320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Me oleme 38 päeva pärast täpselt seal, kuhu Joti, Tiirik ja ülejäänud meeskond meid mängivad ja kuhu meie neid toetame. Pinge on kõva, aga sama kõvad saavad olema ka elamused. Üht- või teistpidi. Ma usun, et meeskond teab väga täpselt, kui palju on kaalul, ja ma tõesti loodan, et meeskonna liidrid on piisavalt targad, et kruttida viimane mott ka neisse, kes ei saa veel täie tambiga aru, miks me peame Viljandi vastu andma kõik, mis anda on, ja midagi veel pealekauba.

    Ühesõnaga - märgid näitavad, et laupäeval tuleb ka Tammel üht- või teistpidi elektriline, ajalooline matš.

    Kommentaar


      Ühesõnaga reaalsuses peaks Tammeka saama järele jäänud 6 vooruga püsima jäämiseks (tsirka) sama arvu punkte kui eelneva 30 vooru jooksul kogutud. Karm.

      Muide kalendrit vaadates jäi silma seegi, et viimases voorus kohtuvad meister Kalju ning ehk veel lootusi omav Tammeka. Seega see, et Kalju viimaseks vooruks tiitli kindlustanud, võib omada märkimisväärset mõju kukkumisohus klubidele.

      Kommentaar


        Algselt postitas keemiainsener Vaata postitust
        Ühesõnaga reaalsuses peaks Tammeka saama järele jäänud 6 vooruga püsima jäämiseks (tsirka) sama arvu punkte kui eelneva 30 vooru jooksul kogutud. Karm.
        Reaalsuses ei pruugi isegi sellest piisata, ega siis otsesed konkurendid Kure ja Kalev samal ajal mänguvabad pole. Küllap ka nemad veel kuskilt pigistavad juurde.

        Aga eks laupäevane mäng näitab, kas lootusekübe jääb veel Tammeka jaoks elama või mitte.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          mina isiklikult ei teeks sellest ühest esiliiga hooajast erilist numbrit (kuigi on kummaline et eesti suuruselt teisel linnal ei ole MLs esindusmeeskonda). Pigem loodan ma, et Tammeka kui klubi on sedavõrd tugev, et tõuseb aasta pärast tugevamana jälle MLi tagasi. Kuressaare on seda korduvalt teinud, miks mitte Tammeka.

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Kus on Tamme staadioni uhke tabloo?
            +1. vist juba kuulsa Transi võidumängu puhul ei paistnud videost seda seal olevat. paranduses vms?

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Kus on Tamme staadioni uhke tabloo?
              Tartu Sport avastas mingil hetkel et tabloo kandekonstruktsioonil mõrad vms ja tabloo võeti maha et see tuulega ümber ei kukuks. Eks garantiiremonti ootab nüüd konstruktsioon ja peame läbi ajama vana hea süsteemiga mis muidu Tamme staadionil oli.

              Kommentaar


                Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                Pole küll otseselt Tammekaga seotud, aga pädevamad Tartu hundid loevad nagunii seda teemat. Küsimus järgmine, et kas kuskil Tamme staadioni lähedal mingit enam-vähem pubi ka on, kus nädala sees enne mängu paar õlunaadi alla kallata?

                Järjekordne SK10 vs Tarvas kohtumine tulemas, vaja kuskil enne mängu ikka häälepaelad humalaga üles soojendada.
                7 kannu -500m Tammest

                Kommentaar


                  Algselt postitas val Vaata postitust
                  7 kannu -500m Tammest
                  Ja '2 kannu' oleks juba staadioni kõrval? :d

                  Aga kas sellel seitsmel kannul mingi koduleht ka on? Googeldades ei leia midagi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                    Ja '2 kannu' oleks juba staadioni kõrval? :d

                    Aga kas sellel seitsmel kannul mingi koduleht ka on? Googeldades ei leia midagi.
                    Mina pole nt 7 kannust midagi kuulnud Kuid samas ma ei orienteeru selles tammelinnas ka eriti hästi. Kuusteist kannu on hea koht. asub pm Tamme gümnaasiumi taga ning staadionile minnes pead ainult ühe korra väikse jõnksu tegema, et teed ületada. google maps näitas kauguseks 650m
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Mulle tundub hetkel küll, et Tammel on tehtud kõik võimalikud ettevalmistused suureks vutipäevaks - mängueelselt treeningult astusid läbi nii fännid kui klubi rahvas, isegi üks ajakirjanik tuli asja uurima! Nüüd jääb mängupäeva rõõm.
                      Tammeka selle hooaja viimane... ee... suvine täiendus? - "PILTUUDIS: Pato on Tartus, trennis ja... platsil?"

                      Kommentaar


                        Küll varsti on ka ööklubis!
                        Invest In Africa

                        Kommentaar


                          Homme vastutab atmosfääri ja muusika eest staadionil üks Tammeka fännidest, härra Margus Ader isikult

                          Soovitan soojalt kohal olla! FB attending tasuta, internetiülekanne inimestele kellel tõesti on mõjuv põhjus eemal olla staadionilt!

                          Kommentaar


                            Krt poisid,võtke ennast kokku ja tehke tallinna klubile säru!
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Millal teoreetilised võimalused Tammeka püsimajäämise osas lõpu saavad?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                                Millal teoreetilised võimalused Tammeka püsimajäämise osas lõpu saavad?
                                täna õhtul...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X