320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• telekavaataja
    replied
    Kuulge. Sa pead ikka väga väga väga pingutama, et Meistriliiga 9nda tiimina alla langema.

Võimalik, et Kalašnikov viiks tiimi uuele tasemele, kui talle rohkem aega antud oleks. Aga tal ei ole seda kusagil siiski näidata ja mul ei ole tema töömeetodeid arvestades ka sellesse usku. Tõenäoliselt ka klubijuhtidel.

Ma ei väida seda, et ta on nõrgem, kui keskmine treener. Küll aga see märtri ja kangelase staatus on äärmiselt mõistmatu mulle.

Leave a comment:

• käbi
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

Ei midagi erilist.
    Aga kas "Ei midagi erilist" polegi see tase tagumise otsa satsidel? Koduseid Guardiolasid ka nagu pole, pigem tunduvad enamus treenerid siit nagu oleks kuskil Mustla külapeolt otse tulnd.

Leave a comment:

• $$$
    replied

Ei midagi erilist.
    aga ka mitte midagi kohutavat?

Pmst, ma ei arva, et ta oleks mingi imetreener. Aga pigem on jätnud mulje, et väärib rohkem võimalust kui mõni Zelinski või Kristal.

Leave a comment:

• telekavaataja
    replied
    Algselt postitas $$$ Vaata postitust

Kuidas kommenteerid ta Kuressaare tööotsa?
    Ei midagi erilist.

Leave a comment:

• $$$
    replied
    Algselt postitas Rudy Vaata postitust

Mainstream jalka vaatajatele see nimi ei ütle midagi. Ma proovin uuesti. tegu on meie regiooni Sam Allardycega.
    Et ta võtab mängijate üleminekutelt raha vahelt v?

Leave a comment:

• Rudy
    replied
    Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
    Tegu on meie regiooni Ricardo Caruso Lombardiga, päästab sitakotte relegatsioonist, aga pikas perspektiivis ei ole temaga midagi teha. Selliseid spetsialiste ikka leiab.
    Mainstream jalka vaatajatele see nimi ei ütle midagi. Ma proovin uuesti. tegu on meie regiooni Sam Allardycega.

Leave a comment:

• Shparkz
    replied
    Tegu on meie regiooni Ricardo Caruso Lombardiga, päästab sitakotte relegatsioonist, aga pikas perspektiivis ei ole temaga midagi teha. Selliseid spetsialiste ikka leiab.

Leave a comment:

• käbi
    replied
    Muidugi kui sul on liikunud info, et ta mingi tolgus vms muud pahad asjad küljes, mis välja ei paista tavalisele vaatajale siis jah. Kuid vaataja seisukohalt tundub vend ulme õnnetu lihtsalt olevat, eriti see kõige esimene ots Transiga.

Leave a comment:

• $$$
    replied

Miks sa seda nii isiklikult võtad, justkui sina (üksi) lood selle narratiivi.

Kalašnikov ei saa kusagil Lätis tööd. Kohe, kui mingi sitt pakkumine Eestist tuleb, on vend esimese Riia bussiga kohal. Keegi teda üle poole aasta klubis ei taha. Sellel kõigel on põhjusi.
    Mis on need põhjused?
    Kuidas kommenteerid ta Kuressaare tööotsa?

Leave a comment:

• telekavaataja
    replied
    Algselt postitas käbi Vaata postitust
    See oli haip, et sobiks Viljandisse treeneriks v Blinn viimased kaks venda olid teksades ossid, kes ei ületanud kumbki mingeid tõkkeid vms. See on siin Eesti, see et ma soovin et Kalasnikovs saaks kord ka päris võimaluse, et näidata kas on ka midagi, ei tähenda et keegi arvab et Läti Guardiola oleks lol.
    Miks sa seda nii isiklikult võtad, justkui sina (üksi) lood selle narratiivi.

Kalašnikov ei saa kusagil Lätis tööd. Kohe, kui mingi sitt pakkumine Eestist tuleb, on vend esimese Riia bussiga kohal. Keegi teda üle poole aasta klubis ei taha. Sellel kõigel on põhjusi.

Leave a comment:

• käbi
    replied
    See oli haip, et sobiks Viljandisse treeneriks v Blinn viimased kaks venda olid teksades ossid, kes ei ületanud kumbki mingeid tõkkeid vms. See on siin Eesti, see et ma soovin et Kalasnikovs saaks kord ka päris võimaluse, et näidata kas on ka midagi, ei tähenda et keegi arvab et Läti Guardiola oleks lol.

Leave a comment:

• telekavaataja
    replied
    Algselt postitas $$$ Vaata postitust

Siis kui ta Tartu treeneriks läks oldi viimasel kohal. jah ilmselt enamus meistriliiga tasemel treenreid jääksid sealt seisust selle klubiga püsima, aga sellegi poolest ei teinud ta halba hooaega.
    Vapruse ja Kalevi edastamiseks Tammekaga on tõesti meeletult skilli vaja.

Ja okei see selleks. Aga eelnev haip on juba piinlik.

Leave a comment:

• $$$
    replied

Mis tulemuse?
    Siis kui ta Tartu treeneriks läks oldi viimasel kohal. jah ilmselt enamus meistriliiga tasemel treenreid jääksid sealt seisust selle klubiga püsima, aga sellegi poolest ei teinud ta halba hooaega.

Leave a comment:

• mjaasa
    replied
    Algselt postitas boobek Vaata postitust

Sportliku taseme poolest küll.
    Ehk siis meeskonnad, kes mängivad üleminekumänge, on esiliigaklubid või? Ok mate

Leave a comment:

• boobek
    replied

Tammeka on esiliiga klubi või?
    Sportliku taseme poolest küll.

Leave a comment:

Working...
X