320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Teisipäevaks olen ma aga Tartust läinud.

    Kommentaar


      Et te hooaja jooksul ühe kobinaga hakkama saate see ei tee teist veel korralikku klubi. Ma ei ole sugugi teie vihavaenlane , pigem ootaks kogu aeg tõelist vastasseisu ja konkurentsi aga paraku topitakse Tartus kõik rahad pigem mõne pedekossuneegri perse kui omadesse jalgpalluritesse. Leidke omale ometigi üks spons kes teid medalitele viiks ja siis võib kindlasti öelda ,et olete konkurentsis.
      FCF Forever

      Kommentaar


        Tänased väravad videos siin

        Kommentaar


          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
          Et te hooaja jooksul ühe kobinaga hakkama saate see ei tee teist veel korralikku klubi. Ma ei ole sugugi teie vihavaenlane , pigem ootaks kogu aeg tõelist vastasseisu ja konkurentsi aga paraku topitakse Tartus kõik rahad pigem mõne pedekossuneegri perse kui omadesse jalgpalluritesse. Leidke omale ometigi üks spons kes teid medalitele viiks ja siis võib kindlasti öelda ,et olete konkurentsis.
          Ma pole kordagi väitnud, et oleme mingi hull korralik klubi. Tammeka on amatöörsats ja võit proffide yle teeb emotsioonid kahekordsex. Ah jaa, KOBINAID on sel hooajal nyydsex juba viis olnud. Seega võid oma frustratsiooni ainult oma meeskonna peal välja elada. Amatööre peax ju igast asendist võitma või kuidas?

          Kommentaar


            Mina küll aru ei saanud selle video pealt oli seal käsi või mitte aga pigem selline halastuspennal . Kui ära ei löö siis võtke suhkam vastu ja kõik.
            FCF Forever

            Kommentaar


              Algselt postitas Vahkito Vaata postitust
              Ma pole kordagi väitnud, et oleme mingi hull korralik klubi. Tammeka on amatöörsats ja võit proffide yle teeb emotsioonid kahekordsex. Ah jaa, KOBINAID on sel hooajal nyydsex juba viis olnud. Seega võid oma frustratsiooni ainult oma meeskonna peal välja elada. Amatööre peax ju igast asendist võitma või kuidas?
              Vot siis võidelge ja tehke kõik selleks et te ei oleks enam amatöörklubi ja et need viis kobinat oleksid sellised ,et tabelis oleksite medalinõudlejad.
              Minul pole mingit frustratsiooni . Ma soovin ,et Eesti jalgpallimeistrivõistlused oleksid põnevad ja Flora võidaks pinevates mängudes , mitte ei sureks välja tänu sellele ,et puuduvad pealtvaatajad.
              FCF Forever

              Kommentaar


                Seda, et Eesti meistrikad olexid põnevad soovivad vist kõi jalka austajad ja see hooaeg tundubki kuni lõpuni pingeline olema.. Ja fännidel ei ole siin midagi võidelda, et klubi muutux profisatsix. Tartu jalgpall pole siiani medaliheitlusesse sekkunud ja kahjux ei sekku niipea. Pakun, et just tänane kaotus meile võix rahva huvi eesseisva Flora-Levadia mängu suhtes suurendada. Kas see ka nii on selgub juba varsti.

                Kommentaar


                  kui tammeka oleks niivõrd amatöör sats siis nad poleks ka meistriliigas.aga jah tammekal oli täna vict selle hooaja parim mäng?

                  Kommentaar


                    Hea mäng oli kyll a kas just hooaja parim..... Yle pika aja jälle kaitse töötas ja see andis kogu satsile enesekindlust juurde. Ja seda läheb teisipäeval kõvasti vaja.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Vahkito Vaata postitust
                      Hea mäng oli kyll a kas just hooaja parim..... Yle pika aja jälle kaitse töötas ja see andis kogu satsile enesekindlust juurde. Ja seda läheb teisipäeval kõvasti vaja.
                      tammeka võiks mõtetute kaartide saamise ka korda saada ja oleks kindlasti hea
                      edu!

                      Kommentaar


                        Viimastes mängudes on Ats Kutter mänginud. Kuidas ta mängib ka, kindlamalt kui Kütt?

                        Kommentaar


                          Ats pidevalt juhendab meeskonda ja see on suur pluss. Kahes mängus mis ta nyyd platsil on olnud, pole mingeid suuri apsakaid teinud ja pigem mõjub just see, et tema väravas on, kaitseliinile julgustavalt. Ainukesex miinusex on väljalöögid a sellest pole õnnex suurmaid jamasid siiani tulnud. Kyti viga oli see, et ta ei suhelnud meeskonnaga ka väljapool mängu ja loomulikult ei ole see just kõige parem näitaja. Ta nagu ei olexki kuulund tiimi....

                          Kommentaar


                            Vaatamata sellele ,et Tammeka meid hiljuti üsna kõvasti salvas soovin täna neile edu. Korrumpeerunud Narva tuleks välja lülitada.
                            Loodetavasti ei vea TV 14 meid alt nagu alles hiljuti juhtus.
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              Ja lõppes nagu tavaliselt, kahjuks. Oli suht võrdne mäng aga võitis ikka leegionäridest kubisev Trans.
                              Selles peitub üks Eesti jalgpalli puudusi ,et mängu võitja on liigagi palju ette ennustatav . Asi pole mitte niivõrd selles ,et Tammeka neid ei võitnud vaid ,et ma tean juba ligi 18 aastat ,et Trans ei tule Eesti meistriks vaid võib paremal juhul vibreerida kohtadel 2 kuni 3.
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                Väga tore mäng oli, Tammeka tubli, vaid väravat lüüa neil ei õnnestunud. Ju nad said oma võidulimiidi jube eelmises mängus kätte. Tänane mäng olnuks neile palju olulisem võita. Oleks tekkinud täitsa reaalne võimalus Euroopasse pääseda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X