320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No noored siiski Eesti mõistes ongi head. Omavanuste hulgas suht alati tipus ja näitas ka seda u19 turniiri võit. Noortes talente omajagu eesotsas Veelma kes suht pildile end mänginud. Toomsalu, Tammiksaar ja Tammeorg ka kohe-kohe järgmist sammu tegemas, kui samas tempos jätkavad, samas Premiumis ei peaks nii hõreda kaitseliiniga mängima ja lootma ainult noortele, kui mõni kogenum eest ära kukub.

    Kommentaar


      Minu arvates tehakse Tammekas küll järjekindlalt tööd. Oma kasvandikega olla stabiilselt tabeli keskmik on päris hea tulemus. Kus oleksid Flora, Kalju, Levadia ja Paide, kui nad mängiksid vaid oma noortesüsteemist tulnud mängijatega? Kui sul ikka raha ja tingimusi ei ole, et mängijaid kokku osta, siis lihtsalt on see olukord selline nagu ta praegu on. Mul on lootus, et kunagi saavad nii hea satsi omadest kokku, et suudavad medalile mängida, tekib buum ja tulevad suuremad sponsorid taha. Rocki peasponsor polnud ju üldse kohalik. Kui tuleb edu, siis tuleb ka raha. Seni teeb Tammeka tööd, et olemasolevast materjalist võimalikult hea sats kokku panna. Alati on oht, et pealinna klubid ostavad Tammeka parimad ära. Mul näiteks kuri kahtlus, et Veelma on järgmine aasta Floras jne. Selline see keskmise klubi saatus on, aga ikkagi on äge Tammeka fänn olla. Oleme kes oleme ja klubi teeb oma parima, et tugevas konkurentsis edukas olla. Ma ise arvan, et praegune sats on üks Tammeka kõigi aegade parimaid ja siit annab ehitada küll.
      On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
      I don’t care what you think of me!
      Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

      Kommentaar


        Kui Tammekal oleks raha, saaks puht enda kasvandikest väga tugeva satsi kokku ja mõned tagasitulejad minu meelest lisavad samuti kvaliteeti juurde.

        Kommentaar


          Seni kuni Tartul on Laabus vigastatud (ma ei tea, kui kauaks) ja pärast seda alavormis, läheb neil igal juhul raskeks :/

          Kommentaar


            Algselt postitas nonoh Vaata postitust
            Seni kuni Tartul on Laabus vigastatud (ma ei tea, kui kauaks) ja pärast seda alavormis, läheb neil igal juhul raskeks :/
            Ei tea midagi.. Tegelikult polnud Paide vastu esimesel poolajal mängupildil ju väga viga. Järvistel on jälle aasta võrra rohkem kogemusi ja Laaneotsa asemel võib ju ka näiteks Paju mängida (kui terveks saab). Ehk saavad hakkama. Kuigi jube hõre on see koosseis ikkagi. Võrdväärseid vahetusi hetkel pole. Aga potentsiaali nendes vahetusmeestes kindlasti on. Mulle isiklikult tunduvad ikkagi kõige nõrgemad kohad olevat tipurünne ja keskkaitse. Koskor lõi küll eelmisel hooajal arvestatava hulga väravaid, aga 3-4 korda rohkem väga häid võimalusi käkkis ära. Tal on küll mingi ründajavaist olemas - satub olema õigetes kohtades õigel ajal -, aga esimene puude on ikka päris halb sageli. Keskkaitses on Dudarevi kõrval valikus ainult Toomsalu ja Anderson. Dudarev sageli kaartidega väljas ja Anderson vigane. Ja ega Toomsalu ja Anderson just kõige kõvemad keskkaitsjad liigas ei ole ka. Kui nii ründesse kui keskkaitsesse ühe mehe juurde saaks, siis võiks Legioni ja Kaljuga 4. koha peale ehk mängida küll. Eks tänane mängu annab jälle natuke parema pildi.

            Kommentaar


              Nii on jah, et igal pool justkui keegi on, aga kui üheski liinist peaks keegi välja kukkuma, siis Tammeka enam mängu ei võida. Seepärast on Laabuse puudumine ka halb, sest ta sai kenasti keskkaitsja asendamisega ka hakkama.

              Kommentaar


                Hetkeseisuga Tammeka ei ole kindlasti võimeline 4. kohta püüdma. Väga loodan, et eksin või saadakse täiendusi juurde, aga praegu panustaksin suhteliselt suurele allajäämisele 4. kohale. Realistlik koht tabelis 6.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  TARTU SPORDI VAIM GOŠA: kui meie oleks nii harjutanud, nagu jalgpallurid praegu, poleks keegi isegi esimest järku saanud!
                  Peagi 72aastaseks saav endine pikamaajooksja Vladimir Heerik aitab Tammeka klubi nii kaua, kui tal seda teha lubatakse.

                  Kõik, kes on näinud mõnd Tartu Tammeka jalgpallimängu, teavad teda. Peaks vaid mõni vastasega kokku põrganud pallureist murule lebama jääma, kui vana jooksumees Vladimir Heerik lippab kandade välkudes koos füsioterapeudiga platsile, käes kollane pudel. Sageli on selles leiduvast abi ning sinises särgis vutimees saab mängu nagu kord ja kohus jätkata.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Sisuliselt kui kolm nädalat on esimese mänguni aega leiab Tammeka ennast olukorrast kus on lastud endale 17 ja löödud 1. Ehk sisuliselt igas liinis on totaalne jama toimumas. Me võime ju väita et treeningmängud ei näita midagi ja eks ta kohati tiimiti on ka tõsi, aga samas Tammekal on aastaid kokkumängitud tiim, kes peaks tundma üksteist päris hästi, et see olukord ka päris ei päde, et uued mehed ja uued liikumised. Oleks Tammeka fänn siis näeks siin murekohti küll ja küll.

                    Kommentaar


                      Nõus. Näen.

                      Kommentaar


                        Kui aus olla, siis juba terve eelmine hooaeg oli raske südamega Tammeka mänge jälgida. Niivõrd ebastabiilne meeskond ja positiivseid momente oli vähe. Siiani mõtlen, et mis ime läbi nad 5ndaks said (eks lõpuks oli natuke õnne nende kasuks ka). See hooaeg tundub veel hullem tulevat kui eelmine, näha on, et areng on toppama jäänud meeskonnana.

                        Kommentaar


                          Loodetavasti poisid arenevad inimestena ning individuaalne kvaliteet aitab Tammekal positsiooni säilitada.

                          Kommentaar


                            Ma olen ammu tahtnud küsida, kas see legendaarne Goša on see väike kronksus vanamees, keda olen mitmeid kordi Tammeka külastajatega sõimlemas kuulnud?
                            On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                            I don’t care what you think of me!
                            Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                              Ma olen ammu tahtnud küsida, kas see legendaarne Goša on see väike kronksus vanamees, keda olen mitmeid kordi Tammeka külastajatega sõimlemas kuulnud?
                              Lõõpimas pigem.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                                Lõõpimas pigem.
                                Sel juhul ajan segamini.
                                On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                                I don’t care what you think of me!
                                Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                                Kommentaar

                                Working...
                                X