320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tiirikul viimane hooaeg

    Kuigi kiirust tal enam pole, korvab ta selle oma väravatega. Praeguseks juba viis kirjas.
    Kahju, mina pole seda tiimi ilma tirkata näinud. Eks noored peavad hakkama liidrikoormat kandma. Saab olema huvitav näha, kuidas asjad hakkavad toimima, kui legendi pole enam.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Eile tegid debüüdi ka kaks kuueteistaastast. Läll ja Litvjakov, kellest esimesest sai noorim Tammeka eest pallinud. 16 a. ja 143 päeva.

      Kindlasti siit foorumist läbi käinud, kuid kes meistriliigas kõige noorim mängija olnud?
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
        Eile tegid debüüdi ka kaks kuueteistaastast. Läll ja Litvjakov, kellest esimesest sai noorim Tammeka eest pallinud. 16 a. ja 143 päeva.

        Kindlasti siit foorumist läbi käinud, kuid kes meistriliigas kõige noorim mängija olnud?
        90ndate algul-keskel oli vist keegi 14-aastane lausa.
        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

        Kommentaar


          Algselt postitas dareth Vaata postitust
          90ndate algul-keskel oli vist keegi 14-aastane lausa.
          Tjunin

          Kommentaar


            Keegi 9. juunil Tallinnast Rakverre tahaks autosse kaasa tulla? Rakvere-Tammeka kell 18. Et umbes 1,5 tundi, stardin 16.30. Kohe pärast mängu Tallinna tagasi.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Mul on ikka veel väga hästi meeles, kuidas Tiirik lõi Kuressaare vastu penalti mööda. Mõnus tripp oli Saaremaale, Salme vist, kuid see penalt kurat Olen nüùdseks sel hooajal näinud kaks korda, kuidas Läll penalti teenib. Mõlemad löögid on väravavaht ära võtnud. Tõsi, Welco vastu ei läinud Läll lööma. Kui uskuda targemaid, siis sirgub poisist päris hea mängumees.
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Oli aasta 1986 ja MM finaalturniiril penaltiseerias lõi Platini oma sünnipäeval löögi üle värava. Aga võitsid mängu sellegipoolest.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Matt Le Tissier, Jan Mölby, Ricky Lambert ja Mario Balotelli on ka penalti mööda löönud. Balo nüüd vist juba kaks korda.
                  Räägime Roberto Baggiost ka...

                  Kommentaar


                    Ääretult pettumust valmistav otsus Tammeka fännidelt. Ilmselt ei ole maailmas ühtegi fännklubi, kelle põhituumiku ellu ei kuuluks perekonda ning tööelu. Jah, teie tuumik on väike, ja alati ei ole kellelgi võimalik olla kõikidel mängudel, kuid arvestades seda kui palju klubis olevad inimesed selle arengusse panustavad ning meeskonna väga head hooaega, siis on see nendele inimestele ikka täielik näkkusülitamine, mis sest et fänlust tehakse vabatahtlikuse alusel.

                    Kommentaar


                      Ei taha siin külla musta pesu pesta, kuid see väljaöeldud lause on öeldud kahe inimese initsatiivil, kelles üks on mällar (kes niigi see hooaeg null olnud). Minu teada pole ülejäänud öelnud, et ei taha aktiivselt fännata.
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Kas mingi konflikt klubi asjapulkadega?

                        Kommentaar


                          Ei...
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Panen foorumissegi, et ka Facebookis mitte käivad vana kooli tammeklased/Tammeka/Tartu jalka sõbrad, oleksid kursis, et...

                            10. juulil teeb Sepa Jalgpallikeskus väravad lahti. Tartu on juurde saanud väga kaua oodatud 7200 ruutmeetrit head jalgpallimuru. Seda tänu tohutule hulgale annetajatele, hea südamega ettevõtetele ja ehitajatele, talgulistele jne.

                            Selle kõige tähistamiseks ja kaasaaitajate tänamiseks oleme kokku pannud väga ägeda jalgpalli(kultuuri)festivali:

                            * 15.00-18.00 Sepa Perepäev: atraktsioonid batuutidest joonistamiseni, jalgpalliosavusmängud ja trikijalgpallur Eno Lintsi showd ja töötuba
                            * 16.00 Sepa Jalgpallikeskuse tänuseina avamine
                            * 17.30 sõpruskohtumine Tammeka Tähed (Teniste, Meerits, Kask, Koser jpt) vs Eesti Tähed (Kristal, Reim, Zelinski, Rüütli, Kaalma, Arbeiter jt)
                            * 18.00-20.00 FIFA16 turniir
                            * 20.00 Tammekaski vutti mänginud Daniel Levi LIVE kontsert
                            * 21.00 Staadioni avamine - kulminatsioon ETV otse-eetris
                            * 21.30 Eesti suurim ühisvaatamine: EM-finaali ülekanne 66-ruutmeetrisel LED-ekraanil


                            Lisaks jalkavarustuse turg, külas on Joel Ostrati Maitseelamused toitlustus, Sportland ja palju-palju muud.

                            - http://www.jalgpallikeskus.ee/festival
                            - Facebook ka


                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Kes teab, see teab?
                              Ei. Tuleb portaalis ka käia vahepeal

                              Tartu Tammeka fännid jätsid tänases kohtumises Sillamäe Kalevi vastu traditsioonilise fännisektori tühjaks ja tuttavaid nägusid võis leida hoopis Tamme staadioni teiselt korruselt.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Kes ei taha fännata, siis ärgu fännaku. Mina käin mängudel, siis kui ma saan mängudel käia. Ja laulan või hüüan kasvõi üksi, nagu kevadel Pärnus. Aru tuleb saada, et paljudel ongi töö-, pere- ja muu õpielu. Iga kord ei jõua lihtsalt Sillamäele või Narva. Fänlus on siiski hobi, aga otsuseid ei peaks teiste eest tegema kaks inimest. Meid ei ole ju ainult kaks inimest, vaid meid on rohkem ja on ilmselge, et mängusalli panevad kaela ka siis, kui mõned loobuvad.
                                Last edited by Matis; 05.07.16, 14:26. Põhjus: Lisamõtted
                                Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X