320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kumb on siis parem, kas pinipasunad või vaikus?
    On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
    I don’t care what you think of me!
    Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

    Kommentaar


      Algselt postitas Kebab Vaata postitust
      Kumb on siis parem, kas pinipasunad või vaikus?
      Mõlemad võrdselt halvad
      Rise and rise again until lambs become lions!

      Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

      Kommentaar


        Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
        Mõlemad võrdselt halvad
        Pinipasunate pahasus on kõige ülehinnatum asi pärast Sander Posti peamängu.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Algselt postitas Martin Vaata postitust
          Pinipasunate pahasus on kõige ülehinnatum asi pärast Sander Posti peamängu.
          Hinnangud ja ülehinnangud on igaühe maitse asi Jalgpallikoondise mänge pole teatud põhjustel telekast enam ammu näinud aga üks hiljutine võrkpalliülekanne sundis küll 2 minuti järel kanalit vahetama.

          Üks hea teema tuli meelde: Pininapasun attacks


          Edit: vaatasin selle MT video ära. Seal pole küll need kõige odavamad pininapasunad, vaid natuke soliidsemad. Aga ka neid ei tohiks liigselt kasutada, muidu võib parte staadionile meelitada
          Rise and rise again until lambs become lions!

          Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

          Kommentaar


            Algselt postitas Kebab Vaata postitust
            Kumb on siis parem, kas pinipasunad või vaikus?
            vaikus, sest vaikust saab ise muuga täita
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Aga kui neid pasunaid ei oleks olnud, oleks suurem osa mängust Viljandiga vaikus olnud. Seetõttu ma siin mõtlengi, et kas vaikus oleks parem olnud. Minu arvates on pasunad parem kui vaikus. Mind ka näiteks häirib kui toredaid viljandi poisse mõnitatakse, aga see on siiski parem kui vaikus. Isegi tribüünil peeretamine on parem kui vaikus. Pole midagi hullemat kui vaikus spordivõistluse ajal.
              Millest tuleb üldse pinipasunate vihkamine? Kas kuskil välismaal on see out? Et siis meie ka ei tohi? Saan aru, et siin on käinud juba aastatepikkune vaidlus nende pasunate üle. Minu aravamus on see: niikaua kui mänge käib vaatamas 100-200 inimest, kellest 10-15 häält teeb, on pasunate kasutamine igati OK. Aga noh, see vaid minu arvamus.
              On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
              I don’t care what you think of me!
              Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                  Millest tuleb üldse pinipasunate vihkamine? Kas kuskil välismaal on see out? Et siis meie ka ei tohi? Saan aru, et siin on käinud juba aastatepikkune vaidlus nende pasunate üle. Minu aravamus on see: niikaua kui mänge käib vaatamas 100-200 inimest, kellest 10-15 häält teeb, on pasunate kasutamine igati OK. Aga noh, see vaid minu arvamus.
                  vihkamine käib ilmselt seetõttu, kui pead koondise mängu ajal kõrval pinisevat "häälekat" fänni ignoreerima, et kuulda rütmi millega kaasa karjuda. Lisaks on see pinin kõrvale äärmiselt ebameeldiv kuulata - valus noh. Mis selles siis nii arusaamatut saab olla?
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Pasunaid müüakse kõikjal,ka suurte vutiriikide meistrivõistluste ja koondiste mängude eel ,ajal jne. Ma ei näe siin mingit probleemi. Eesti inimene on juba kord selline ,et laulab ainult telesaates või laulupeol aga kuidagi kaasa tahaks elada.Selleks ongi tal mänguasi ja las puhuvad ,kui nii väga meeldib ja laulda ei julge. Tõsine fänn teab ,mis teeb. Vaikus on tõesti kõige hullem ,mis pallimängudel võib valitseda. Totaalset pinistamis nagu võrkpallis ma ka ei seedi ,tõesti hakkab pea valutama aga teatud määral vastase segamiseks on aktsepteeritav.
