320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Ma lisaks sellise mõtte ka, et mingite eriusklike vaatajate osakaal on niivõrd väike, et kujutletav "nüüd ehitama 10 generatsiooni kestva klubi" mõte pole sellises keskkonnas loogiline, vaid pigem tuleks kasutada igat võimalust, et siia raha tuua, läbi mille arendada nii infrat kui ka liiga taset, et nendel vähestel noortel talentidel, keda siin kunagi leiab, oleks mingigi võimalus selles keskkonnas areneda. Praegu on see liiga raske.
    Selles mõttes olen nõus, et klubi ja traditsioonid ei ole asjad iseeneses, ning reaalne elu sunnib erinevate prioriteetide vahel laveerima. Kahjuks siiani on identiteedi, traditsioonide ja publiku prioriteet mitme klubi jaoks olnud praktiliselt null.
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

    Kommentaar


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Keskmine ikka kõrgem ja pole mingit kahtlust, kuidas nimevahetus mõjus.
      .
      Keskmise tõus langes aega, mil oli Austrias vutipalavik, sest vuti EM oli tulemas ja renoveeriti/ehitati uus 30 000 mahutav staadion. Samuti tõstis uus omanik Red Bull tänu papisüstidele Bundesligast väljalangemisohus klubi liiga tippu.
      Nagu nüüdseks tagasi langenud publikunumbrid näitavad, oli see suht ajutine võit.

      Liigapõhjast alustanud taastatud Austria, mis mängib 1566 pv. mahutaval staadionil on samas kõvakoort koos hoidnud ja mängud toimuvad pea täisstaadionil, samuti laiendatakse järkjärgult oma vahenditest staadionit.

      Ootan huviga, mil Austria ja Red Bull Bundesligas kohtuvad, kumb võidab, kas traditsiooonid, lojaalsus, au, patriotism või lihtlabane money ja gloory.....

      Soomes on hetkel noolena tõusmas Singapuri petistele kuulunud ja bannitud Tampere Unitedi koduklubita jäetud fännide loodud klubi Tampere United -kannatajat, mis on paari hoojaga tõusnud kutosest nelosesse ja tõus ning publikut jätkub.

      Ehk võiks Tiirik ja Co juhul kui Tammekast asja ei saa, luua oma klubi Tammeka nime all ja proovida nii kogukonnapõhiselt, ning püramiidi ehitades üles tõusta.

      Leeds Red Bull FC, mis arvad?

      Kommentaar


        Kuna nüüdseks on vast väga paljud lugenud Tiiriku seisukohta, siis otsustas Sigmar Babakidega väikse intervjuu teha:

        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          See pole muidugi ainult Tammeka häda, et meie jalkas üldsõnalist vahtu jagub aga konkreetset juttu mitte. Kui antud juhul oli intervjuu meili teel tehtud, siis küsijat väga kritiseerida ehk ei saaks aga siiski. Aga igatahes pika inteka kohta sai konkreetset juttu lugeda masendavalt vähe. Ei potentsiaalsetest mängijatest, treeneritest, sponsoritest - mitte midagi. Selle asemel: Aga tuleks keskenduda mängule, mida me kõik armastame ja klubi, mis on meie südames.

          Siiski tõstaks esile seisukohta, et Lihtsaim viis seda saavutada oleks, et kohalikud firmad pakuksid meie mängijatele võimalust töötada, saada vabaks treeningute ja mängude ajaks. Olen varemgi arvanud, et see peakski suuresti meie amatöörmeeskondade tee olema. Skandinaavia mudel, kui soovite. Nii saabki amatöörsats poolprofessionaalseks, seda pole oodata, et kuskilt tueb keegi suure rahakotiga.

          Kommentaar


            Intervjuu oli tõepoolest skype teel tehtud. Aga ma rõhutan, et tegu on fänniportaaliga ja tegu ei ole proffidega, typosid ja vigu tuleb sisse. Aga ma andsin oma parima, et avalikkus saaks ära kuulata ka teise osapoole, mitte ainult Jalgpallikooli osakonda. Minu arvates oli Babak väga avameelne ja kas on sünnis just öelda, et konkreetset juttu oli vähe? Ta rääkis võlgadest ja konkreetsetest rahanumbritest, mida kuuleb ju harva vms?

