320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas jalkamees15 Vaata postitust
    särgi tõstmine üle pea oli põhjus mille eest sai kollase. seda tõlgendatakse samamoodi kui särgi seljast võtmist. ( 110% kindel ei ole )
    Üldiselt nii on jah. Ma ei tea, kas see on reeglites kirjas, aga FIFA igatahes on nõudnud (soovitanud?) särkide ülepeatõmbamist karistada kaardiga.

    Sellel on ka väga praktiline põhjus. Pole varasemalt olnud mitte just kõige harvemad juhused, kus ülepeasärgiga ekstaasis tüüp on millegi vastu end vigaseks jooksnud.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      Väljavõte reeglitest värava tähistamise puhul


      Mängija peab saama kollase kaardi juhul, kui:
      ¤ ta kohtuniku hinnangul teeb solvavaid, provotseerivaid või naeruvääristavaid žeste
      ¤ ta ronib värava tähistamiseks väljakut ümbritsevale kaitserajatisele
      ¤ ta eemaldab särgi või katab oma pea särgiga
      ¤ ta katab oma näo maski või sarnase esemega
      Tammeka on tubli! Väga meeldiv tulemus.

      Kommentaar


        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
        Üsna kena mäng oli, lõpus see punane jäi natukene arusaamatuks...
        Algselt postitas veiku Vaata postitust
        Mida sa hädaldad seal platsile jooksmise pärast, Mikk ju sai selle eest karistada !
        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
        Oot misasja, Tammeka mängija sai selle eest karistada, et mängija ja fännid õnnitlesid teineteist värava puhul?

        Mina, kes vaatab jalgpalli ikka tohutult palju, eriti Inglismaa, kus tribüünid murule väga lähedal, pole sellist jama küll veel näinud. Pidevalt jooksevad mängijad fännide ette väravat tähistama ning pole harv ka juhus kui mõni julgem toetaja üle piirde mängijat kallistamas on.

        Seega see teine kollane oli mingi Eesti liiga reegel, kus mängijate poolt fännidega suhtlemine keelatud ning emotsiooni näitamine?
        Kolm postitust ja üks vastus, millele ka siin eelnevalt "rallikas" juba tähelepanu juhtis: Mikk Laas sai täna teise kollase kaardi selle eest, et ta pärast värava löömist tõmbas särgi üle näo. Vastavalt reeglitele on see automaatne kollane kaart, kuulub samasse kategooriasse särgi seljast ära võtmisega. Kui ta oleks särgi tõmmanud näiteks lõuani (ehk mitte katnud nägu), poleks ta ka kollast saanud. Romario, Eesti liigas ei ole "omasid reegleid", on olemas ühtsed jalgpallireeglid, mis kehtivad igal pool.

        Mängu TV14-s kommenteerinud Kaspar Koort ei mõistnud või ei näinud olukorda ja eksis oma kommentaardies, pakkudes, et kollane kaart anti fännide juurde jooksmise eest. Koort võiks olla tähelepanelikum Ja fännid ka, et mitte teha olukorrast valesid järeldusi.

        Kommentaar


          [QUOTE=asdf;1167701]Romario, Eesti liigas ei ole "omasid reegleid", on olemas ühtsed jalgpallireeglid, mis kehtivad igal pool.
          QUOTE]

          Kui mänguväljakul on kohtunikele tõesti antud kindlad reeglid, mida järgitakse ülemaailmselt, siis muus valdkonnas on küll Eestis omad reeglid.

          See tähendab, et Meistriliiga klubid eiravad reegleid, nagu toitlustamine, WC-d jne ning EJL ei pööra sellele ka tähelepanu.

          Kommentaar


            Erinevad teemad ei ole või?
            Rääkisid jalgpallireeglitest, said vastuse ja siis hakkad kirema mängu korraldamise pärast?
            Vingumine vingumise pärast...
            Käi Tallinna Kalevi kodumängudel, saad nii peldikusse kui ka vorsti/kapsast
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              Algselt postitas marcello Vaata postitust
              Erinevad teemad ei ole või?
              Rääkisid jalgpallireeglitest, said vastuse ja siis hakkad kirema mängu korraldamise pärast?
              Vingumine vingumise pärast...
              Käi Tallinna Kalevi kodumängudel, saad nii peldikusse kui ka vorsti/kapsast
              Viimasel ajal olen tihti sinuga ühel meelel.

              Kommentaar


                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                Oot misasja, Tammeka mängija sai selle eest karistada, et mängija ja fännid õnnitlesid teineteist värava puhul?

                Mina, kes vaatab jalgpalli ikka tohutult palju, eriti Inglismaa, kus tribüünid murule väga lähedal, pole sellist jama küll veel näinud.
                Mina, kes ma vaatan Inglise jalgpalli õige pisut, olen näinud üsna mitut kaarti selle eest, et mindi tähistama koos rahvaga. Robben sai omal ajal neid isegi mitu tükki, kui mälu ei peta.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas asdf Vaata postitust
                  Mängu TV14-s kommenteerinud Kaspar Koort ei mõistnud või ei näinud olukorda ja eksis oma kommentaardies, pakkudes, et kollane kaart anti fännide juurde jooksmise eest. Koort võiks olla tähelepanelikum Ja fännid ka, et mitte teha olukorrast valesid järeldusi.
                  Koort nägi küll olukorda, aga tunnistab ausalt, et ei mõistnud seda, sest seda reeglit - antagu andeks - ma tõesti ei teadnud, et ka särgiga näo katmise eest kollase saab. Idiootne reegel küll, aga tulevikus olen targem.

