320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nyyd siis lõpux ilmus väike artiklike kah, et Kristali tulevik selgub oktoobri lõpus. Olen 100% kindel, et ta ei jätka Tammekas. Leping on 1+2 a kui ikka raha ei maxta.... Ma yldse ei imestax kui talle ette heidetaxe seda vahepealset mõõnaperioodi. Krt Tammeka nimi on juba 6 aastat meistriliigas esindatud ja ikka ei suudeta asju niimoodi ajada, et mängijad kasvõi natukenegi raha saaxid. Mingi preemia systeemigi võix ju teha.....
    Kahju on mängijatest. Hooaja alguses oli saxa pomod kõvad lubajad ja nyyd ei sittagi. Järgmisel aastal esindab meid siis meistrilligas praegu teises liigas mängiv duubel ve? Kindlasti jätkaxid mingil määral ka need, kes hetkel ylikoolis käivad. Kui Ha Serv ikka läheb esiliigasse siis lähevad osad ka sinna ilmselt. Seal saab juba praegu natuke palka. Krdi haige ikka see asi.
    Järgimine aasta saab tribyyn valmis ja kellele seal kaasa elada? Lähme mingeid krdi oda ja kettamehi sinna vaatama ve? Mingi kõlakas liigub, et Tartus meelitab Santos palju sponsoreid endale. Ju siis neil on õiged inimesed ees, kes ikka oskavad ja tahavad asju ajada. Igatahes kui ka seda satsi ei suudeta koos hoida siis lõpetame ka meie ja krt seda korraliku pauguga!

    Kommentaar


      Algselt postitas Pidutseja2008 Vaata postitust
      Kui ma õieti mäletan...
      õieti = õigupoolest
      õigesti = mitte valesti

      KNOW TEH DIFFRENCE !?

      Kommentaar


        Laupäevane Kohtla-Järve võidmäng (ka video Tammeka väravatest)

        Kommentaar


          Algselt postitas Vahkito Vaata postitust
          Nyyd siis lõpux ilmus väike artiklike kah, et Kristali tulevik selgub oktoobri lõpus. Olen 100% kindel, et ta ei jätka Tammekas. Leping on 1+2 a kui ikka raha ei maxta.... Ma yldse ei imestax kui talle ette heidetaxe seda vahepealset mõõnaperioodi. Krt Tammeka nimi on juba 6 aastat meistriliigas esindatud ja ikka ei suudeta asju niimoodi ajada, et mängijad kasvõi natukenegi raha saaxid. Mingi preemia systeemigi võix ju teha.....
          Täppi.
          http://sport.postimees.ee/?id=333830

          Kommentaar


            Ring FM-i tänahommikune intekas testimisel mängijate, meeskonna koos püsimise või laiali jagunemise ja Kristali lahkumise teemal Kristali endaga: http://elekter.planet.ee/audio/Hommi..._29okt2010.mp3

            Kommentaar


              Asi ei ole mitte Kristali isikus vaid ikka ainult raha puudumises. Vaevalt siin saab ka klubi juhtkonda otseselt süüdistada aga kaudselt mingil määral siiski ,sest nad ei suuda Eesti suuruselt teises linnas leida nii palju raha ,et pidada üleval Meistriliiga tasemel jalgpalliklubi. Ühtpidi on tohutult kahju ,et hea potensiaaliga meeskond laguneb ja kõik see töö ,mis Kristal aastaga ära tegi saab nüüd lõpu. Teistpidi teeb tigedaks ,et Tartu on nii perses mõtlemisega linn ja seal ei leidu firmasid ,kes paneks klubile raha alla .
              Ja ma ütlen ,et meie kohalik liiga ei saa mingit publiku juurdekasvu nautida enne ,kui sellised kantsid nagu Tartu ja Pärnu ei saa omale jalgu alla ja ei hakka medalitele mängima. Virumaa korrumpeerunud venelastega mängimine ei tõmba mind ju selle pärast ,et kunagi ei ole teada ,kas mängitakse ausalt. Ja mängud Flora süsteemi klubidega oma vahel näevad välja rohkem peretülina ,kus pahad lapsed teevad mõnikord üleannetusi aga tavaliselt annab isa siis rihma ja kord on jälle majas.
              Ei jäägi jälle muud üle ,kui oodata terve hooaja mänge Levadiaga. Jubedalt tahaks ,et suurde mängu sekkuks veel mõni Eestikeelne klubi aga midagi pole teha ja üle oma varju ei hüppa.
              Aga Kristal tegi Tartus head tööd ja ma näen ,et temas on tasemel treeneri potensiaali.
              Ma ütlen veel ühte asja ,et EJL peaks selle peale tõsiselt mõtlema ,kas korraldada miljoneid maksvaid showmänge brasiiliaga või toetada Tammeka või mis iganes linna hea potensiaaliga noortest andekatest mängijatest koosnevat klubi.
              Krt. ma ei või ma lihtsalt lähen tigedaks ja hakkan vist juba üle keema
              FCF Forever

