320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mg Vaata postitust
    natuke närvi ajab küll, et see annelinna statka nii kaugel on, kuskil kortermajade vahel.
    et suvel veel viitsiks annelinna jalutada, aga siis mängib ainult Welco seal nagunii. nii jäävadki suurem osa kevadised mängud vaatamata.
    Tartus küll kaugeid kohti ei ole
    Tundmatu - ehk mida mina ka tean

    Kommentaar


      Kõhutunne ütleb, et Tammeka näitab tänavu rahajamade kiuste täiesti uut taset.

      mg, sõida bussiga.

      Kommentaar


        tartu bussiliiklus nõuab ka väga palju kõndimist
        tähtverest annelinna minemiseks peab nagunii kesklinna jõudma.
        a nojah, liikumine pidi tervisele kasulik olema.
        ju siis ma pole väga suur tammeka fänn, omal ajal kohtla- järvel elades pidin u 4 kilti kõndima et lootuse mänge näha, ükski ei jäänd vaatamata.
        tell your mother, we are hooligans!

        Kommentaar


          Tänane treeningmäng siis Tammeka kasuks, Kalju - Tammeka 0:1, Albert Prosa väravaautoriks!

          Kommentaar


            Korras! Prosa väravast tuli 1-0 võit! Super!

            Kommentaar


              Käisin ja vaatasin. Üsna ilmetu mäng mõlemalt poolelt .Tammekal oli veel kaks head väravavõimalust aga mõlemad löödi Kütile pihta. Kaljul mängisid jälle mingid proovil olevad murid ,kes mulle mingit muljet ei avaldanud. Tibusid loetakse aga juba peal vooru ringi nii ,et 5. märtsil saab esimesi õigeid tulemusi näha. Praegu kõik veel katsetavad ja otsivad.
              FCF Forever

              Kommentaar


                Sihuke jutt et..Jädal ja Kuresoo nagu ma olen aru saanud Sillamäel ei jätka, samas tammeka koosseisus pole neid ka näha olnud, ometi oleksid nad korralikud täiendused tammekale ja on nad ju tartu särgis varemgi viimastel aastatel mänginud. Kellegil on infi?

                Kommentaar


                  Jädal lõpetab arvatavasti karjääri ära. Kuskilt sai kuuldud, et põlved pidid päris läbi olema. Igatahes väga kahju, sest meile olex ta tõesti väga hea tugevdus olnud. Kuresoo tegi jaanuaris trenni kyll Tammekaga a ju siis ei saadud kaubale. Ei tea kus ja kas ta jätkab.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Vahkito Vaata postitust
                    Jädal lõpetab arvatavasti karjääri ära. Kuskilt sai kuuldud, et põlved pidid päris läbi olema. Igatahes väga kahju, sest meile olex ta tõesti väga hea tugevdus olnud.
                    Tea, kas Kasatzonoki teene?

                    Kommentaar


                      ta veel nii noor mees, et võib aastaga oma põlved ka taastada. loodetavasti ikka päris ära ei kao jalgpallist.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas 17 Vaata postitust
                        Tea, kas Kasatzonoki teene?
                        Arvata võib

                        Kommentaar


                          Polva vs Tammeka
                          Tammeka kooseis: Hasancik, Kallandi, Roops, Kiidron, Kaldoja, Kasimir, Tenno, Laabus, Tamm, Laas, Raabis
                          poolaeg 0:1 Tammekale, varav Tamm'elt

                          Kommentaar


                            Polva - Tammeka 0:11 (0:1)
                            Alve 4, Hansi 2, Tamm 1, Raabis 1, Kaldoja 1, Torop 2
                            Valjas kylma teisel poolajal -15 kraadi

                            Kommentaar


                              Tulemus kõva a krt nii kylma ilmaga polex ikka pidand mängima. -15 ei ole enam normaalne ju

                              Kommentaar


                                Tammekal on nüüd väiksed väravavahiprobleemid, kui kodukat lugeda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X