                  Kommentaar


                    Mängijal on lubatud näidata välja rõõmu kui värav on saavutatud aga see ei tohiks olla ülemäärane FIFA tunnustas oma ringkirjas nr.579, et selline mõistlikkuse piires juubeldamine on lubatud. Värava tähistamine mingite eriliste rituaalidega, mis toovad endaga kaasa ülemäärase ajaraiskamise, ei ole lubatud ja kohtunikud on kohustatud sellistel juhtudel sekkuma.

                    Mängija peab saama hoiatatud (kollane kaart):

                    * kui ta kohtuniku arvates kasutab provokatiivseid, pilkavaid või sütitavaid žeste

                    * kui ta ronib kaitsevõrele juubeldama

                    * ta katab oma pea või näo maski või muu sarnase esemega tähistamaks värava saavutamist.

                    Väljakult lahkumine värava tähistamiseks ei ole iseenesest hoiatamist vääriv tegevus kuid on oluline, et mängijad naaseksid väljakule võimalikult ruttu.

                    Kohtunikelt oodatakse õigeaegset ja mõistlikku tegutsemist värava saavutamise puhul.
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      Tammeka ja Tuleviku mängust natukene pildikesi http://jktulevik.multiply.com/
                      ma nägin ühte teie fänni ka kaameraga,kas neid pilte oleks võimalik kusagilt vaadata ?

                      Kommentaar


                        Tammeka kodulehel kohtumisest Tulevikuga mainib Toom, et hoolimata kõrgest vanusest jõudis Tikenberg pallini kõige kiiremini! Kas see on mingi nali vanuse kohta või? Olgugi, et ta on Tammekas kõige vanem ei tähenda 27 aastat mingit kõrget vanust.Minu arust on mees alles arenemisjärgus veel ja on läinud iga aastaga kiiremaks. Lihtsalt Tammeka on väga noortest mängijatest koosnev meeskond.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Timmu1 Vaata postitust
                          Tammeka kodulehel kohtumisest Tulevikuga mainib Toom, et hoolimata kõrgest vanusest jõudis Tikenberg pallini kõige kiiremini! Kas see on mingi nali vanuse kohta või?
                          Küsimuses peitub sisuliselt ka vastus

                          Tegelikult ma tahan öelda seda, et ma olen Tammeka senise hooajaga väga rahul, 21st 12 punkti ära võtta ja võrreldes eelmise hooajaga ikka metsikult väravaid lüüa... 2009. a siis 36st mängust 24p ja 29 väravat -- vahe on ikka mõnusalt suur. Kristal/Hurt on millegagi korralikult täppi pannud! Ootan esimese ringi viimast mängu Levadiaga, seal's saab võrrelda, milline on vahe absoluutse tipuga.

                          Aga Tammeka, millal te oma kodulehega midagi ette võtate?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Timmu1 Vaata postitust
                            Tammeka kodulehel kohtumisest Tulevikuga mainib Toom, et hoolimata kõrgest vanusest jõudis Tikenberg pallini kõige kiiremini! Kas see on mingi nali vanuse kohta või? Olgugi, et ta on Tammekas kõige vanem ei tähenda 27 aastat mingit kõrget vanust.Minu arust on mees alles arenemisjärgus veel ja on läinud iga aastaga kiiremaks. Lihtsalt Tammeka on väga noortest mängijatest koosnev meeskond.
                            kle katsu olla kuidagi onju.....peenest huumorist võix ikka vahest aru saada.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Katzuu Vaata postitust
                              ma nägin ühte teie fänni ka kaameraga,kas neid pilte oleks võimalik kusagilt vaadata ?
                              pildid siin: http://jflash.pri.ee/pilt/thumbnails.php?album=384
                              Algselt postitas mortan Vaata postitust
                              Aga Tammeka, millal te oma kodulehega midagi ette võtate?
                              Usutavasti lähiajal tuleb uus koduleht, kuigi selle väljastamist on pidevalt edasi lükatud :S

                              Täna siis superlux 4:1 võit, mis on kolmas järjestikune. Kutid ei andnud Tallinna Warriorile mingit võimalustki ja vastased lõid oma koba auvärava lõpus standardolukorras väravaesises saginas, kui mäng juba tehtud ja see oligi põhimõtteliselt nende ainuke pealelöök. Ega muud midagi, ootame poolfinaal vastaseks K-Järve Lootust

                              Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                              Kommentaar


                                Eesti Karikavõistluste 1/4 finaalTartu JK TammekavsValga FC Warrior4:114.04.2010



                                hopsti, nautimist!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X