            Kommentaar


              No sorry. Pidasin silmas, et sellist üldist juttu a la "me kõik ju armastame jalgpalli" oli natuke liiga palju ja võinuks ehk vähe teravamalt kohati peale lennata. Aga ise inteka juures ei olnud, võimalik, et pigistati sidrunist maksimum välja;D

              Kommentaar


                Ei, pole viga! Kriitika on alati hea, eriti sellises algfaasis. Äkki sa tooksid mõne näite, kus sa arvasid, et juttu oli a la sellest "me kõik armastame jalgpalli", kas seda lugesid välja pigem vastustest või küsimustest?
                Soovitused on alati TERETULNUD

                Kommentaar


                  Jätsin ise kahe silma vahele, aga juhiti tähelepanu ja kui nüüd üle lugesin, siis pean tõesti tõdema, et arusaamatuks jääb.

                  Algselt postitas Zigmaister
                  Kas oleks võimalik koostöö EJL-i ja Aivar Pohlakuga? Mis tähendaks, et Tammeka liitub Flora süsteemiga?
                  Mida sa täpsemalt selle küsimusega teada tahtsid või millele sa vihjasid? Saneerimine tähendab, et Tammeka = Flora? Tallinna Kalev = ka Flora? Või on fännidel hirm, et Flora neelab Tammeka alla? Või misasja?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                    Jätsin ise kahe silma vahele, aga juhiti tähelepanu ja kui nüüd üle lugesin, siis pean tõesti tõdema, et arusaamatuks jääb.



                    Mida sa täpsemalt selle küsimusega teada tahtsid või millele sa vihjasid? Saneerimine tähendab, et Tammeka = Flora? Tallinna Kalev = ka Flora? Või on fännidel hirm, et Flora neelab Tammeka alla? Või misasja?
                    Mul tekitas selline küsimise viis samuti päris suure errori. Neist sain ma aru nii, et sinu(Zigmaister) arvates tähendab EJL-i abi ja saneerimine Flora süsteemiga liitumist. Kui see vastab tõele, siis peaksid omale siiski asjad selgeks tegema enne intervjuud. Kui aga see lihtsalt kiiruga kirjutatud ja sellest vead, siis arusaadav. Kokkuvõttes siiski positiivne, et tegelete ja jõudu edaspidiseks!

                    Kommentaar


                      Kusjuures ei ole mina ka siiani aru saanud:kes selles loos kuri hunt, kes Punamütsike on? Babaki jutt on muidugi demagoogia maiguga, samas puudub mul sümpaatia ka n-ö kooli leeri suhtes( jah inimlikult on mõistetav maksmata palgad/ arved ja katmata lubadused).
                      Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                      Mida sa täpsemalt selle küsimusega teada tahtsid või millele sa vihjasid? Saneerimine tähendab, et Tammeka = Flora? Tallinna Kalev = ka Flora? Või on fännidel hirm, et Flora neelab Tammeka alla? Või misasja?
                      Vot siin oli mul ka see WTF moment. Ma usun, et Pohlakul on oma klubide ja liiduga niigi piisavalt tegemist- milleks üks koorem liidu õlgadele juurde võtta? Oleks ju kordades lihtsam Tammeka allapoole kukutada, või jalgpallikaardilt üldse kustuda? Ei tegelikult ei ole, sest Tammeka( täpselt samamoodi nagu Kalevgi) omab rohkem, kui üht võistkonda(duubel,naised,U-eliit ja lapsed) ja ilma nendeta jääks supp kõvasti lahjemaks- seda eriti naiste tasemel( kus algavaks hooajaks on küsimärgiga päris mitu satsi). Sestap jään vähemalt mina homset päeva huviga ootama, mis on klubi juhtide otsus- seda abi( just ABI) oleks rumal tagasilükata, iseasi kas vaenuleerid omavahel leppida suudavad.
                      ROHE-VALGE SURMANI

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Diftong Vaata postitust
                        Kusjuures ei ole mina ka siiani aru saanud:kes selles loos kuri hunt, kes Punamütsike on? Babaki jutt on muidugi demagoogia maiguga, samas puudub mul sümpaatia ka n-ö kooli leeri suhtes( jah inimlikult on mõistetav maksmata palgad/ arved ja katmata lubadused).

