320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas PraS Vaata postitust
    Erinevalt vutist saavad kossuklubid näiteks saale välja müües ikka täitsa korralikku tasu. Rakvere puhul räägitakse võimalikust 100-150k 1/2 finaali kodumängu tulust.
    Ära nüüd unusta teatud asju ,et kui Tartu klubi mängiks medalitele ja neil oleks korralik mugavustega staadion siis teeniks nad ilmselt sama või natuke vähem piletite müügist aga UEFA toetustest ma ei hakka rääkimagi ,. Juba mõnes sarjas teise ringi jõudmine toob rohkem sisse ,kui parima Eesti kossuklubi aastaeelarve.
    FCF Forever

    Kommentaar


      Võib ka juhtuda, et mõnest klubi noormängijast kasvab Andres Operi taoline mängumees, kelle müügist teenitakse otse kena "kopikas". Aga selleks oleks vaja ka mõningaid euromänge.
      Algselt postitas alehis
      "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
      Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

      Kommentaar


        Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
        Võib ka juhtuda, et mõnest klubi noormängijast kasvab Andres Operi taoline mängumees, kelle müügist teenitakse otse kena "kopikas". Aga selleks oleks vaja ka mõningaid euromänge.
        Teevad 1/2 finaalis Florale ja finaalis Kohtla-Järvele/Levadiale ka ära ning ongi koht olemas

        Karikas olen mina teie poolt! Tehke Florale säru!

        Kommentaar


          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
          Ära nüüd unusta teatud asju ,et kui Tartu klubi mängiks medalitele ja neil oleks korralik mugavustega staadion siis teeniks nad ilmselt sama või natuke vähem piletite müügist aga UEFA toetustest ma ei hakka rääkimagi ,. Juba mõnes sarjas teise ringi jõudmine toob rohkem sisse ,kui parima Eesti kossuklubi aastaeelarve.

          Natuke liialt hullu ei pane või ?
          Selleks, et siukene meeskond ehitada vajaks klubi märksa suuremat eelarvet kui igale mängijale söögiraha.

          Isegi baltikumi suurim klubi on seda nn esimesest ringist edasi saamist ajaloo jooksul mõnel üksikul korral teinud.

          Näiteks kossu Balti, Euro, EMV annavad praegu tegelt Tartu võistkonnale selgelt 20 mängu kus on võimalik teenida korralik kopikas.

          Meie tasemel pole selgelt sport kus saaksid firmad teenida oma papi tagasi.

          Kommentaar


            Algselt postitas rallikas Vaata postitust
            Teevad 1/2 finaalis Florale ja finaalis Kohtla-Järvele/Levadiale ka ära ning ongi koht olemas

            Karikas olen mina teie poolt! Tehke Florale säru!
            Tegelt on ju ette teada, et K-J Lootus kaotab Levadiale. Niiet poolfinaali FC Flora- Tartu Tammeka võitja on endale taganud europileti. Tuleb tore andmine.
            Algselt postitas alehis
            "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
            Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

            Kommentaar


              Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
              Tegelt on ju ette teada, et K-J Lootus kaotab Levadiale. Niiet poolfinaali FC Flora- Tartu Tammeka võitja on endale taganud europileti. Tuleb tore andmine.
              Minu arust finaalis kaotaja ei saa autom. europiletit. Kui karikat ei võida siis saab eelmise hooja tabeli järgi kolmas meeskond eurokoha ehk siis Flora.

              Kommentaar


                Ei pane hullu . Meie Eesti tasemel ongi jalgpall ainuke ala ,kus teeniks midagi tagasi ! . Kahju küll aga pean tunnistama ,et minu Eestis kõige vihatum klubi ,Levadia Ltd. on sellega vähemalt kaks korda hakkama saanud. Mängiti omade meestega ,kes said Eesti mõistes tunduvalt vähem palka ,kui mudaliigas pedereerivad Eesti korvpallikoondislased( neegritest rääkimata )siinsetes klubides.
                Selge see ,et söögirahaga ainuüksi välja ei mängiks aga poole väiksema rahaga ,mis praegu näiteks Rock maksab oma meestele , jõudis Levadia nii kaugele ,et teenis mitu korda rohkem. Korv ja mis iganes muus pallis võib sellistest summadest vaid unistada.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  Algselt postitas PraS Vaata postitust
                  Minu arust finaalis kaotaja ei saa autom. europiletit. Kui karikat ei võida siis saab eelmise hooja tabeli järgi kolmas meeskond eurokoha ehk siis Flora.
                  Kui karikavõitja mängib meistrite liigas, siis saab karikafinaali kaotaja Euroopa liigasse. Selline on UEFA üldine ettekirjutis. Sama seis oli näiteks Athletic Bilbaoga eelmisel hooajal.

                  Või saab kohalik jalgpalliliit ise erandi teha?
                  Rise and rise again until lambs become lions!

                  Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                    Ei pane hullu . Meie Eesti tasemel ongi jalgpall ainuke ala ,kus teeniks midagi tagasi ! . Kahju küll aga pean tunnistama ,et minu Eestis kõige vihatum klubi ,Levadia Ltd. on sellega vähemalt kaks korda hakkama saanud. Mängiti omade meestega ,kes said Eesti mõistes tunduvalt vähem palka ,kui mudaliigas pedereerivad Eesti korvpallikoondislased( neegritest rääkimata )siinsetes klubides.
                    Selge see ,et söögirahaga ainuüksi välja ei mängiks aga poole väiksema rahaga ,mis praegu näiteks Rock maksab oma meestele , jõudis Levadia nii kaugele ,et teenis mitu korda rohkem. Korv ja mis iganes muus pallis võib sellistest summadest vaid unistada.

                    Tead täpsemalt mingeid summasi, mis kossu mehed sellel hooajal saavad? Ja kui infot siis läbi terve liiga?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
                      Kui karikavõitja mängib meistrite liigas, siis saab karikafinaali kaotaja Euroopa liigasse. Selline on UEFA üldine ettekirjutis. Sama seis oli näiteks Athletic Bilbaoga eelmisel hooajal.

                      Või saab kohalik jalgpalliliit ise erandi teha?
                      Kõik on õige, Pras paneb seekord puusse.

                      Kommentaar


                        Mait Toome mängujärgsed kommentaarid

                        Kommentaar


                          Selge see ,et söögirahaga ainuüksi välja ei mängiks aga poole väiksema rahaga ,mis praegu näiteks Rock maksab oma meestele , jõudis Levadia nii kaugele ,et teenis mitu korda rohkem. Korv ja mis iganes muus pallis võib sellistest summadest vaid unistada.
                          No alad ongi erinevad. Jalka ongi ainus ala, kus Euroopas mängides teenida võib; ega see ei tähenda, et teiste alade saavutusi alavääristada võiks.
                          Tammeka võib tulevikus eurosarjades pappi teenida küll aga esialgu on vaja niikaugele jõuda. Niikaua kui poolamatööridena jätkatakse, pole see reaalne.

                          Kommentaar


                            hea töö, Tammeka!
                            FC Lelle! FC Flora! FC Barcelona!

                            Kommentaar


                              Eilse mängu väike videokokkuvõte:

                              Kommentaar


                                Keegi väitis ennist, et õhust võetud penalti oli. Ei olnud ju, kaitsja selge käeliigutusega puutus palli. Pärast seda olukorda lõi Neemelo uuesti kaitsjale pihta, aga kohtunik andis ikka esimese puute pärast pendla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X