320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Üht head tuhkatriinu lugu oleks meistriliigale vaja küll ja teadmata, kui kaua see ilus seeria kesta võib, tuleb hetkeseisu nautida.
    Loodetavasti meelitab selline Tammeka Tartu staadionile hulganisti rahvast juurde.
    Pange samas vaimus edasi!
    Pärnu ilma Rakvereta oleks vist puhas punalaterna materjal tänavu.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Vaatasin püsimajäämise aspektist, et eelmise nelja aasta jooksul (enne seda rikkus Ajax üldpilti) on püsima jäämiseks vaja läinud maksimaalselt 33, keskmiselt 25 punkti. Üleminekumängudele pääsemiseks on vaja läinud maksimaalselt 23, keskmiselt 17 punkti. Pmst ühe jalaga juba püsima jäädud ju.
      Kui Kaljule teete ära, siiski see on tõesti Eesti moodi oma Leicesteri muinasjutt.

      Kommentaar


        Kuigi tegime intervjuu Barankade jaoks ning mõttega see tänastes Barankades avaldada, otsustati tehnika ja arvutite poolt meile vingerpuss mängida ning väga mõnus jutuajamine Kaarel Kiidroniga tuleb hoopis tekstikujul: http://soccernet.ee/artikkel/tammeka...ehrssoni-konet

        Lugemissoovitus! Selgub muuhulgas, millega Kiidron klubis platsiväliselt tegeleb ning mitme aasta pärast Tammeka profimeeskonnaks saab.
        Newton Heath 1878

        Kommentaar


          Algselt postitas Kaarel Kiidron Vaata postitust
          Ma ei teagi, mida nimetatakse poolprofiks, mida nimetatakse amatöörsportlaseks. Nagu ütlesin, siis suhtumiselt oleme kõik professionaalid ja suhtumine on minu arvates see, mis defineerib, kas sa oled professionaalne sportlane või ei ole.
          Täiesti nõus Kiidroniga. See on teema, mis mind on juba väga pikka aega häirinud, et kunstlikult üritatakse meedia poolt luua "amatööride meistrit", amatöörid vs professionaalid vastasseise. Amatöör on juba nii halva kõlaga sõna, mis tähistab algajat, harrastussportlast, asjaarmastajat.

          Mina vastan nendele tunnustele ja vastati ka kümmekond pluss aastat tagasi kui mõni sats käis kaks korda nädalas palli lükkamas, aga Eesti kõrgeimas liigas on juba aastaid tehtud tippsporti, olgugi et paljude mängijate jaoks ei ole see tegevus, mis tooks neile leiva lauale. Ma sooviks näha, et ka üldsus austaks neid inimesi, sest nad on tõeliselt kõvad spordimehed. Eesti kõrgeimas liigas jalgpalli mängimine mitte elukutselise jalgpallurina tähendab, et sa ohverdad väga suurel määral oma eraelu ja see näitab kui suure hingega nad seda teevad.

          Intervjuu väga hea lugemine!

          Kommentaar


            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            Täiesti nõus Kiidroniga. See on teema, mis mind on juba väga pikka aega häirinud, et kunstlikult üritatakse meedia poolt luua "amatööride meistrit", amatöörid vs professionaalid vastasseise. Amatöör on juba nii halva kõlaga sõna, mis tähistab algajat, harrastussportlast, asjaarmastajat.

            Mina vastan nendele tunnustele ja vastati ka kümmekond pluss aastat tagasi kui mõni sats käis kaks korda nädalas palli lükkamas, aga Eesti kõrgeimas liigas on juba aastaid tehtud tippsporti, olgugi et paljude mängijate jaoks ei ole see tegevus, mis tooks neile leiva lauale. Ma sooviks näha, et ka üldsus austaks neid inimesi, sest nad on tõeliselt kõvad spordimehed. Eesti kõrgeimas liigas jalgpalli mängimine mitte elukutselise jalgpallurina tähendab, et sa ohverdad väga suurel määral oma eraelu ja see näitab kui suure hingega nad seda teevad.

            Intervjuu väga hea lugemine!
            Tore lugemine tõesti. Mina aga isiklikult ei näe selles n-ö lahterdamises probleemi. Maitse asi. Mulle tundub see kaine pilk (üldistus) - selline see olukord meil Eestis ongi. Pigem teevad jalgpallile haiget ebareaalsed ootused, millest tulenevad pinged võivad mõne klubi hiljem krahhi lükata. Majanduslik seis ja madal rahvaarv tingivad meil selle, et riigi kõrgeimale tasandile peavad ära mahtuma nii proffi kui ka amatöörlepinguga mängijad. On mängijad, kes saavadki ainult jalgpalluriks olemisele keskenduda ja on mehed, kes pigistavad endast pärast 8-5ni tööpäeva lõppu maksimumi välja. Päeva lõpuks aga jäävad amatöörid proffide vastu alati outsideri rolli, kui proffid ise just millegagi pange ei pane. See muidugi ei tähenda seda, et suhtumine kõigil paigas ei peaks olema. Kõik liigamängud hakkavad 0 seisust, aga mängule ette kaotada minnes oled juba ette kaotanud. Õnneks jalgpallis tahte, õige suhtumise ja õnne pealt vahel ikka üllatusi tuleb. Seep selle mängu ägedaks teebki.

            Amatööridel ja amatööridelgi on vahe sees ning ma ei leia, et miks ei võiks amatöör staatuses mängivat jalgpallurit austada pelgalt ühe termini (subjektiivse) kõla pärast. Pigem ma austangi inimest, kes ajab asja hinge ja armastusega kui poole peeruga laskvat professionaali.