                    Ühesõnaga igaüks elagu kaasa nagu oskab ja kuidas võimed lubavad.
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      mul oleks suht savi kui neid pisikesi pasunaid igale ühele ei jagataks. Sest siis on teada et vähemalt 50-70% rahvast ei saa aru millal oleks kohane neid puhuda ning millal mitte.
                      Mõelge nüüd et sa karjud ja plakustad kaasa....ühtäkki hakkab vasaku kõrva ääres keegi sellega pasundama. Sellise äkiliselt ootamatu liigutuse eest tahaksid talle ise pasunasse panna. Aga kogud end ning mõtled et küll varsti ära väsib....ning karjud edasi. Lõpuks tulebki see aeg ning ta lõpetab ära. See kah põhjusel et tal telefon helises. Koheselt hakkab samasugusega puhuma sul parema kõrva ääres. Nüüd tahaks juba kätte võtta midagi suurt ning äiata talle sellega täie mõnuga. Aga jällegi kord saab see põhjamaa kainus sus võitu ning lohtuad end et varsti ta lõpetab. Vaatad tribüünidel ringi ning üritad saada jälle ühte rütmi karjumise ning plakustamisega. Ühtäkki hakkavad veel paar venda jummala suvalisel ajal sellega sul kõrva ääres pasundama. Võimatu on midagi kuulda mis toimub tribüünidel paar meetrit....üks kõik mis suunas. Tasapisi hakkad kaotama juba enese kontrolli. Viskad pilgu peael kõigile pasundajatele. Peatudes iga ühe juures hetkeks ning fantaseerides kuidas sa võiksid talle kõige effektiivsemalt selgeks teha et see on teistele äärmiselt ebameeldiv. Kellele võiks selle kurku kinni lüüa, kellele täiega kümpi, kellel midagi muud. (koha vahetamisest erilist kasu pole sest neid vendasid on täis terved tribüünid) Äkki tunned kuidas selja tagant sulle keegi mingit jooki loksutab. Pöörad ümber et mainida midagi....ning siis märkad et vennal klemm kõrvuni...ühes käes topsik joogiga ning teises see tobe pasun. Pöörad end et ringi vaadata mis toimub. Rahavas hüppab ning karjub....kuid mida seda ei kuule kuna pasunad on jälle täiel määral käiku lastud. Lõpuks kuuled et sinu ees seisvad kaks inimest räägivad omavahel et sellest tuleb aasat parim värav.
                      See on nagu hoop sulle vastu pead.....ning oledki tagasi reaalsuses. Sa mitte ei maganud maha ühe parima värava, vaid sind kasteti üle ka siidriga mis varsti kleepuma hakkab. Ning see ei ole veel kõik....nüüd hakkas sul ka väike pea valu.
                      Mängult ära tulles korrutad sa endale pidevalt et see oli hea mäng.....aga mis kuradima mängust siin jutt saab teha kui sind pideavalt terroriseeriti.

                      See on kõigest minu nägemus nendest väikestets vidinatest. Pärast seda....iga kord kui ma kellegi seda käes näen jookseb mul peast läbi üks mõte....kui ta sellega puhuma hakkab siis kas ma löön selle talle kurku või võtan tal käest ära ning pistan selle sinna "kus päike ei paista".
                      Eks ma varsti vist peaks selle probleemiga juba psühhiaatri jutule pöörduma
                      just retain that....
                      .............evrything u see is hallucination....
                      ...so be prepared.

                      Kommentaar


                        tulele vesi peale: http://www.jkkalev.ee/?uid=413

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Raimo Vaata postitust
                          Hästi panid . Raimo! Seda pulli tahaks oma silmaga näha.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            seekord siis kaotus kalevilt

                            Kommentaar


                              poisid olid enne mängu vist õhku täis...või läksid lihtsalt mütsiga lööma...igaljuhul nüüd peaksid poisid maa peal tagasi olema :P

                              vähemalt põnevust jätkub kohtadel 3.-6.

                              Kommentaar


                                krt, kahju... ouuu shit...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X