320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas joosep2 Vaata postitust
    Erinevalt meist,hoiavad venelased omavahel palju rohkem kokku ja tänu sellele nad kogu maailma ära vallutavadki.
    ära selle pärast küll karda, varsti on venemaa hiinlaseid täis ja pole venelast, kes vallutaks, kuid sellised rahvusteemad võiks ikkagi spordist eemal hoida. üle maailma on erinevates klubides paljud rahvused koos, miks mitte meil? sinu põlvkonna juures paraku just see häiribki, et kõigesse ja kõigisse suhtutakse tobeda eelarvamusega. oled sa ikka kalju mängudel ka neegrite peale näpuga näitamas?
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      joosep2, ole hea, lõpeta ära....

      Kommentaar


        joosep2, vaata, kui oled oma vanades harjumustes või vanades aegades kinni, siis ei saagi eluga edasi minna.
        Tänapäeval pole vist sadamat, kus poleks eestlast ja me ei sure mitte kuhugi!
        Muidugi olid rasked ajad, aga kõik valu tuleb osata endast välja lasta, mitte seda endas koguda ning kellegi peale välja elada!
        Ma pole enam noor ja pole tõesti veel nii vana, kui Sina...aga olen oma elus ka palju näinud, usu mind.
        Starovoitovist kirjutades, siis tema oli tõeline mees meeskonnas, sest oli alati valmis võitlema lõpuni ning ei andnud kunagi alla!
        Fänn kohtles ta alati tervitustega ja surus kätt tänutäheks, et me neid toetasime!

        Kommentaar


          Muide täpsustuseks nii palju, et Starovoitov läks Transi hooaja lõpuni laenule.

          Kommentaar


            Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
            Muide täpsustuseks nii palju, et Starovoitov läks Transi hooaja lõpuni laenule.
            Imelik lugu see laen? Ju siis Maagil pole vaja. Või ei mahtunud Maagis platsile?

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              Imelik lugu see laen? Ju siis Maagil pole vaja. Või ei mahtunud Maagis platsile?
              mis siin ikka imelikku - ühel pole raha palgaks ja teisel ostuks

              Kommentaar


                Kokkuvõttes võib vist öelda, et kui Vaprus ikkagi enda koosseisu tugevdab, siis jääb Maag tammeka ilmselt ka väljalangemispiirkonda konkureerima . Tuleb põnev lõpumäng, kus Vaprus, T. Kalev, Tulevik, Sillamäe ja Maag selgitavad selle ainsa otse välja langeja. Ise pakuks, et Maag ja Sillamäe omavad siiski parimaid võimalusi 6-7 kohale pääsemiseks.

                Kommentaar


                  Tuletaks siinkohal meelde, et Maag Tammeka hooajaeelne eesmärk oli võidelda medali eest. Karm reaalsus näitab aga, et võideldakse heal juhul 6-nda koha nimel. Ühtegi oma parimat mängijat kinni hoida ei suudeta, ega seal pole neid ka millegagi meelitada tõenäoliselt.

                  Hooaja eel olid siin foorumis ka Tartu fännide ootused-lootused laes, nüüd ei näe peale mänge enam õieti üldse kommentaare. Ja ega pole ka midagi kommenteerida. Kui ma oleks Tartu fänn, siis minul tekiks küll õigustatult küsimus: kellega seda medalit siis püüda tahetakse? Kõik need klubijuhtide ilusad sõnad, et parimad mängijad hoitakse Tartus, on olnud lihtsalt üks suur mull.

                  Tammeka ja Maagi, ehk siis 5. ja 6. meeskonna, ühinemisel saadi meeskond, kes võitleb liigasse püsimajäämise nimel (ja seda hetkel Maag Tammeka teeb). Tegelikult oli ka eelmise hooaja 5. koht Tartule pettumus, sest räägiti ikkagi kõrgematest eesmärkidest. Rääkimata sellest, et see andis kerge löögi ka Tartu fänlusele.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Sa Nahkpea oled täitsa mõistliku ja asjaliku jutuga. Saaks ainult sinust selle venelaste vihkamise välja juurida, siis oleksid päris vinks-vonks inimene.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      http://www.soccernet.ee/news.php?id=20706 Veidikene sellest mis klubi juhtkond praegu teeb, et võistond päästa

                      Kommentaar


                        http://www.soccernet.ee/news.php?id=20705 Ja Jaanus Sirel on lahkunud

                        Kommentaar


                          See aasta Tartu jalgpallile tuleb kõige keerulisem viimase 3-4 a ,ML taseme mängijaid praktiliselt poole jäänud,noorte tase pole nii kõrge et asendada neid(kui vaadata I liiga tulemused).finansid praktiliselt nullis.klubi tegevus on väga umbne,linn vist eriti ei toeta.Tamme rek. toob natuke emotsiooni juurde-kui kauaks...minu isiklik arvamus,praegu juhtkond ei kontrolli klubi tegevus,ja süüdistada ainult neid pole mõtted.SEE pole seotud ainult MAAG i meeskonnaga,see pudutab terve Tartu jalgpall(Santos,Merkuur-Junioor,SK 10,mingil moel Elva). Kui linna poolt,või sposorite poolt ei tule toetust-Tartu jalgpall praktiliselt kaob Eesti tipust.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas val Vaata postitust
                            Kui linna poolt,või sposorite poolt ei tule toetust-Tartu jalgpall praktiliselt kaob Eesti tipust.
                            Eesti tipust? Mis ajas meistrivõistluste viies-kuues koht tipp on? Keskpärane meeskond on lihtsalt muutumas viletsaks meeskonnaks.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              Eesti tipust? Mis ajas meistrivõistluste viies-kuues koht tipp on? Keskpärane meeskond on lihtsalt muutumas viletsaks meeskonnaks.
                              Ja sul pole kahju, Martin?
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Ja sul pole kahju, Martin?
                                Et Tartu tiitlile ei mängi? Ikka on. Kuid seda ma ei pelga, et nad liigast üldse kukuks. Nii sitt see meeskond ka pole. Seega üle nädala on mul ikka statale asja, et seal kaks tundi veeta ja värsket õhku hingata. Esiliigat võiks ka vaadata, kui nad isegi sinna kukuvad. Olen varemgi vaadanud. Parimad emotsioonid olidki seotud Tammeka kunagise tõusuga.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X