320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
    http://www.youtube.com/watch?v=EpRePZStUHc

    Ja pinipasunaid polegi ?! kreit saksess
    Krt...sorry, pasunad läxid meelest

    Kommentaar


      Minu isiklik lemmik

      "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
      www.facebook.com/jkkalju

      Kommentaar


        Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
        Kindlasti ka Tiiriku lemmik

        Kommentaar


          kas keegi teab, mida ex-treener Zamogilnõi tegema hakkab? Kohtla-Järve Lootus??? ja kes vanematest mängijatest jätkavad? kui üldse...
          kogu mu noorus möödub foorumis

          Kommentaar


            Lisaks läks loosi viis Nike jalgpalli ja kümme paari Nike kedrasid. /.../ Kedrade omanikeks said /.../ Mario Hansi /.../
            (soccerneti aasta parimate valimisel osalenute auhinnavõitjad)

            Tartu jalgpalli tänavune suurim võit...

            Kommentaar


              Algselt postitas Gaša Vaata postitust
              Lisaks läks loosi viis Nike jalgpalli ja kümme paari Nike kedrasid. /.../ Kedrade omanikeks said /.../ Mario Hansi /.../
              (soccerneti aasta parimate valimisel osalenute auhinnavõitjad)

              Tartu jalgpalli tänavune suurim võit...
              Suurim võit oli see, mis Ossipov teenis kihlvedudega.

              Kommentaar


                Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.


                Lugege!

                Kommentaar


                  25-aastane? Vau. Olen korra suhelnud, kuid siis jäi küll mulje vähe vanemast tüübist. Aga juba aastakese eest jättis väga sümpaatse mulje. Eks Tammeka tulevikuküsimuseks ongi, kuidas noortetreenerid ja ta ise suudavad uusi noori räigelt trenni tegema panna. Lisaks tavalisele trennile päevas veel kõva mitu tundi individuaalset tööd ja jõusaali. Põhimõtteliselt Ojamaa graafiku alusel. Ühtegi teist võimalust pole.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    Eks Tammeka tulevikuküsimuseks ongi, kuidas noortetreenerid ja ta ise suudavad uusi noori räigelt trenni tegema panna. Lisaks tavalisele trennile päevas veel kõva mitu tundi individuaalset tööd ja jõusaali. Põhimõtteliselt Ojamaa graafiku alusel. Ühtegi teist võimalust pole.
                    Kui taustajõud piisavalt professionaalseks ja kvantiteetseks saavad, on kindla eesmärgi ning tahtejõuga noortel Tartus Eesti mõistes väga head tingimused.
                    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas hacker12 Vaata postitust
                      mina tahan 3 asja:
                      1. Et me püsima jääksime
                      [---]

                      siis võiks edasi liikuda... enne mitte
                      Algselt postitas TeeleS Vaata postitust
                      1. Et me püsima jääksime? Sa mõnd mängu oled ikka näinud?
                      [---]

                      Jah, täna tuli kaks kala meie kaitse eksimustest, aga ärgem dramatiseerigem asja üle. Meil on veel kaitsetalad Timo Teniste ja Kait-Kaarel Vaino, kes praegu usinasti paranevad!

                      Olgem optimistlikud - mida aeg edasi, seda paremaks mäng hakkab minema.
                      Algselt postitas hacker12 Vaata postitust
                      mina pakun siiski 8ndast kohta (kindlat edu 9nda ees, nappi kaotust 7ndale)
                      tõesti, selle koosseisuga on see hooaeg kyll nn vahehooaeg
                      Algselt postitas magnisco Vaata postitust
                      Mina arvan, et Tartu lõpetab enne Kaleveid, Pärnut ja Viljandit.
                      hacker on pessimist
                      Algselt postitas TeeleS Vaata postitust
                      Mängitud on kolm vooru. Veits vara ei ole mingeid eriti pessimistlikke ennustusi teha? Paberi peal on nimekiri, platsi peal on meeskond. Kellegi jutu järgi, et oh, Tartul pole korralikku ründeliini blaa-blaa, pole mõtet järeldusi teha. Starovoitov, Tomson, Ossipov jt näitasid nii enne hooaega kui seni peetud mängudes, et löövad küll väravaid, nii et palun, pange kinni see jutt, et meil pole ründeliini.
                      Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
                      Väga absurdne ennustus minu arust. Hetkel on üsnagi selgelt eraldunud 6 meeskonda, Tartu nende seas. Kust otsast [---] Tartu kaheksas/üheksas on? Äkki reastad oma järjestuse? [---] Kuidas saab nii ülipessimistlik olla oma meeskonna suhtes fännina?
                      Algselt postitas hacker12 Vaata postitust
                      ma loodan loomulikult kõrget kohta, aga reaalsus on hooaja lõpus selline:
                      [---]

                      flora
                      levadia
                      tvmk
                      trans
                      kalju
                      tulevik
                      tln.kalev
                      tartu
                      vaprus
                      sillamäe
                      Algselt postitas magnisco Vaata postitust
                      Ma arvan, et väga mööda ennustus.
                      Algselt postitas ats-wiking Vaata postitust
                      mina arvan ka et väga mööda.
                      1. Levadia - 93
                      2. Flora - 91
                      3. TVMK - 66
                      4. Trans - 56
                      5. Kalju - 55
                      6. S. Kalev - 45
                      7. Tulevik - 31
                      8. Maag Tammeka - 31
                      9. T. Kalev - 26
                      10. Vaprus - 17

                      Kommentaar


                        Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
                        1. Levadia - 93
                        2. Flora - 91
                        3. TVMK - 66
                        4. Trans - 56
                        5. Kalju - 55
                        6. S. Kalev - 45
                        7. Tulevik - 31
                        8. Maag Tammeka - 31
                        9. T. Kalev - 26
                        10. Vaprus - 17
                        Hehe, eins zwei drei
                        Algselt postitas Cule
                        Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                        Kommentaar


                          Väga huvitav lugemismaterjal, mida keerulise nimega foorumlane viitsis välja otsida! Au ja kiitus!
                          hacker 12, pea, et proffet..
                          "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                          www.facebook.com/jkkalju

                          Kommentaar


                            kas Tartust lähevadki kõik palgalised ära ja duublist saab põhisats ... majanduslangus pureb täiega.

                            Kommentaar


                              Nagu ma aru saanud olen jah, kuigi sõna palgalised on ka siin juba natuke vale palgalised pole nad vist mitu mitu kuud olnud ja nagu mõnelt kuulnud olen, väga ei loodetagi saada. Aga uuest hooajast siis jah, täisamatöörid. Ehk siis eelmise hooaja esiliiga paremad pojad + mõned see hooaeg MLis mänginud.
                              Küsimus on ikkagi juhtkonna oskustest, sest kui vaadata kuidas Kalju leiab toetajaid, siis Tartu peaks suutma vähemalt sama palju, kuna ollakse siiski ainus arvestatav klubi Tartus, kel asja suurde mängu. (Santos siiski veel pisikestega tegelev)
                              Aga mis parata.

                              Kommentaar


                                Noh..aastaid ja aastaid püüti sponsoreid jutuga, et nüüd kohe-kohe hakkab mädaleid ja värki tulema. Muidugi sai sponsoritel lõpuks sellest mölast kõrini ja lõpetati see raha musta auku toppimine ära.
                                Hello! I´m mentaly ill.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X