320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Wironia Vaata postitust
    Loko annab põhjust juba raskemate narkootikumite tarbimiseks....
    Vaatangi, et viimasel ajal on su jutt kohati väga kummaline.
    Algselt postitas alehis
    "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
    Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

    Kommentaar


      Kes seal kameera taga oli?
      The person behind the camera doesn't react well at Lokomotiv's goal...Like us: https://www.facebook.com/rumodispo
      Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
      Premium Liiga Clubs News
      Facebook
      Twitter

      Kommentaar


        Arvan et nii Tammeka kui ka Kalev..... Esiliigasse siirdub hoopis Lokomotiv ning tõtt öelda esiliiga tase sel aastal on üsna kohutav (sorry, see on minu subjektiivne arvamus), seega isegi kui Tammeka taas mängib üleminekumänge siis midagi hullu ei tohi juhtuda!

        Kommentaar


          Algselt postitas Wironia Vaata postitust
          Arvan et nii Tammeka kui ka Kalev..... Esiliigasse siirdub hoopis Lokomotiv ning tõtt öelda esiliiga tase sel aastal on üsna kohutav (sorry, see on minu subjektiivne arvamus), seega isegi kui Tammeka taas mängib üleminekumänge siis midagi hullu ei tohi juhtuda!
          Kui praegu Kalev ja Pärnu kokku lasta, siis mina küll panustamise nii kindel poleks.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Algselt postitas elx Vaata postitust
            Kui praegu Kalev ja Pärnu kokku lasta, siis mina küll panustamise nii kindel poleks.
            Praegu!
            Hetkel on pärnu ka kohal kust ta otse aste kõrgemale tõuseks
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              Algselt postitas elx Vaata postitust
              Kui praegu Kalev ja Pärnu kokku lasta, siis mina küll panustamise nii kindel poleks.
              Minu arvates Pärnu pääseb ML'sse otse, 2.kohale on aga mitu pretendenti - Kure, Viljandi ja miks mitte ka Tarvas, kuigi eile vestlesin Bondiga, kes ütles, et sel aastal nad väga tõusta ML'sse ei taha, järgmiseks hooajaks on see aga ülesanne number 1.
              Aga sügisel siis näeme, kes tahab ML'sse, kes mitte - eelarved kõigil on väga õhukesed, kuid usun Pärnusse ja usun ka Kuresse.

              Aga kui TK ja PLM kokku lasta siis tont teab kes võib võita - äkki Kalev võtab ennast kokku ja mängib nagu Transi vastu või siis kevadel Nõmme vastu. Ühesõnaga kõik on veel väga lahtine... Kuid miski ütleb et Tammeka pärast muretsema ei pea ja see ongi hea

              Kommentaar


                Kus oli "Kaunas", kus "Laste maailm"? Panime Tallinna tartlase ja Tartu tallinlase õhtuse PL matši eel joonele:
                ""Kalev vs Tammeka, Hausenberg vs Ojamaa. Kas tartlane tunneb Tallinnat ja vastupidi?"

                ...ja kui Raekoja platsil käib öösel tARTuFF, siis Tammeka esitleb reede õhtul staadionil Tartu aasta parimat jalkateemalist lühifilmi

                Kommentaar


                  See on võit! Alltoodud video valmis tänu SNAP disainile ja nende partneritele, Tammeka mängijatele, treeneritele, lastele ja vabatahtlikele abilistele. Tartu JK Tammeka fänni- ja vabaaja kaup: http://www.jktammeka.ee/e-pood/

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    E-pood on vist suti liiga vara avatud või siis minu arvuti näitab värve valesti. Esimesel leheküljel on enamvähem iga toote puhul värv pildil ja reklaamtekstis mitteühtiv. Muidu nagu club official store ikka, puudu on vaid kruusid ja koerakaelarihmad, s.t. hunnik klubi värvide ja logodega jama. Ära solvu, aga nii see paraku on, iseäranis suurte välismaiste klubidega.

                    E: aga mis ei oleks minu arvates jama? Replica fännisärk (praegu on vaid sama disain, aga puuduvad logod), fännisall (justkui olemas, aga pilt puudu), tagasihoidlikud ja stiilsed t-särgid - logost ja vb klubi nimest piisab täiesti. Edevamast kraamist võiks ehk olla kruusid või õllekannud (nõudepesumasinakindlad) ja ma võiks vabalt kleepida autole logo, mis pesulas maha ei tule.
                    Kas kruusid on siis jama või mitte?
                    Newton Heath 1878

                    Kommentaar


                      Tundub, et tartlastel on pikad juhtmed.

                      Kommentaar


                        Hea teema on veidi kaduma läinud jah. Kodulehel üht ja teistpidi mõtteainet:

                        Kas Tammeka mängitas teist koosseisu? Kes kuulub hetkel Tammekas üldse n.ö põhikoosseisu? Kas on mõtet hoida mehi Levadiaks ja Floraks?
                        - "Peatreener Koser: mängupraktikat saanud mängijad nägid, mis on nende hetkeseis"

                        Kas Ojamaa punane oli õigustatud?
                        - "Ojamaa: me ei mänginud võidu vääriliselt"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mortan Vaata postitust
                          Kas Ojamaa punane oli õigustatud?
                          - "Ojamaa: me ei mänginud võidu vääriliselt"
                          Tundub et mõlemad läks palli vastu ja lihtsalt õnnetus. Võibolla hoolimatu viga (kollane) aga punane tundus mulle natukene liiga palju. Kui Ojamaal oli juba kollane, siiski punane oleks tulnud nii kui nii. Pärast esimene hoiatus Saar ütles talle et 'juba siin, siin ja siin' ta viga tegi siis oli lõpp.
                          Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                          Premium Liiga Clubs News
                          Facebook
                          Twitter

                          Kommentaar


                            Käisin täna kontorist läbi ja proovisin paari asja ning vormistasin nüüd tellimuse ära:



                            Naisele samuti selline pusa kuid valge.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              Käisin täna kontorist läbi ja proovisin paari asja ning vormistasin nüüd tellimuse ära:



                              Naisele samuti selline pusa kuid valge.
                              See tammelehtede idee meeldib mulle ka! Paistab minev kaup olevat
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                                Tundub et mõlemad läks palli vastu ja lihtsalt õnnetus. Võibolla hoolimatu viga (kollane) aga punane tundus mulle natukene liiga palju. Kui Ojamaal oli juba kollane, siiski punane oleks tulnud nii kui nii. Pärast esimene hoiatus Saar ütles talle et 'juba siin, siin ja siin' ta viga tegi siis oli lõpp.
                                Kuigi Ojamaa väitis, et justkui küünarnukiga ei vehkinud, aga Juhal oli täna ikkagi silm sinine, ju siis Ojamaa ikka äsas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X