            Kui Tammeka suudab hooaja lõpetada positsioonil kus nad praegu on, siis oleks see minu arust 10x kõvem saavutus kui see mis Leicester Inglismaal teeb - platvorm on niivõrd erinev. Samas ütleks see nii mõndagi eesti jalgpalli üldise taseme kohta.

            Kommentaar


              Suht tõene,et peale järgmist 4,mängu on tiivad jälle ilusti ära kärbitud.

              Kommentaar


                Algselt postitas ööö Vaata postitust
                Suht tõene,et peale järgmist 4,mängu on tiivad jälle ilusti ära kärbitud.
                Jajah. Pidi ka Flora ära võitma. Ja Paide ja Sillamäe. Ei ole mõtet sitta toota, et pärast öelda: "ma ju ütlesin." Võtab ikka mäng korraga ning saab, mis saab. Ja mis mõttes jälle?
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Loodetavasti on laupäevaks meistriliiga Tammeka tagasi. Selles karikamängus tehti vist rohkem tagasi- kui edasisööte.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    Loodetavasti on laupäevaks meistriliiga Tammeka tagasi. Selles karikamängus tehti vist rohkem tagasi- kui edasisööte.
                    On ju vahe sees kui kaitsev meeskond vastas on.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Loodetavasti on laupäevaks meistriliiga Tammeka tagasi. Selles karikamängus tehti vist rohkem tagasi- kui edasisööte.
                      Ma loodan ka, et laupäevaks on Meistriliiga Tammeka tagasi. Reedel on Kaljuga mäng, ning sealt peab Kalju kolm punkti võtma.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                        Ma loodan ka, et laupäevaks on Meistriliiga Tammeka tagasi. Reedel on Kaljuga mäng, ning sealt peab Kalju kolm punkti võtma.
                        Eilse Kalju valguses mõtlesin isegi, et kuidas oleks parem. Kas haavatavam Sillamäe karikas Tammekale (vs Kalju) või reedel vihane Kalju. Ju on karikas ikka olulisem.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Esmaspäeval tangitakse kopp täis ja läheb kaevamiseks. http://jalgpallikeskus.ee/blogi/sepa...ad-18-aprillil

                          Kommentaar


                            Eilne mäng nähtud . Nüüd hommikul Tartu hotelli toast väike ülevaadet mängust. Kohale tulnud kenakese hulga publiku ootused ei tundunud minu meelest väga kõrged olevat. Ja oligi ,et Tammeka ei suutnud Kaljule tegelikult mingit erilist vastupanu avaldada. Tasemevahe oli selge . Paar poolikut võimalust tekitati esimese poolaja lõpus aga nõrkade pealelöökide nahka läksid needki. Teisel poolajal ei suudetud enam midagi. Kalju domineeris ja raiskas hulgaliselt häid võimalusi . Tammeka kaitse tegi jämedaid vigu terve mängu jooksul . Mingeid medaleid Tammeka sel aastal kindlasti ei saa see on selge. Tammeka ei saa enne medaleid ,kui ükskord tekib siia linna tõeline profimeeskond . Selle aasta algus on lihtsalt juhuslik edu ja vajalikku taset meeskonnal ikkagi ei ole. Aga eeldused on Tammekal olemas . Kindlasti oleks kiiremas korras vaja ära kaduda sealt kergejõusiku staadionilt ,kus mäng jääb publikule nii kaugeks ,et sa ei suuda sellesse sisse elada ja kaasa minna .
                            Kui mõlema meeskonna fännide üksikud laulujupid ja trummipõrin välja arvata siis oli tribüünidel ikka täiesti haudvaikus. Tammeka fännidelt oleks rohkemat oodanud , kuna vägesid juhatas Mällar isiklikult ,kelle ma Tallinnast küüti võtsin.
                            Mängukorraldus oli väga bro . Puhvet oli rikkalik , õlu 2.- ehk odavam kui Tallinnas . Ainuke mida ei olnud oligi see tõeline suure ,kui nii võib öelda , jalgpalli tunne ja pinge . .
                            Ei tea ,mis plaanid on selle Sepaga aga ma arvan ,et Tammeka peaks tulevikus mängima jalgpalli mitte kergejõustiku staadionil ,et need 600 ja rohkem inimest ,kes eile vapralt lõpuni vastu pidasid saaksid palju suurema elamuse .
                            Aga selle üle võib Tammeka küll uhke olla ,et neil reede õhtul nii palju rahvast kohale tuli. Isegi Flora pole sel hooajal veel midagi sellist suutnud ja tea kas ilma Selveri kampaaniateta suudabki ?
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Ei oska siin muud seletust anda, kui et liiga vara tuldi murustaadionile, mida võis ka staadionikattest näha.
                              Mõtlesin sama, et kui eelmistes mängudes on tammekale toonud edu kõrgelt pressimine ja lühikese sööduga mängimine, siis see kord peksid pikka ette enamus aega (ilmselt välja tõttu) ja see eriti tulemust ei toonud. Kaitse eksis ka tavalisest rohkem.

                              Kindlasti ei tohiks muidugi seda kõrvale jätta, et kalju on oma mängu käima saanud (paar tegelast nagu kaljus veel kärisevad ja tulevikus võivad isegi ohtlikumad olla kui kõik saavad oma mängu käima).

                              Hooaeg on pikk ja praegu tõesti vara ennustada, aga ma olen hakanud tammekale kaasa elama, sest noored on hakanud head mängu näitama (tiirik samas on pisut varju jäänud).

                              Kommentaar


                                Sõbrad - fännid! Poleks isegi unes suutnud unistada, et meil on pärast esimest ringi rohkem punkte kui Floral!!!
                                On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                                I don’t care what you think of me!
                                Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                                Kommentaar

                                Working...
                                X