320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mm..mina pole kahjuks näinud Kalevi mänge, küll aga Maag Tammeka omi ja mängud "suure neliku" vastu on suhteliselt tasavägised olnud...võib-olla on nende koefitsentidega tõepoolest veidi liialdatud, aga mina arvan, et Maag Tammeka on selle kohtumise suhteliselt kindel favoriit.

    Kommentaar


      Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
      Tartu Maag Tammeka - Tallinna Kalev 1.25 4.75 9.75

      Minu arust üsnagi üllatavad konfid triobetis

      Panin triobetis Kalevi, Kuressaare ja Flora peale - sidusin need mängud - panin 50 eeku vahele ja tagasi lubatakse maksta 5000 EEKU..

      Kommentaar


        Juhei, viik Levadiaga võõrsil 2:2 on päris hea, meie omad siis nagu statistikast loeng penaltist 13. min E.Ratnikovilt ja 53. min Lõsanov

        Kommentaar


          Pumpsassaa ja valleraaa
          Tammeka viigistas Levaadiagaaa!

          Kommentaar


            Vaadates meie mänge Levadiaga, siis aina paremaks läheb. Avakohtumine 0:4; karikas 0:1 ja nüüd 2:2. Aga järgmine kord...

            Kommentaar


              Algselt postitas TeeleS Vaata postitust
              Vaadates meie mänge Levadiaga, siis aina paremaks läheb. Avakohtumine 0:4; karikas 0:1 ja nüüd 2:2. Aga järgmine kord...
              Norin. Nüüd. 2:2.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Algselt postitas TeeleS Vaata postitust
                Vaadates meie mänge Levadiaga, siis aina paremaks läheb. Avakohtumine 0:4; karikas 0:1 ja nüüd 2:2. Aga järgmine kord...
                24.04. 18:45 Kadrioru staadion Tallinna FC Levadia - Tartu JK Maag Tammeka 2:2 (2:1)

                Kommentaar


                  Oijah, muidugi, vabandust! :$

                  Kommentaar




                    Igati positiivne uudis!Äkki peakski Lõsanov ründes mängima ja sixten sis keskkaitses tundub,et nii läheb paremini!Väga hea tulemus igatahes.(Y)

                    Kommentaar


                      Viljandi vastu siis särati suurepärase oskusega mitte ära lüüa, seis oleks pidanud olema 3-0 või 4-0 vähemalt, aga ei saada lihtsalt hakkama. Tuleviku ainsad võimalused tulid ka kontratest ja nende värav oli vist pigem ebaõnnestunud löök mis läks üle jala ja siis kuidagi kaarega üle 2m pika Küti, kes ometi oli värava ees.
                      Mehed peaksid löögitrenni tegema, eile polnud asi isegi korraliku ründaja puudumises vaid lihtsalt selles,et kui jõuti kasti äärele, siis enam miskit ei suudetud teha: kas kombineeriti üle või löödi raamidest mööda

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -mirko- Vaata postitust
                        Viljandi vastu siis särati suurepärase oskusega mitte ära lüüa, seis oleks pidanud olema 3-0 või 4-0 vähemalt, aga ei saada lihtsalt hakkama. Tuleviku ainsad võimalused tulid ka kontratest ja nende värav oli vist pigem ebaõnnestunud löök mis läks üle jala ja siis kuidagi kaarega üle 2m pika Küti, kes ometi oli värava ees.
                        Mehed peaksid löögitrenni tegema, eile polnud asi isegi korraliku ründaja puudumises vaid lihtsalt selles,et kui jõuti kasti äärele, siis enam miskit ei suudetud teha: kas kombineeriti üle või löödi raamidest mööda
                        Kle rahune maha. Viljandis tuleb nagunii võit. Asi ei ole ju ainult hakkamasaamises. Sellel sital väljakul polnud ka meie mehed veel sel hooajal mänginud ja nii ei saa ka mingist koduväljakueelisest rääkida. Plats on aga tõesti jube. Läheb aega enne kui harjuda. Ära tee veel MT-d maha. Vara sellex. Oled oodatud kah Viljandisse kaasa elama.

                        Kommentaar


                          Ma ei tee maha, kuid nendin tõsiasja. Olen väga tulihingeline Maag Tammeka toetaja, kuid Viljandi kahjuks ei jõua- riigieksam. Mis mu postituse sisuline idee oli, et seekord näitas Maag Tammeka mängupildis meeletut üleolekut, kuid realiseerimine probleem, ehk lootes kui suvel tuleb korralik ründaja võidakse sügisepoole ikka väga ilusaid tulemusi pakkuda
                          Kuid niikaua tuleb siiski loota paremale õnnele raamide vahele lüües. Kuid Viljandis loomulikult tuleb ning peabki võit ära tulema.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -mirko- Vaata postitust
                            Ma ei tee maha, kuid nendin tõsiasja. Olen väga tulihingeline Maag Tammeka toetaja, kuid Viljandi kahjuks ei jõua- riigieksam. Mis mu postituse sisuline idee oli, et seekord näitas Maag Tammeka mängupildis meeletut üleolekut, kuid realiseerimine probleem, ehk lootes kui suvel tuleb korralik ründaja võidakse sügisepoole ikka väga ilusaid tulemusi pakkuda
                            Kuid niikaua tuleb siiski loota paremale õnnele raamide vahele lüües. Kuid Viljandis loomulikult tuleb ning peabki võit ära tulema.
                            Mina selles kindel ei oleks,aga eks näeb
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                              Mina selles kindel ei oleks,aga eks näeb
                              vastuargumendid?

                              Kommentaar


                                Ma usun, et Tulevik on oma viikidega TVMK ja Maagiga ning hea mänguga Flora vastu oma võimekust piisavalt tõestanud. Need, kes lähevad nende vastu kindla võidu järel, seda ei saa alati ühtigi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X