                        Vot siin oli mul ka see WTF moment. Ma usun, et Pohlakul on oma klubide ja liiduga niigi piisavalt tegemist- milleks üks koorem liidu õlgadele juurde võtta? Oleks ju kordades lihtsam Tammeka allapoole kukutada, või jalgpallikaardilt üldse kustuda? Ei tegelikult ei ole, sest Tammeka( täpselt samamoodi nagu Kalevgi) omab rohkem, kui üht võistkonda(duubel,naised,U-eliit ja lapsed) ja ilma nendeta jääks supp kõvasti lahjemaks- seda eriti naiste tasemel( kus algavaks hooajaks on küsimärgiga päris mitu satsi). Sestap jään vähemalt mina homset päeva huviga ootama, mis on klubi juhtide otsus- seda abi( just ABI) oleks rumal tagasilükata, iseasi kas vaenuleerid omavahel leppida suudavad.
                        Aboluutselt õige jutt. EJL-ist tuleb üks inimene juhatusse ning tegevus jätkub, ei kao ei naised, ega noored ära. Aasta aega on taastumisaega ning järgmist hooaega saadakse taas iseseisvalt alustada, juhul kui suudetakse ML-is jätkata. Isegi ei kujuta ette, kes hetkel on nõustunud Tammekaga ML-is mängijatest jätkama. Praegu kõik nii lahtine et hetke emotsiooni ajel kardan, et Jõhvi Vedur sõidab Tammekast ettepoole 2014 PL-is.

                        Kommentaar


                          Jalgpallikooli kommentaar, milles kirjeldatud probleemid tuleb lahendada ka võimaliku Tammeka saneerimise puhul:
                          "Jalgpallikooli vastulaused Babak Afshari intervjuus esitatud võtmeväidetele"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mortan Vaata postitust
                            Jalgpallikooli kommentaar, milles kirjeldatud probleemid tuleb lahendada ka võimaliku Tammeka saneerimise puhul:
                            "Jalgpallikooli vastulaused Babak Afshari intervjuus esitatud võtmeväidetele"
                            väga asjalik vastus. öeldakse, et parem õudne lõpp kui lõputu õudus. loodan, et Tartu ettevõtjad asuvad Tiiriku ja co taha. soovin Jalgpallikoolile edu!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas tirka
                              Afsharide klubi on praeguseks jõudnud seisu, kus vähesed alles jäänud mängijad saavad trenni teha vaid sularaha eest, sest Jalgpalliklubi on väljakuid haldavale SA-le Tartu Sport lihtsalt nii palju võlgu.
                              Püha peeretus. Kui see nüüd tõele vastab, siis andke andeks, aga ükskõik millist järgnevat Afsharide väidet või lubadust on lihtsalt võimatu tõsiselt või tõena võtta...

                              EDIT - ja veel:

                              Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                              Tammeka turunduse koha pealt... Ma kardan, et kui kaalukaussidele panna ühele poole Kalle ja Veiko meeletu ponnistus, tahe, motivatsioon ja sisemine põlemine ja teisele poole need "märkimisväärsed kulud", siis vajutavad Kalle ja Veiko need kaalud mürtsaki omale poole pikali. Ehk siis - ise turunduses tegevana ei saaks ma öelda, et tehtud tänuväärne töö väljapoole nähtavalt rahaliste väljaminekute mõõtmes midagi ekstraordinaarset oleks tähendada saanud. Kalle ja Veiko tegid pigem sõna otseses mõttes sitast saia ja kõik sõid ja kiitsid.
                              Algselt postitas tirka
                              Mis puutub klubi turunduseelarvesse, siis üle Eesti tunnustust leidnud töö tehti sisuliselt 0€ eest - klubi töötajad kasutasid turundustöödeks omaenda arvuti-, heli-, foto- ja videotehnikat, valmistasid ise kõik hooaja jooksul turunduseks jagatud heli- ja video-kujundused, plakatid ja multimeedia. Trükimaterjalid trükkis tasuta klubi trükipartner ja teisedki reklaamväljundid teostati heade tutvuste ja omaenda käte ja jalgade abil.
                              Noh, jah. Vähemalt minu jaoks on Tiiriku vastuse järel seisukoht selge. Tiirik, jõudu! Loodame, et terve mõistus võidab!

                              Kommentaar


                                Aina huvitavamaks kisub..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X