320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mister Vaata postitust
    Respect Mällarile kes üksi häälekalt terve mängu Tammekat toetas.
    +1

    Kommentaar


      Samas telepildis tundus kõrval veel keegi Tammeka särgis tüüp seisvat. Tema tegevuse kohta info küll puudub.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mister Vaata postitust
        Respect Mällarile kes üksi häälekalt terve mängu Tammekat toetas.
        +1 ..

        Kommentaar


          Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
          Samas telepildis tundus kõrval veel keegi Tammeka särgis tüüp seisvat. Tema tegevuse kohta info küll puudub.
          No see istus seal jah ja tõusis alles kuskil teise poolaja lõpus korra püsti, nagu telepildist aru sain vähemalt.

          Kommentaar


            Ma arvan, et äärmiselt vajalik on välja selgitada mida see teine Tammeka särgis tüüp ikkagi tegi ja mis kell ta täpselt istus ja millal seisis. Teen ettepanekuks luua uurimiskomisjon, mis tõe väljaselgitamise endale ülesandeks võtab.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Just nimelt, Eesti maksumaksjal on õigus teada, kes ta oli!? Tõekomisjon võiks ühtlasi välja selgitada ka antud isiku koduse aadressi ja telefoninumbri, perekonnaseisu ja varasemad luukered kapis. Info kuulub rahvale!
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                vait

                Kommentaar


                  Mällar oli tõesti tasemel. Ime, et teda lasnatšikkide kisakoori taustal üldse kuulda oli
                  Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                  Kommentaar


                    Kas tšikid olid üldse kohal? Eelmisel nädalal näiteks polnud, hoopis mingid soomlased karjusid "Lasnamäe Ajax". Ja teisigi välismaalaseid oli seal päris oma jagu.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Olid küll, tänu teleülekandele oli kogu tuba nende kiljumisega täidetud.
                      Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                      Kommentaar


                        Nad on nii nummid, poolajal lõid ilusti tantsu kah ja kui nad Hiiul olid, siis nad olid kohe eriti nummmid, hihi

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                          Nad on nii nummid, poolajal lõid ilusti tantsu kah ja kui nad Hiiul olid, siis nad olid kohe eriti nummmid, hihi
                          Meenutusi Lasnamäe naisfännidest mängus Kaljuga

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Robi. Vaata postitust
                            Mis Göksust saanud on ?
                            Olen kuulnud et Göksu unistab Hollandist
                            Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas norsk Vaata postitust
                              Olid küll, tänu teleülekandele oli kogu tuba nende kiljumisega täidetud.
                              kusjuures kohati lausa eestikeelse kiljumisega. karjuti muruvastusurumist jm. tuntud hüüdeid

                              Kommentaar


                                Aitäh, kes kiitust avaldasid.

                                No hetkel võib öelda, et olen eluga tagasi oma 4-päevaliselt turneelt. Öösel, kui Tartu tagasi kodu jõudsin, oli särk märg, jalatsid läbivettind, hääl ribadeks karjutud, kõik raha mahajoodud jne ja jne...Need on kõigest väiksed pisiasjad, selle kõrval, milliseid emotsioone ma nende päevade lõikes kogesin. Siin Tammeka teemas ei ole vast paslik kõikide eelmiste päevade kogetut kirjeldada, niisiis räägime eilsest.

                                Alustuseks ehk eilsest niipalju, et üllatavalt palju oli kogunenud(ja veel sellise koerailmaga!) Ajaxi "staadionile" pealtvaatajaid ja minuteada on koguni see arv 160 nende kodumängu rekordiks. Parandage, kui eksin...

                                Taaskord tuleks ära mainida vahvat trendi, et mängu väisas hulk välismaalastest jalgpallisõpru, enamjaolt küll sakslased.
                                Mina nägin kokku umbes kümmet sakslast kindlasti, kui mitte rohkem.
                                4 neist, kes istusid minu kõrval, olid muidu Eintracht Frankfurdi fännid, kuid üldiselt nimetasid nad end lihtsalt suurteks jalgpallihuvilisteks. Mõnel veel eelmisel õhtul hangitud Flora särkki seljas.

                                Ei jõudnud nad ära kiita mu laule ja üldist fänlust, mida ma üksi seal Võidujooksu tänava heinamaal korraldasin. Läksin neile sedavõrd korda, et mulle tehti veel mitmeid-mitmeid õllesid välja ja muidugi sai koos ka ohtralt sõbrapilte tehtud mälestusteks.

                                Ma ütlesin küll, et mehed, te valisite ühe kõige halvema tasemega & igavaima mängu Meistriliigas üldse ja seda veel kõige halvemal väljakul ning väikseima keskmise publikuarvuga staadionil. Aga...ei tulnud nende hulgast mingit nurinat!! Vastupidi, neile küll kõik väga meeldis, sest peaasi et on jalgpall, eksole...niiet eesti rahvas võtke ometi õppust! Minumeelest ka, tase ei peaks publikuarvu mõjutama, aga teie eestlaste suhtumisega on ju kahjuks raske midagi ära teha.

                                4 päeva jooksul sai siis ühtekokku vaatamas käidud 8 mängu(sh eile isegi kahel naiste ML mängul)

                                Siinkohal sobib hästi jutu lõpetuseks Meistriliiga tegevjuht Dima Skiperski kunagine väljaöeldu:
                                "Meistriliiga fännamine on ju ainult üksikute hullude pärusmaa"

                                Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                                Kommentaar

                                Working...
                                X