320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See on ehk minu kiiks, kuid mind räigelt häirib, kui meeskonnal pole lubatud arvus vahetusmehi. Täna kodus (!) pallinud Tammekal oli kaks vaba kohta. Ok, ehk pole kedagi sinna panna, sest kõik on sitad, kuid kaad dääm.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Ei mõista, kui Tamme staadioni teadustaja paiskas välja publikuarvuks 367, või midagi sarnast, miks protokolli tekkis 405?

      Kommentaar


        Esialgne info. See teine number tekib siis, kui pärast mängu on pildid üle vaadatud ning täpsem peade arv saadud.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          Esialgne info. See teine number tekib siis, kui pärast mängu on pildid üle vaadatud ning täpsem peade arv saadud.

          Hea, et enne protokolli ametlikuks tunnistamist muudeti aga vahet pole, välismaistes portaalides, kuhu info kiirelt jõuab on kirjas esialgne 347 ja vaevalt muudetakse.

          Kalju-Levadiale lisati näiteks pärast protokolli ametlikuks tunnistamist, 927-st sai 1050 aga välismaistes portaalides ripub siiani muumata kujul esialgne 927.

          Kommentaar


            Kalle Paas: Fotodelt selgus, et 637 pealtvaatajat täna kokku! See on Tammeka hooaja rekord!
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Jeebus kristus, isegi USAs olles sellised freskod.

              Viimased kolm mängu:
              - Flora vastu viimase sekundi värav
              - Pärnu vastu aasta brainfart
              - Viljandi vastu aasta värav

              Korralik karussell.

              Florale õnne ja edu, oranž oli arusaamatu ja veider, kuid päris kena!
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Vähemalt mehed näitasid, et soovivad jääda püsima. Kahju on sellest Tirka võimalusest mängu lõpus, võibolla saanuks kolm punkti isegi. Eks Florat peab kiitma, võitlesid lõpuni ning fänlus super.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                  Vähemalt mehed näitasid, et soovivad jääda püsima.
                  Selle aasta liiga koosseis on üks läbi aegade sümpaatsemaid. Ei tahaks et keegi nagu välja langeks, aga kahjuks vähemalt üks on sunnitud.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                    Selle aasta liiga koosseis on üks läbi aegade sümpaatsemaid. Ei tahaks et keegi nagu välja langeks, aga kahjuks vähemalt üks on sunnitud.
                    samad sõnad, peaaegu.
                    paide<-> rakvere vahetus oleks minuarust OK ja teeks liiga veel paremaks.
                    ja veel tahaks näha et tartu suudaks võidelda tallinna/ida-viruga medali ja/või eurokohtade eest. nö majandus-geograafilist ressurssi neil sellejaoks peaks ju olemas olema. siis oleks liiga perfektne

                    suurem jama on muidugi esiliigaga, kui nüüd mõelda tulevikule kus meistriliiga kasvab 12-klubiliseks (mille jaoks ollakse peaaegu et valmis) siis esiliiga ei ole valmis. kui arvestada et 2 klubi läheks ära meistriliigasse, ja 3-4 duublit jäävad siis oleks esiliigga A'sse vaja umbes 4-6 konkurentsivõimelist klubi juurde. eelistatult siis eesti nö teise suurusjärgu linnadest... a la kuressaare, elva, maardu jne...
                    Seisan üksi mere ääres
                    jalas kollased sandaalid
                    valged, merevahust sääred
                    hüüan: "Elagu skandaalid!"

