320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JuriM Vaata postitust

    Ma päriselt ei teadnud, et tänapäeva põlvkonna jaoks on see USA värk veel appetiitne - peaks juba nagu targemad olema ja kuulnud piisavalt tagasisidet nendelt, kes käisid kümnekonna aasta eest.
    Sa ei teadnud seda ka, et mingit mounti ei peax simpima.

    Kommentaar


      No mina nii kriitiline selle raamatu värgi osas poleks. Ise ilmselt ei läheks USAsse neid müüma, aga endalgi sõber nüüd teist aastat järjest teisele poole ookeani liikus ning sealt saadavad rahad on ikka väga hea + rääkimata kogemusest. Kuuldavasti panevad paremad müüjad 30k dollarit nende kolme kuuga kõrvale...

      Kommentaar


        Kõlab nagu klassikaline võrkturunduse ajupesu ja survivorship bias. Teades samuti inimesi, kes Southwesternis raamatuid müünud, ning olles lugenud lähemalt selle kohta, siis vägagi kahtlen hea tasu väidet. Paljud ma tean tulid tagasi miinuses, sest kõik raha kulus lendude, elamise jne peale. Ning ega mis hea kogemus see on töötada orjapalga eest megakuumuses vähemalt 6 päeva nädalas 12h päevas, üritades ukselt-uksele maha parseldada mingeid mõttetuid ülehinnatud raamatuid.

        Kommentaar


          kusimus vast polegi mingitest raamatute muugis, meil ennegi olnud tuupe kes naevad, et meie korgliiga pole valjund mida tahaks edaspidi teha, selles osas ei saagi nooremaid kutte suudistada, et tahavad elu naha ja teha miskit mis rohkem hingele ja minu hinnagul andku minna, ei saa inimest sundida teha seda mida ta ei taha ja millest roomu ei tunne. kull aga tekib rohkem kusimus, et kuhu me oleme joudnud 30 aastaga mida ilgelt on arendatud, et kellegile uldse voiks mottesse tulla, et pohh ma ei viitsi enam, lahen parem raamatuid muuma..

          Kommentaar


            Kirjutate nagu kutid teeksid karjääripöörde. Pigem nad ilmselt mõtlevad, et mis saab edasi, kui jalgpallurina läbi ei löö või karjäär ükskord läbi saab. Siis on igal juhul hea, kui keeled suus, hariduspaber näpus (Laaneots õpib vist majandust, aga Tammekas on ka vähemalt üks tarkvaraarendaja) ja mingigi palliplatsiväline kogemus ette näidata. Sest ega Eestis mängides endale mingit rahalist puhvrit karjääri lõpetuseks ei loo.

            ​Tammekale muidugi keskväljale järjekordne kaotus ja seis kisub hapuks. Pedmanson muidugi on megatubli ja päris potentsiaalikas ja mul on hea meel, et ta üha enam minuteid teenib, aga hõre pink jääb üha hõredamaks.

            Kommentaar


              20 aastasena Ameerikasse raamatuid müüma minek on inimese karjääri mõttes umbes 10x suurema potentsiaaliga tegevus kui Eestis Tammekas mängimine, olgem nüüd ausad.

              Kommentaar


                kas on plaanis meeskonda täiendada? hetkel ikka väga nukker seis tabelis 9ndad, palju vigastusi sellega seoses duubel samuti esiliiga Bs väljalangemise kursil. tundub et järjekordselt vaadatakse ja loodetakse et kuidagi püsima jääks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas vigastus Vaata postitust
                  kas on plaanis meeskonda täiendada?
                  Sa selle peale pole mõelnud et äkki klubil puuduvad vahendid selleks?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust

                    Sa selle peale pole mõelnud et äkki klubil puuduvad vahendid selleks?
                    olen küll mõelnud aga lihtsalt ei taha uskuda et tammeka sugusel klubil pole vahendeid. ei mõelnud midagi halvasti, väga tahaks et tammekal läheks hästi!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vigastus Vaata postitust

                      olen küll mõelnud aga lihtsalt ei taha uskuda et tammeka sugusel klubil pole vahendeid. ei mõelnud midagi halvasti, väga tahaks et tammekal läheks hästi!
                      Lihtne arvutuskäik - tagasihoidlik 1500 € netopalka tähendab tööandjale kulu kuus 2555 €, aasta peale kulu 30600 €.
                      Siit ka teistpidi loogika miks klubid loobuvad esimesel võimalusel mittevajalikust mängijast (näiteks Kalju viimane puhastuskuur). Kui rahaline seis ei ole kiita siis väiksem hulk palgasaajaid on puhas sääst klubile.

                      Vaata ka klubide MA aruannete analüüsi, mis üks väärt foorumikülastaja koostas, ning pane ise pilt kokku klubide võimekusest kedagi (head) värvata.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust

                        Lihtne arvutuskäik - tagasihoidlik 1500 € netopalka tähendab tööandjale kulu kuus 2555 €, aasta peale kulu 30600 €.
                        Siit ka teistpidi loogika miks klubid loobuvad esimesel võimalusel mittevajalikust mängijast (näiteks Kalju viimane puhastuskuur). Kui rahaline seis ei ole kiita siis väiksem hulk palgasaajaid on puhas sääst klubile.

                        Vaata ka klubide MA aruannete analüüsi, mis üks väärt foorumikülastaja koostas, ning pane ise pilt kokku klubide võimekusest kedagi (head) värvata.
                        Ma loodan, et sa (ühegi) klubi juhatusse ei kuulu.
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust

                          Ma loodan, et sa (ühegi) klubi juhatusse ei kuulu.
                          Räägi täpsemalt mis sulle ei meeldi? Kas su meelest peaks profisporti harrastav klubi olema heategevuslik organisatsioon kuhu oma sõpru-tuttavaid kokku koguda ja mõnusat äraolemist harrastada? Kui klubi halva majandamise tõttu kraavi keerab siis tulgu keegi kusagilt appi ja aidaku jalule?

                          Kommentaar


                            Natuke naljakas on lihtsalt su exceli tabeli jalgpallifilosoofia. Kui Tartu Tammeka sugusel klubil, kes oma eesmärkides ise pidevalt medalikohtade püüdmisest räägib, puudub ambitsioon suvel klubi(võimaluste piires) täiendada ja seeläbi oma tabelikohta parandada, siis võib vabalt juba ka II liigasse toksima minna.
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                              Natuke naljakas on lihtsalt su exceli tabeli jalgpallifilosoofia. Kui Tartu Tammeka sugusel klubil, kes oma eesmärkides ise pidevalt medalikohtade püüdmisest räägib, puudub ambitsioon suvel klubi(võimaluste piires) täiendada ja seeläbi oma tabelikohta parandada, siis võib vabalt juba ka II liigasse toksima minna.
                              Mis siin naljakat? Tammekal ei ole raha ja nii ongi. Mida või keda sa täiendad, kui selleks vahendid puuduvad? See meistritiitli jutt on lihtsalt ilus unistus, mis Excelis kuidagi kokku ei jookse.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                                Natuke naljakas on lihtsalt su exceli tabeli jalgpallifilosoofia. Kui Tartu Tammeka sugusel klubil, kes oma eesmärkides ise pidevalt medalikohtade püüdmisest räägib, puudub ambitsioon suvel klubi(võimaluste piires) täiendada ja seeläbi oma tabelikohta parandada, siis võib vabalt juba ka II liigasse toksima minna.
                                Meeskonda ju täiendatigi võimaluste piires.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X