320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Milline suurepärane uudis, ma ütlen sellepeale vaid! Ma arvan, et sellega peaksid rahul olema enam-vähem kõik, kes Tammeka tegemistega kursis on, nii ka fännid, niisama huvilised ja kindlasti mängijad ise...samuti ka mina. Ainult, et miks see küll niikaua aega võttis?
    Paljud ilmselt ei teagi, kui ebaõnnestunud treener ta Tammeka jaoks oli ning just eriti viimasel hooajal, kui Norbert Hurti kõrval polnud.
    Igaljuhul saab nüüd huvitav olema näha, kas Levadia korjab Kristali kiirelt tagasi üles, sest teatavasti kulub neile Pro litsentsiga treener marjaks ära!

    Ja lp. lennu! Sorry, aga mis kelbast sa ajad? No kohe kindlasti ei sunni just Kristali lahkumine meie juhtmängijaid lahkuma ning vaevalt, et ka keegi seetõttu lõpetamise kasuks otsustab s.t läheb II-IV liigasse mängima.

    Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


    Kommentaar


      Ausaltöeldes ei näe mina küll hetkel Tammekas selle hooaja esituste põhjal ühtegi pallurit, kes võiks Floras, Kaljus või Levadias põhikoosseisu kuuluda.

      Kommentaar


        ja parem ongi, kui keegi neid ei taha. loodetavasti tuleb uus pädev treener ja paneb nad taas mängima.

        videokokkuvõtete järgi otsustades on tammeka probleem standardolukordade kaitsmine. paide kõik väravad kahes viimases omavahelises mängus on selliselt saavutatud.

        Kommentaar


          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
          Natuke kahju jah. Ma just eile mõtlesin, et huvitav kas sel hooajal saade Mehed mängust ka jätkub, kus saatejuhtideks olid Kristal, Kullamäe ja Kais.
          Jätkata oli kavas küll, aga nüüd jäime ühest saatejuhist lihtsalt ilma ja peame aru pidama - hea jutuga tuntud jalkavendi pole Tartus just nagu õunu puu otsast võtta. Markot oli jube huvitav kuulata, nalja sai palju ja me täname teda raadio poolt kindlasti eraldi kõikide nende saadete eest.

          Kristali viimane kild meie eetris tuli täna: "Ma loodan jalgpalli juures siiski jätkata, kui te mulle raadiost mingit tasuvat tööd ei paku."

          Kommentaar


            Ma loodan väga, et jätkate! Selge, et Kristalile saatesse sama head asendajat pole võtta aga kui Kuld ja Kais jätkavad, pole hullu. Kolmas mees ei pea ju ka statsionaarne olema.

            Kommentaar


              Algselt postitas mortan Vaata postitust
              Jätkata oli kavas küll, aga nüüd jäime ühest saatejuhist lihtsalt ilma ja peame aru pidama - hea jutuga tuntud jalkavendi pole Tartus just nagu õunu puu otsast võtta.
              Voolaid? Peaks Tartus peesitama.

              Kommentaar


                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                Ausaltöeldes ei näe mina küll hetkel Tammekas selle hooaja esituste põhjal ühtegi pallurit, kes võiks Floras, Kaljus või Levadias põhikoosseisu kuuluda.
                Üks mees mahuks siiski kõikidesse nimetatud võistkondadesse - Prosa.
                Tundub, et peatreeneri vahetus on hetkel ainuõige valik. Kristal on noorte poiste eesotsas end ära ammendanud. Ilmselgelt tekib platsi ääres lõpuks nördimus, kui lapsikute vigade tõttu pidevalt rumalaid kaotusi teenitakse.
                Küllap Tiirik noortelt meestelt viimastes mängudes maksimumi välja pigistab, oskused pole ju kuskile kadunud, pigem on asi peas kinni hetkel.

                Kommentaar


                  Mulle on alati Norbert Hurt sümpaatne tundunud ning tema profesionaalsusele kinnitust saanud veidi targematelt inimestelt. Saan ma õigesti aru, et eelmine hooaeg oli ta veel abitreener? Üldse ei imestaks, et eelmise eduka hooaja ning tänavuse kehva hooaja peamiseks põhjuseks Hurt.

                  Kommentaar


                    Kristal ei olnud kindlasti kõigis Tammeka muredes süüdi. Kui meeskond oleks korralikult materjaalselt kindlustatud siis ei peaks praegu sellises olukorras olema ,kus palju ei puudu ka üleminekumängudest. Raha , raha ja veel kord raha või siis head tutvused ja läbisaamine mõne endise vanema mängijaga. Ma ei usu ,et Teet Allas saab Paides mingit suurt palka aga ta on kogenud ja eesti tasemel hea mängija ,kes annab klubile kõvasti juurde .Tammekal selliseid mängijaid ei ole. Ainult omade noortega mängides ei saavuta sa midagi ,kui sa just üleeestilse süsteemiga Flora ei ole. Eks näis ,mis saab edasi.Laupäeval juba kohtumine meiega .
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      Kuhu edasi? Levadiasse?
                      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                      Kommentaar


                        Ja nagu arvata oli - Kristal jätkab Levadias
                        Töösuhte lõppemine on hell ja väga harva meeldiva alatooniga teema. Kummalisel kombel paistab aga Tartu Tammeka otsus vallandada peatreener Marko Kristal sobivat mõlemale osapoolele ja tagatipuks veel ka Tallinna Levadiale!

                        Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mällar Vaata postitust
                          Ja nagu arvata oli - Kristal jätkab Levadias
                          http://www.ohtuleht.ee/443836
                          Huvitav, palju poisse temaga samas suunas liigub?
                          299195

                          Kommentaar


                            Algselt postitas INCE Vaata postitust
                            Huvitav, palju poisse temaga samas suunas liigub?
                            ma isiklikult ei usu et ta siit kedagi kaasa nii väga soovib. Artur Pikk ehk, kelle mängijaõigused vist niikuinii juba Levadiale kuuluvad.

                            Kommentaar


                              Pro-litsents on ikka imevits. tulemused pole olulised, oluline on litsents ning kohe oledki Levadia esimene valik.

                              Kommentaar


                                Täna õhtuks saab otse Tammelt videopilti uuest peatreenerist ja tema mõtetest ning meeskonnast enne homset Tallinn-Tartu bättlit.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X