata postitust
                  Küllap järgmisel aastal tuleb esile hoopis Välk 494, kuigi ka neil on vist nimemuutusi plaanis?
                  mis nime nemad kasutama siis hakkavad?
                  as Maagi kaubamärki tegelt kasutatakse suht vähe,rohkem on tuntud Rannarootsi.aga Tartu maagtammekast saab Tartu United(arvan mina)
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Algselt postitas süstik Vaata postitust
                    Vähemalt minu jaoks ei täida nime vahetus reklaamina küll eesmärki. Ei saanud kuidagi selgemaks või tuntumaks, mis kaup või toode või misasi see Maag üldse on(?).

                    Siiamaani arvasin, et ju on Maagi puhul tegu mingi ehitusettevõttega, aga täna võtsin lahti www.maag.ee ja selgus, et hoopis vorstivabrik.
                    Eeloleva jutu põhjal võib öelda et nimevahetus täitis suurepäraselt oma eesmärki, muidu ei oleks süstik tõenäoliselt kunagi www.maag.ee lehekülge avanud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                      mis nime nemad kasutama siis hakkavad?
                      as Maagi kaubamärki tegelt kasutatakse suht vähe,rohkem on tuntud Rannarootsi.aga Tartu maagtammekast saab Tartu United(arvan mina)
                      Siis võivad küll kuradile käia mingui poolest - ma kannatan ennem välja maagi kui mingi kuradi unitedi. Mul siiamaani meeles kuidas ma Sotimaal Dundee Unitedi fännide käest kolki pidin saama , sest sattusin teise Dundee klubi kilekotiga valesse linnaossa

                      Vanasti oli Tartus Tartu Olümpia , mida mingi Jänese nimeline ärikas vedas - tuldi isegi vahetult enne Punase värdjakarja tulekut Eesti meistriks korra.

                      Kommentaar


                        milline on siis Maag-Tammeka logo?
                        Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                        Ken Lee tulibu dibu douchoo

                        Kommentaar


                          Algselt postitas PraS Vaata postitust
                          Peale ründeliini on sats esialgu väga pädev meeskond. Ning Ratka taset teades ei kahtlustagi, et ühisvõistkond lõpetab ühest suurest kindlasti eespool. Lisaks sellele on ka mõeldud tulevikule ehk siis on esialgu väravatud üks väga andekas Tiiduse kasvandik, kellest vast aasta või kahe pärast teavad kõik.
                          Miks ajada mingit mõttetut kägu?
                          \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                          Kommentaar


                            Algselt postitas greenday Vaata postitust
                            Miks ajada mingit mõttetut kägu?
                            Kullake mis see mõtekas jutt siis on?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas PraS Vaata postitust
                              Kullake mis see mõtekas jutt siis on?
                              Näiteks selline, mis vastaks mõningal määral vähemalt tõele
                              \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                              Kommentaar


                                Algselt postitas PraS
                                Ning Ratka taset teades ei kahtlustagi, et ühisvõistkond lõpetab ühest suurest kindlasti eespool.

                                Huvitav lause! Vajaks vist täpsustust?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X