320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas nonoh Vaata postitust
    Devid Lehteril eelmisel hooajal Elva eest 26 mängu ja 15 väravat Esiliiga A-s. Ei saa öelda, et ta PL-is nüüd kõvasti väravaid kõmmutaks...
    Kokkku 29 mängust 0 väravat ja sellel aastal 14 mängu aga 439 minutit ka ainult, natuke kurb statistika tõesti.

    Muidugi Premium liigas keegi ei löö see aasta väga, lisaks Tammeka nõrguke ka, mis teeb asja veel raskemaks. 10 väravat löönud siiani alles 2 meest ja Tammed, Saarmad löönud 4 väravat.

    Kommentaar


      Algselt postitas nonoh Vaata postitust
      Tema oligi see, kes positiivselt silma jäi, aga näis kas ja kuidas see päris mängu tõlgendub. Aga Tammeka vaatas veel paari kohalikku kutti, mis neist saab/sai, ma ei tea.
      Tuleb tunnistada, et uue ründaja esmamulje on tõepoolest üllatavalt positiivne. Lõpus küll kadus pildilt, aga kui liiga ja meeskonnaga kohaneb, siis siin võiks potentsiaali olla Tammekale ikka väga suur abi ja miks mitte kogu liigas üks domineerivamaid ründajaid. Klaas on pooltäis või pooltühi võrdlust kasutades, siis ühelt poolt tundub päris kõva jackpot justkui metsast leitud, teisalt mida see ikka kogu liiga kohta räägib, kui selline profiil juba avamängus sellist mõju mängule annab ja Lätis teda ükski klubi kõrgemalt tasemelt ära ei korjanud.

      Kommentaar


        Ma olen nõus!

        Kommentaar


          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust

          Tuleb tunnistada, et uue ründaja esmamulje on tõepoolest üllatavalt positiivne. Lõpus küll kadus pildilt, aga kui liiga ja meeskonnaga kohaneb, siis siin võiks potentsiaali olla Tammekale ikka väga suur abi ja miks mitte kogu liigas üks domineerivamaid ründajaid. Klaas on pooltäis või pooltühi võrdlust kasutades, siis ühelt poolt tundub päris kõva jackpot justkui metsast leitud, teisalt mida see ikka kogu liiga kohta räägib, kui selline profiil juba avamängus sellist mõju mängule annab ja Lätis teda ükski klubi kõrgemalt tasemelt ära ei korjanud.
          Järeldus, tuleb Lätis mängijaid skautima hakata.

          Kommentaar


            täiesti tavaline ründaja ja mitte midagi midagi erilist. oli ju pigem kaitsjate kontrolli all. positiivne muidugi on see et tammeka midagigi tegi ja täiesti normaalse ründaja vastavalt oma tasemele tõi aga siiski pole tegemist mingi jackpotiga.

            Kommentaar


              Mis jama seal platsil korraldatakse? Äkki aasta Esiliigas aitaks natuke ambitsioone tekitada ja mingi sihi endale seada. See mis täna väljakul toimus oli pehmelt öeldes hale. Hooaja lõpupoole olen leidmas ennast positsioonis, kus pigem hoian Harju püsimajäämisele põialt kui Tammeka, sest järgmine aasta tundub Harjul rohkem materjali ja tahtmist olevat. Midagi on ikka konkreetselt valesti seal Tammekas läinud viimaste aastate jooksul.

              Kommentaar


                Algselt postitas plain Vaata postitust
                Mis jama seal platsil korraldatakse? Äkki aasta Esiliigas aitaks natuke ambitsioone tekitada ja mingi sihi endale seada. See mis täna väljakul toimus oli pehmelt öeldes hale. Hooaja lõpupoole olen leidmas ennast positsioonis, kus pigem hoian Harju püsimajäämisele põialt kui Tammeka, sest järgmine aasta tundub Harjul rohkem materjali ja tahtmist olevat. Midagi on ikka konkreetselt valesti seal Tammekas läinud viimaste aastate jooksul.
                Mis seal Tammekal nii hullu seal oli siis? Nagu jah, ma olen ka pettunud. Jah, mul on hääl ära. Jah, kõik on halvasti. Aga mitte midagi ei ole mul Tammekale ette heita. Lihtsalt ei läinud pall väravasse ja kõik.
                Ma arvan, et Tammeka suurim probleem on lühike pink. Vahetusest pole suurt kedagi võtta ja kui on neljas mäng 11 päeva jooksul siis ongi peetis. Nüüd tuleb laupäeval kohe üks veel (14 oöevaga viis mängu). Olematu pingiga on see päris keeruline surakas.

                Kommentaar


                  Arvestades seda tujutut loivamist mööda platsi siis ainus kellelt reaalselt punkte võib saada on Narva. Ja viimane voor on Harjuga. Mitte, et Harju kalender kergem oleks aga motivatsioon neil kõvasti kõrgem. Ja mänguplit oluliselt parem. Võisiis teatakse Tammekas midagi sellist, mis eriti pingutama ei sunni? Esiliiga B järgmine aasta?
                  Hello! I´m mentaly ill.

                  Kommentaar


                    Tore lugu sellest, kuidas tammeklased moodustavad Tammeka parimat rivistust läbi kõrgliiga aegade.

                    Jalgpallikool Tammeka õiguslik eelkäija Jalgpalliklubi Tammeka alustas oma esindusmeeskonna teekonda Eesti kõrgliigas hooajal 2005. Sellest ajast alates on Tartu jalgpall olnud järjepidevalt Eesti liigade kõrgeimal tasemel esindatud. Aastal 2012 jäädi küll liigas viimaseks, aga kuna hooaja lõpus otsustas FC Viljandi meeskond kohvrid pakkida ja tegevuse lõpetada, säilitasid tartlased oma koha.Lisaks jalgpalliklubi Tammekale ja jalgpallikool Tammekale on võistkond kahel hooajal (2007-2008) kandnu

                    Kommentaar


                      Palju õnne Tartu jalgpall!

                      Kommentaar


                        Võit saadi aga mängupilt oli küll masendavalt kehv. Harju rikkus oma mängu aga vahetustega ära. Ekssiis vaatab, kuda ülemineku mängudel läheb. Teoreetiliselt ei tohiks väga raske vastane olla.
                        Hello! I´m mentaly ill.

                        Kommentaar


                          jube tiim kuulub harjuga koos esiliigasse nägemist

                          Kommentaar


                            Algselt postitas SÜLT Vaata postitust
                            jube tiim kuulub harjuga koos esiliigasse nägemist
                            classic pessimist. Mätas lükkab üksi selle viimsi esiliigasse tagasi.

                            No time for loosers!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas KLOUNKUUBIS Vaata postitust

                              classic pessimist. Mätas lükkab üksi selle viimsi esiliigasse tagasi.
                              mida sa jälitad mind sa oled sama kasutu kui tammeka, viimsi võidab ja tammeka hakkab esiliigas harjuga seinu nühkima

                              Kommentaar


                                Algselt postitas SÜLT Vaata postitust

                                mida sa jälitad mind sa oled sama kasutu kui tammeka, viimsi võidab ja tammeka hakkab esiliigas harjuga seinu nühkima
                                Naljavend. Meil Anderson keskkaitses, teda ei jookse ükski rikas viimsikas ära!!

                                No time for loosers!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X