320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Ma arvan, et Kostja lihtsalt ei jäänud neid krampe uskuma. Mina ka mitte.
    tähemärgid+1

    Kommentaar


      Selge. Kui järgmine kord Flora mängijatega midagi mängus juhtub, siis palli neile küll tagasi ei anda ei saa, sest mängijad lihtsalt ei usu, et nad ei teeskle. Sisetunne ütleb, et Florale palli tagasi anda küll ei ole mõtet.
      On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
      I don’t care what you think of me!
      Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Aumehelikult antakse pall tagasi aumeestele.
        Ehk siis Pechterile. Pechter ei saanud mitte kuidagi teada, mis vaevab Aloet. Päris hale vabandus ikka see, et ta teeskles nii või naa. Kui sulle kingitakse pall sellisel viisil, siis oleks see ilus tagasi anda. Vastasel juhul oled sa lihtsalt munn.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Algselt postitas Kebab Vaata postitust
          Selge. Kui järgmine kord Flora mängijatega midagi mängus juhtub, siis palli neile küll tagasi ei anda ei saa, sest mängijad lihtsalt ei usu, et nad ei teeskle. Sisetunne ütleb, et Florale palli tagasi anda küll ei ole mõtet.
          Kui see juhtub 90. minutil Flora eduseisus 2:1, siis küll.
          Kui 30. minutil, siis ikka tasub.

          Kommentaar


            Stok, sa ajad praegu kaks põhimõttelist olukorda omavahel sassi.

            Üks on see, kui ründava meeskonna käes on pall ja vastastel keegi maha pikali viskab. Siis on justkui aumehelik pall auti lüüa, aga seda alati ei tehta, sest mõnikord, noh, tundub, et vastane teeskleb. Ja see on täpselt niisugune kahetine olukord, kus ründajad võivadki jätta palli auti löömata ja edasi mängida. Nii juhtub päris sageli ja ega keegi väga ei plärtsu pärast.

            Teine on selline, mis juhtus eile. Kaitsva meeskonna käes oli pall. Nende mees sai viga. Nad ise viskasid palli auti. Seejärel ei ole küsimust ka, kas anda pall tagasi või mitte. Isegi kui sa ründajatena arvad, et vastane teeskleb, pole sinult rünnakuvõimalust ega midagi ära võetud. Sina kaotad ainult ajas (mille kohtunik annab tagasi, pluss, kohtunik hoiab ka kaitsvat meeskonda mõnda aega vähemuses - nagu juhtus ka eile).

            Etnoh, selle kohta ütles eile Pechter kõik väga hästi ära. "Mõtle, kes sa oled! Sa oled eeskuju Eesti mängijatele ja siis teed sellist sitta praegu," sõnab väravavaht.


            Teisalt Järviste, jällegi, kees vähe üle. Ja ma inimlikult muidugi saan sellest täiesti aru (ja ma ei arva, et ta mängu lõpuminutitel läks Kostjale tahtlikult vikatit tegema, ta tegelikult ka läks kiirrünnakut maha võtma). Aga puhtalt idealistlikust vaatenurgast võiks säilitada kainet mõistust tiba rohkem ja võib-olla lubama lihtsalt molli anda või perse saatma... Ja Järviste oleks minu silmis kordades väärtuslikum mängumees, kui ta sellistes olukordades suudaks tibakene mõistlikumaks jääda.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
              Kui see juhtub 90. minutil Flora eduseisus 2:1, siis küll.
              Kui 30. minutil, siis ikka tasub.
              No ma ei tea, kui ikka sisetunne ütleb, et teeskleb?
              On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
              I don’t care what you think of me!
              Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

              Kommentaar


                DK on teinud aastaid kahtlase väärtusega otsuseid, seega juba sportlik huvi, mis seal seekord kokku keevitatakse.

                Kommentaar


                  arvate tõesti, et kostja hakkab mängima mingit suurt sõpra pärast seda, kui mingi kukk on ähvardanud tal jalad sodiks sõita? Eriti kui seda kuuleb terve mansa; publik riigitelevisioonist. Unustage ära. Talle oleks sellest paarimängulisest keelust suht savi, kui see, et teda siin (enam) ei austata.