                    Kommentaar


                      Algselt postitas chac Vaata postitust
                      samad sõnad, peaaegu.
                      paide<-> rakvere vahetus oleks minuarust OK ja teeks liiga veel paremaks.
                      ja veel tahaks näha et tartu suudaks võidelda tallinna/ida-viruga medali ja/või eurokohtade eest. nö majandus-geograafilist ressurssi neil sellejaoks peaks ju olemas olema
                      Milline tablett võtsid täna, punane või sinine?
                      Muidugi tahaksin ka, aga reaalsus pigem karm. Medali/eurokoha võideldamiseks on vaja ka adekvatsed tingimused. Veel puudub kunstmuru (ja 'varsti' saab, ma tean) ja sisehall.
                      Kas ressurssid lähevad pigem kossule ( #meiemäng ... ) või mingi teise arusaamatu spordialale?
                      Kiitus alati Kalle&Co. kes seal imed teevad ja Tammeka fännidele, Eesti paremade hulkas! Kindlasti alla-langemine nad ei vääri!
                      Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                      Premium Liiga Clubs News
                      Facebook
                      Twitter

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                        Milline tablett võtsid täna, punane või sinine?
                        Muidugi tahaksin ka, aga reaalsus pigem karm. Medali/eurokoha võideldamiseks on vaja ka adekvatsed tingimused. Veel puudub kunstmuru (ja 'varsti' saab, ma tean) ja sisehall.
                        Kas ressurssid lähevad pigem kossule ( #meiemäng ... ) või mingi teise arusaamatu spordialale?
                        Kiitus alati Kalle&Co. kes seal imed teevad ja Tammeka fännidele, Eesti paremade hulkas! Kindlasti alla-langemine nad ei vääri!
                        Tal on õigus oma arvamusele. Miks siis tabletid peaksid kohe olema? Või võtad kõike enda järgi.
                        Tartus ja Paides pole siiski mingit erilist arengut olnud. Pigem on mänguliselt taandareng. Kas aga Rakvere suudab neid vääriliselt asendada?

                        Kommentaar


                          vabanda Jaan95,kas sa käid nagu jalgpalli väljaspool Tallinna ka vaatamas.Sinu kommidest seda nagu välja ei loe.Ma nagu ei pea silmas fc flora mänge.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ööö Vaata postitust
                            vabanda Jaan95,kas sa käid nagu jalgpalli väljaspool Tallinna ka vaatamas.Sinu kommidest seda nagu välja ei loe.Ma nagu ei pea silmas fc flora mänge.
                            Nii et kui keegi pole teiega ühel nõul, siis on ta ilmselt tablette söönud.
                            Too siis välja Tartu ja Paide arengu edusammud. Tartu fännid on muidugi hiilgavad. Või kus olen Rakvere hiilgavad edud maha maganud?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas chac Vaata postitust
                              suurem jama on muidugi esiliigaga, kui nüüd mõelda tulevikule kus meistriliiga kasvab 12-klubiliseks (mille jaoks ollakse peaaegu et valmis) siis esiliiga ei ole valmis. kui arvestada et 2 klubi läheks ära meistriliigasse, ja 3-4 duublit jäävad siis oleks esiliigga A'sse vaja umbes 4-6 konkurentsivõimelist klubi juurde. eelistatult siis eesti nö teise suurusjärgu linnadest... a la kuressaare, elva, maardu jne...
                              Ma ei muretseks tegelt: ELB-s hetkel usutavasti kolm väga ambitsoonikat klubi Maardu, Kotla-Järve ja Elva.
                              II liigast Welco ja Charma(liitusid hooaja alguses Tabasalu JK-ga ja seal on vägagi arvestavaid noori tulemas, eriti tubli on nende 2002 vanusegrupp, mis riigi top3 klubi hulgas antud vanuses).
                              Madalamalt veel Harju JK, Raplamaa JK-l on eeldused olemas.

                              Kommentaar


                                Peaks mingil vabal hetkel uurima, et kuidas on Miksoni mõju Tammeka mängudele. Mul on aastate (julgelt viis-kuus) eest juba tekkinud tunne, et kui Mikson mängul, siis tartlaste jaoks tulemus perses Kunagi sai põhikohtunike kohta tehtud, kuid abisid pole vaadanud.

                                Eelmine nädal oli selles mõttes veel eriti hea, et kaks kõige hullemat korraga :P
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X