320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kaitz Vaata postitust
    Nu ega sa Flora põline toetaja ka pole,lihtsalt silmakirjalik vend,kes omaarust on tark vend ja Eesti jalgpalli geenius

    Vabandust,et... nii ütlen
    Ära põe ja võta isiklikult . Fänna nii palju ,kui kulub aga lase teistel oma arvamust avaldada. See ei pruugi sulle lihtsalt meeldida aga Tulevik saab minu käest nii kaua sõimata ,kui ta ükskord iseseisvaks klubiks muutub.
    FCF Forever

    Kommentaar


      Algselt postitas kindral Vaata postitust
      Üle-Eestilise jalgpalliturismi huvides võiks mõni Tallinna sats välja langeda. Praeguseks suursoosikuks sellele autule kohale on Tallinna Kalev. Tartu võiks jääda ning Paide võiks tulla Kalevi asemele.
      Ma vist ei tohiks seda väga öelda, et Tulevikul on lihtsalt nii rumalad, klappidega, omas mullis elavad üksikud kompleksidega fännid, nii et ma ei hakkagi ütlema, kui rumalad, klappidega, omas mullis elavad kompleksidega fännid nad on - seda näevad lugemis- ja mõtlemisvõimelised jalgpallisõbrad ise.
      Tammeka rahvas, vabandage OT pärast.
      Ühtlasi on mul hea meel, kui see Maag teie tiimi nimest kaob, saab lõpuks vana hea Tammeka tagasi.

      Kommentaar


        Algselt postitas Raimo Vaata postitust
        Ma vist ei tohiks seda väga öelda, et Tulevikul on lihtsalt nii rumalad, klappidega, omas mullis elavad üksikud kompleksidega fännid, nii et ma ei hakkagi ütlema, kui rumalad, klappidega, omas mullis elavad kompleksidega fännid nad on - seda näevad lugemis- ja mõtlemisvõimelised jalgpallisõbrad ise.
        Tammeka rahvas, vabandage OT pärast.
        Ühtlasi on mul hea meel, kui see Maag teie tiimi nimest kaob, saab lõpuks vana hea Tammeka tagasi.

        Raimo on muidugi nii rumal Tallinna JK Kalevi juht ANNA ABI ENDALE
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Võin, Kaitz, sulle rahustamiseks öelda, et leian kapist aastast 1999 pärit visiitkaardi, kus olen Viljandi Tuleviku mänedžer. Veel ajast, mil see klubi eksisteeris Viljandis, mitte Tallinnas (mitte et seal mingitki minu panust oleks olnud. Ja selles osas teie klubi juhtidele respekt, et vaatamata sellele, et teie toredat linna juhivad inimesed, kes ei mõista oma jalgpalliklubi olulisust, on nad viitsinud Tuleviku nime ja traditsioone hoida, kuigi kui Kalevil oleksid taolised fännid nagu Tulevikul, siis ma oleksin ilmselt ammu loobunud sellest tööst), millele püüdsin oma postituses ka tähelepanu juhtida. Aga pole hullu, mul on täitsa lõbus Viljandi jalgpallureid Tallinna ööklubides näha ja nendega klaasi kokku lüüa.

          Kommentaar


            Algselt postitas Raimo Vaata postitust
            Ma vist ei tohiks seda väga öelda, et Tulevikul on lihtsalt nii rumalad, klappidega, omas mullis elavad üksikud kompleksidega fännid, nii et ma ei hakkagi ütlema, kui rumalad, klappidega, omas mullis elavad kompleksidega fännid nad on - seda näevad lugemis- ja mõtlemisvõimelised jalgpallisõbrad ise.
            Tammeka rahvas, vabandage OT pärast.
            Ühtlasi on mul hea meel, kui see Maag teie tiimi nimest kaob, saab lõpuks vana hea Tammeka tagasi.
            Räägib üksikasju kah, muidu pole asi põnev

            Kommentaar


              Tartu mis toimub????kas tõesti ei suudeta ühte viljandi klubi alistada?
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                Tartu mis toimub????kas tõesti ei suudeta ühte viljandi klubi alistada?
                Tulevik ju samasugune amatöörsats nagu MT ja st et vastased väärivad yxteist. Loodan, et viigipunkt ikka saadaxe kätte. Hea, et Vaprus praegu Kalevi vastu juhib.

                Kommentaar


                  Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                  Tartu mis toimub????kas tõesti ei suudeta ühte viljandi klubi alistada?
                  sinu kahjuks jah, 3:0 võit tulevikule , ja tartule ei antud võimaluski .
                  ega seal trt pundis on ~3-4 jälgpalluri moodi mängiat

                  Kommentaar


                    krt tartu peaks viljandit ikka alati võitma.krt tuju kohe null
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                      krt tuju kohe null
                      Rõõm kuulda!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas buub Vaata postitust
                        Rõõm kuulda!
                        paljud nõustuvad sinuga , usun !

                        Kommentaar


                          Siim Valtna võiks tegusi teha,mitte suud pruukida,kui ei täida lubadust
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Selle Valtna mängueelse kommentaari kohta ütleks ma teile, kes siin lubaduste murdmisest jms räägivad, et lugege uuesti. Ta ei öelnud, et ta teeb seda täna kohe pärast mängu, eksole

                            Kommentaar


                              No millal ta sinna Viljandisse jälle satub, kui täna ei jookse, siis on lihtsalt jutupaunik. Äkki tasuks teinekord ettevaatlikum selliste lubadustega olla? Ja muidugi täpsemalt võiks ka kirja panna.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                No millal ta sinna Viljandisse jälle satub, kui täna ei jookse, siis on lihtsalt jutupaunik. Äkki tasuks teinekord ettevaatlikum selliste lubadustega olla? Ja muidugi täpsemalt võiks ka kirja panna.
                                Sa muidu oled Siim Valtna käikude ja mittekäikudega väga hästi kursis?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X