320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See, kuidas Pato Intermitte ikka ära lükkas on naljakas, aga samas ka halenaljakas, sest sellisest kaitsjast oodatakse meie koondisele abi.

    Tubli Tammeka. Meistriliiga järgmine hooaeg paistab!

    Kommentaar


      Luts sai ka ikka karistuse ära. Meel kohe parem

      Tartus teenitud punase kaardi tõttu laupäevase pealinna derbi vahele jätnud Siim Lutsule määrati kahemänguline lisakeeld, mistõttu ei saa ta osaleda ka selle nädala mängudes.

      Kommentaar


        Algselt postitas sigmar Vaata postitust
        Luts sai ka ikka karistuse ära. Meel kohe parem
        Tubli poiss, võta veel üks limps. Sinust saab tubli turvamees. Teravsilmne ja õiglane justiitsrüütel!

        Kui aga teemasse öelda, siis see mäng oli üks tore mäng ja nagu üldsusele üldse, meeldis mullegi hirmsasti Pato vs Indermitte. Ja oleks siis Pato mingit hullu pauerit üles näidanud, ei - Indermitte oli lihtsalt tema halekoomiline ise, nagu ikka. Kerkis ainult küsimus, et miks Tammeka sarnlist mängu mõni voor varem esitama ei hakanud? Miks sellise äkšni nägemiseks peab perse tules olema ja suht lootusetult sealjuures? Ei olnud ju nii, et oodati Patot ja tema tuli ja kohe tuli vaim peale ja hakati peksma. Kaldoja, Laas, Nimo - need mehed oli ju varem olemas...

        Aga kui Tammeka nüüd suudabki ML-i püsima jääda, siis... Siis ma saadan Mällarile kasti Walterit. Olgu avalikult välja öeldud.

        Kommentaar


          Minu seisukoht on ka, et tühja sellest Lutsu asjast. Vutt on emotsionaalne mäng ja keskmine näpp on lasteaiast-algklassidest kätte õpitud kaitserefleks. Iseasi, et profisportlane ei pea iga lollust taastootma ja sellega on seotud ka see lisakaristus. Aga see vana asi jäägu küll nüüd sinnapaika!

          Algselt postitas markofkin Vaata postitust
          Siis ma saadan Mällarile kasti Walterit. Olgu avalikult välja öeldud.
          Väga hea, parandatagu mind, kui ma eksin, aga Mällar just kaotas kasti õlle
          Ajaloohõlmast: "FÄNNID: Kaitzi ja Mällari suur kihlvedu!"

          Kommentaar


            Algselt postitas mortan Vaata postitust
            Väga hea, parandatagu mind, kui ma eksin, aga Mällar just kaotas kasti õlle
            No ütleme nii, et ma ei ole kunagi kasti õlunaadi vahele pannes nii väga kaotada soovinud...

            ML muutuks Tartu esindatuseta vaesemaks. VEEL vaesemaks. Ja niikuinii on juurde laekumas üks järjekordne slaaviklubi... Nukker perspektiiv.

            Kommentaar


              Oeh..jah..euh, olen ka vahepeal nüüd võidupidustustelt jms kohustustelt naasnud (kaineks saanud), et ka hilised tänusõnad öelda, kuigi eks kindlasti esimesed emotsioonid on mööda külgi juba jooksnud. Et mis siis muud öeldagi kui, vägev!!!

              Sellist vastaste koju saatmist pole mu silmad sinivalgete esituses ikka väga ammu näinud.

              Sai enne mängu kindlaks tehtud, et täna tuleb omaltpoolt selline maksimalistlik support teha, niiet pärast saaks uhkusega öelda, et vähemasti meie osakonnast ei jäänud varu enam mitte midagi sisse..Ja just nõnda ta oli ka. Hooaja parim toetus oli kindlasti. Selle yle on mul väga hea meel!


              Kuigi poolaeg oli nullis, siis ei saanud näha varianti, et see siit meile ära ei tule. Naljatlemisi sai mängu eel ja ajal lõõbitud, et senikaua kui Pato sisse tuleb, peame nö vastu pidama Väga mööda tgelt ei pannudki. See vend nähtavasti ei küsi, vaid tuleb ja teeb! Võidu kindlaks vormistanud 2-0 eduvärav oli nii fantastiline sooritus, et nigu pantrid Narvas, panime ka meie otsekoheselt spurtides yle piirete mängijaid kaelustama. Võib-olla hetkeemotsiooni ajendil lahmimine, aga ma mõtlen, et selliseid ovatsioone ma Tammeka mängudest hästi ei mäletagi ) Tõsiselt laes oli kogu see värk.

              Oli väga meeldiv laupäevane jalgpallipoolik, kõik oli ideaalne, täitsa nagu päris. Väga vahva staadionidiktor, hea TammekaTV ylekanne (link1 link2), publikut hulga rohkem tavalisest, fänlus 7-8kesi ylimax 90 min non stop ja seljavõit. Need kes käisid, ei näe küll põhjust, miks laupäev ag Kuressaare vastu ei peaks jälle staadionile tagasi tulema ning arvatavasti sama häid emotsioone saama. Selle õlisatsi ära võtame, siis polegi muud kui...suurema fännibussikaga Kalevisse võõrsiltvõidu järele, ja viimaseks kodumänguks Paidega teha piisavalt lobitööd, et publikuarv ikka 4-kohalise nr.ini küündida võiks. Viimane võimalus Tartu jalgpall päästa!

              Igatahes, ma lähen nyyd puhkama ära, et varsti Levadias jälle meeskonnale toeks olla.