              Kommentaar


                Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                Vaevalt siin saab ka klubi juhtkonda otseselt süüdistada aga kaudselt mingil määral siiski ,sest nad ei suuda Eesti suuruselt teises linnas leida nii palju raha ,et pidada üleval Meistriliiga tasemel jalgpalliklubi.
                Kaudset pole siin midagi. See on otseselt ju nende ülesanne. Kuid eks see koduse jalgpalli maine ole nagu ta on. Ja eks nendest põhjustest on ka piisavalt räägitud.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Kui see väide paika peab, et HaServ maksis ka teises liigas mingit nutsu mängijatele siis kuidas see võimalik on? Üks meeskond tõuseb arvatavasti esiliigasse, neil on kolm mängijat kelle sünniaasta algab üheksaga, Tammeka põhisatsis on selliseid kümme ja tegu on meistriliiga keskmikuga ja manager ei suuda Tartust või selle ümbrusest sponsoreid leida? Masendav kui tartu jalgpalli kaardilt ära kaob jälle. Ülikooli ASK-il on tippspordi all ka jalgpall ja Fauna, aeg oleks ikka tõsist klubi toetada mitte loomanimedega vanderselle kes feenoksi leti peale tekli täis sente letile kallavad, et pärast mängu mõni pilku teha
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    siis peaks tegema tartu ülikool/tammeka vms.
                    saaks ilmselt pappi ka rohkem, nagu türokk

                    a nojah, hallil ajal oli 2 meistriliiga klubi, nüüd üks poolhädine, ju siis ei huvita kedagi.
                    tell your mother, we are hooligans!

                    Kommentaar


                      klubi juhtkonna asi ongi raha otsida,mis neist poolpidustest sakslastest sai kes eelmise hooaja lõpul ekraanile ilmusid? mingid üheöösponsorid?
                      Invest In Africa

                      Kommentaar


                        See on tõesti masendav, et Tartu ei suuda isegi poolprofessionaalset satsi üleval pidada. Tundub, et Eesti liigajalgpall liigubki pigem amatöörluse poole kui vastupidi.
                        Tahtsin ka küsida, et mis neist sakslastest sai? On nad ikka klubiga seotud?

                        Kommentaar


                          Loomulikult on saxlased alles, aga nad elavad ja töötavad ju oma kodumaal ja ju siis usaldasid liiga palju mõnda meest siin. Aeg annab arutust ja niikaua kui mõnda ametlikku teadet klubi lagunemise kohta pole tulnud, säilib ka lootus.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marcello Vaata postitust
                            Ülikooli ASK-il on tippspordi all ka jalgpall ja Fauna, aeg oleks ikka tõsist klubi toetada mitte loomanimedega vanderselle kes feenoksi leti peale tekli täis sente letile kallavad, et pärast mängu mõni pilku teha
                            Äkki tead siis ka öelda, et Faunale antav aastane toetus ei kataks isegi Kristali ühte kuupalka ära.
                            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dareth Vaata postitust
                              Äkki tead siis ka öelda, et Faunale antav aastane toetus ei kataks isegi Kristali ühte kuupalka ära.
                              Ma ei arvanudki, et ASK Faunale hirmsalt pappi pristib, kust seda välja sai lugeda? Minu mõte oli, et kui ASK-i kodulehel on kirjas tippsport/jalgpall/Fauna siis on see koomiline. Ja aeg oleks tõelist tippsporti toetada!
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                                tegelt loodan, et pean veel oma sõnu sööma

                                Kommentaar

                                Working...
                                X