                  Kommentaar


                    Mängijate sisetunne võib öelda igasugu asju, aga keegi neist ei ole päriselt arst.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vanafänn Vaata postitust
                      Mis Flora enda viies sektor, gate 9, või kuues peenar ise arvab sellest lükkest? Jõle vaikseks on Flora poolehoidjad järsult jäänud.
                      Nagu Flora poolehoidjad oleks viimsatel aastatel foorumis jõledal aktiivsed olnud eksole.
                      Aga mis siin ikka arvata. Kostja oleks võinud palli tagasi anda. Nõustun. Mis Järvistesse puutub, siis noor poiss, sai aru ja vabandas oma sõnade tõttu. Aga kui me nüüd paneme kaalule potentsiaalsed 2 punkti või raske põlvevigastus siis.. las ta jääb.
                      Mõlemad osapooled on sõna saanud ja minu jaoks on teema lõppenud. Eks igaühele jääb sellest oma arvamus. Kumbki ei käitunud päris õigesti arvan ma.

                      Mängust rääkides, siis Tammeka oli tubli, Arenal neile viimasel ajal sobib ja suutsid ära hoida. Flora realiseerimine oli ka rabe.
                      Muidugi Tammeka "ambitsiooni" näitasid üleajal teenitud nurgalöögid. Täpselt sellepärast nad top4-st täpselt nii kaugel (ikka väga kaugel) tabelis ongi ja selliselt mängides võivad nad sinna keskele minu poolest jäädagi.
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                        Tammeka "ambitsiooni" näitasid üleajal teenitud nurgalöögid

                        nii käitub küll absoluutselt igaüks, kellel on sobiv skoor tablool
                        ja viik võõrsil Flora vastu sobiks ka kaljule ja Leviadale

                        arusaamatu olnuks see 0-1 kaotusseisus
                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                          nii käitub küll absoluutselt igaüks, kellel on sobiv skoor tablool
                          ja viik võõrsil Flora vastu sobiks ka kaljule ja Leviadale

                          arusaamatu olnuks see 0-1 kaotusseisus
                          Okei, võõrsil Flora ja viik neile tiptop. Aga 93min täis, siis teenid nurgalöögi võiks olla ambitsiooni ära susata mitte rahulduda punktiga. Aga noh see on Tammeka asi. Avaldasin vaid oma arvamust
                          FC Flora

                          Kommentaar


                            Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust

                            Muidugi Tammeka "ambitsiooni" näitasid üleajal teenitud nurgalöögid. Täpselt sellepärast nad top4-st täpselt nii kaugel (ikka väga kaugel) tabelis ongi ja selliselt mängides võivad nad sinna keskele minu poolest jäädagi.
                            Jah, Tammeka oleks pidanud hurraga ründama minema olukorras, kus viimased 6-7 minutit oli Flora korraliku surve peale saanud?
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Jah, Tammeka oleks pidanud hurraga ründama minema olukorras, kus viimased 6-7 minutit oli Flora korraliku surve peale saanud?
                              Ma räägin kahest nurgalöögist, mis teeniti kui 93 minutit oli täis tiksunud. Ei pea tervet satsi kasti viima aga selline huinamuina nurgalipu juures oleks ka peaaegu kätte maksnud kui Flora kontrasse sai sealt.
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                                Ma räägin kahest nurgalöögist, mis teeniti kui 93 minutit oli täis tiksunud. Ei pea tervet satsi kasti viima aga selline huinamuina nurgalipu juures oleks ka peaaegu kätte maksnud kui Flora kontrasse sai sealt.
                                Just siis tehtigi minu meelest õige valik. Venitada nurgalöögi lipu juures, samas jättes taha piisavalt palju mehi, et Flora liiga kergelt vasturünnakule ei saaks.

                                Kui debiilne oleks 94. minutil ebaõnnestunud nurgalöögi kontrast kaotusevärav imeda ja soliidse esituse potist alla lasta.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X