              Algselt postitas markofkin Vaata postitust
              Aga kui Tammeka nüüd suudabki ML-i püsima jääda, siis... Siis ma saadan Mällarile kasti Walterit. Olgu avalikult välja öeldud.
              No hyva teeme nii! Võid hooaja viimasele ehk Kalju mängule tuua. Walterit pole kunagi liiga palju .)

              Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


              Kommentaar


                Algselt postitas Mällar Vaata postitust
                Igatahes, ma lähen nyyd puhkama ära, et varsti Levadias jälle meeskonnale toeks olla.
                Üksi tuled, või võit andis ka teistele tammedele indu reisima hakata? Kuna publikuvaenulikud kellaajad ei võimalda omasid Viljandisse toetama minna, siis mõtlesin, et tulen kaen ka selle ime-Tammeka üle. Üksi seal ljevaadikute Gena ja Potsatajaga nukker passida.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                  Üksi tuled, või võit andis ka teistele tammedele indu reisima hakata? Kuna publikuvaenulikud kellaajad ei võimalda omasid Viljandisse toetama minna, siis mõtlesin, et tulen kaen ka selle ime-Tammeka üle. Üksi seal ljevaadikute Gena ja Potsatajaga nukker passida.
                  Ma ka poisiga kohal. Kalevite kanget heitlust veel mõtlen, kas lähen kaema, veits varavõitu algab, peaksin ekstrakiireid liigutusi tegema selleks...

                  Kommentaar


                    Vahkito on ka platsis. Ise kahjuks majandusliku ja puhtfüüsiliselt kooli tõttu ei oleks jõudnud nõnna vara.

                    Kommentaar


                      Tuleb Pato oma silmaga ka üle kaeda. Minagi Maarjamäele minemas.

                      Kommentaar


                        Tallinna mehed, mis te täna Maarjamäel nägite?

                        Kommentaar


                          Nägime visalt võitlevat Tammekat, kellest esiotsa satsidelt punktideröövijat ei ole, kes aga Kurelt ja TKalevilt võib võtta need HÄDAvajalikud punktid, et otserelegatsioonist pääseda.

                          Ja, kurat, see teie Pato on loom, raisk!

                          Kommentaar


                            Ründes natuke rohkem õnne, kaitses natuke kindlamat mängimist ning võib ka esiotsa klubidelt punkte võtta. Vahepeal lõi küll klassivahe sisse, kuid midagi kerget Levadial täna ei olnud. Teise poolaja alguses löödud värav võttis Levadial pinged maha ning oli mäng kergem.

                            Rätteli 3:0 värava puhul lõikas vasakul äärel 16m peale sisse saates kaks meest kohvile ning pani kena madala vintpalli taha nurka.

                            Pato on äge. Kiirust, jõudu ja tehnikat - kõik on olemas, tuleb vaid kogu meeskonnana asi käima panna. Nimo hoidis täna palli liiga kaua, oli olukordi kus oleks võinud kiirema tegutsemise ja söödu leidmise korral ka ehk resultaadini jõuda.

                            Muidugi ei saa ka märkimata jätta herr Salongi, kel puuduvad munad. Pato(?) sai kastijoonel palli, keeras värava poole, kaks sammu edasi ning üksi 1-1 minemas väravavahiga. Kaitsja tõmbas läbi jalgade ta maha ning Salong ei tee midagi, ei penaltit, ei kaarti. Jobu.

                            Tammeka on hea, mina kiidan. Samamoodi jätkates suudate Kalevilt ja Kuressaarelt punktid ära võtta, Paidega võib võrdne mäng tulla. Väga tähtis on lihtsaid vigu vältida. Lukjanov täna puterdas nurgalöökide puhul ning äärekaitsjad ei olnud ka just kõige paremad.

                            Kommentaar


                              Sai kah siis teist poolaega vaadatud ja selle põhjal võiks öelda, et kolmest mustast oli vaid üks, kes oskas midagi ka väljakul korda saata.

                              Nimo oli täiesti 0 minu silmis, ei saanud ta mitu korda lihtsalt palli kätte/omaks võetud, küll kaotas üle vedades palli ja lihtsamad söödud ei tahtnud ka kuidagi välja tulla. Võhma ka ei paistnud tal eriti olevat. Lõpuks kui tõsteti keskele, siis läks paremaks ja suutis mõned korralikud puuted teha palliga.

                              Palju kiidetud Pato ka millegi säravaga hakkama ei saanud.. muidugi Tammekal palju ründesse asja ka ei olnud, aga nii palju kui tal seda palli oli, siis midagi tarka ta sellega küll ei teinud, proovis korra seinasöötu ja korra äärel stepoveritega kaitsjat ette võtta kuid ebaõnnestus. Kui teile siin tundub olevat mees kiiruse poolest kui Bolt, siis mina seda hämmastavat kiirust küll kuskil tähele ei pannud ja mulle tundus ta kohati selline kohmakas.

                              Aga mees, kes tõesti silma jäi, kes suutis ainukesena anda väljakul kindlat söötu, suutis palli hoida, võitis peapallid nii keskväljal, oma kastis ning sai ka mitu korda levadia värava all peaga löögile, oli Mboungou. Tegutses väga kindlalt ja võitles lõpuni ja võitis nii mõnegi kaotatud palli keskväljal tagasi ja alustas mitut rünnakut.. kohati hakkas isegi kahju, et härra nii madalal tasemel mängib.

                              Aga üldiselt, sai Tammeka päästeoperatsiooni suurte ootustega vaatama minnes osaks ainult suurele pettumusele.
                              Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                              Kommentaar


                                Ei taha seda nutulaulu rikkuda, aga super, et meistriliiga viimasel meeskonnal on reaalne võimalus sel hooajal 20 punkti koguda. Viimati juhtus see ... eee ....... eee mitte kunagi? Mis sellest, et tase on taga kehvake, vähemalt amatöörid madistavad omavahel korralikult.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X