320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

    Ei midagi erilist.
    Aga kas "Ei midagi erilist" polegi see tase tagumise otsa satsidel? Koduseid Guardiolasid ka nagu pole, pigem tunduvad enamus treenerid siit nagu oleks kuskil Mustla külapeolt otse tulnd.

    Kommentaar


      Kuulge. Sa pead ikka väga väga väga pingutama, et Meistriliiga 9nda tiimina alla langema.

      Võimalik, et Kalašnikov viiks tiimi uuele tasemele, kui talle rohkem aega antud oleks. Aga tal ei ole seda kusagil siiski näidata ja mul ei ole tema töömeetodeid arvestades ka sellesse usku. Tõenäoliselt ka klubijuhtidel.

      Ma ei väida seda, et ta on nõrgem, kui keskmine treener. Küll aga see märtri ja kangelase staatus on äärmiselt mõistmatu mulle.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Võimalik, et Kalašnikov viiks tiimi uuele tasemele, kui talle rohkem aega antud oleks. Aga tal ei ole seda kusagil siiski näidata ja mul ei ole tema töömeetodeid arvestades ka sellesse usku. Tõenäoliselt ka klubijuhtidel.
        No ilmselgelt tead sa rohkem, kui keskmine foorumikasutaja, kelle jaoks puhtalt paberil tulemusi vaadates, on mees ju oma ära teinud. Lisaks siis nii mõnigi pallur teda veel hea sõnaga meenutanud jne.
        Sa lendad disukssiooni oma "kes-teab-see-teab" attitudega ja vaidled lihtsalt vastu: "sest nii on!" Veits dickmove ei ole?
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Algselt postitas zaz Vaata postitust

          No ilmselgelt tead sa rohkem, kui keskmine foorumikasutaja, kelle jaoks puhtalt paberil tulemusi vaadates, on mees ju oma ära teinud. Lisaks siis nii mõnigi pallur teda veel hea sõnaga meenutanud jne.
          Sa lendad disukssiooni oma "kes-teab-see-teab" attitudega ja vaidled lihtsalt vastu: "sest nii on!" Veits dickmove ei ole?
          Ma tean ainult natuke rohkem, aga see ei puutu asjasse.

          Ma endiselt küsin, mis on need vägevad tulemused, mis Kalašnikovi haibi nii üles on kerinud?
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

            Ma tean ainult natuke rohkem, aga see ei puutu asjasse.

            Ma endiselt küsin, mis on need vägevad tulemused, mis Kalašnikovi haibi nii üles on kerinud?
            Transi viimine TOP4ja ja siis ootamatu vallandamine
            Kure päästmine väljakukkumisest ja siis lepingu mitte pikendamine
            Kalev kukkus tema käe alla ikkagi alla, ent mälu järgi läks asi natukene tulemuste osas paremaks
            Tammeka päästmine väljakukkumisest ja siis lepingu mitte pikendamine

            Siit pealt on kerge tekkima kuvand - mees teeb ikka ja jälle ära selle mis soovitu (v.a. korra, ent siis oli ka väljakutse kindlalt raskeim), misjärel olenemata ülesande püstitusest talle edaspidi võimalust ei anta. Kuvand ongi ju see, mees kes teeb oma ära, ent ometi teda ikka ei usaldata? Miks?

            Isiklikult teda ei tunne, ent ka intervjuudes on ta jätnud sümpaatse, sihikindla mulje, rääkides asjadest justkui ta teaks lahendusi.

            Minagi ootan selgust, et miks siis talle ometi võimalust ei anta? Ainus mis on kuulda olnud, et tal on rasked trennid ja ta on väga nõudlik. Samas mäletan, et seda poolt Saliste justkui Transi ajast kiitis... Niiet andke argumentidele tulla!

            Kommentaar


              Ma olen ka kuulnud, et Kalevis inimesed oleksid ka ikkagi tahtnud temaga edasi minna.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Kure, Kalev, Tammeka pole üldse veenvad tulemused IMHO.

                Transis olid oma lood, mida ei ole Transi inimesed majast välja viia.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Kure, Kalev, Tammeka pole üldse veenvad tulemused IMHO.

                  Transis olid oma lood, mida ei ole Transi inimesed majast välja viia.
                  Isiklik arvamus ja majast välja mitte minevad jutud kahjuks üldist arusaama ei kipu muutma. Selleks peaks olema ikka konkreetne lugu või seik...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust

                    Isiklik arvamus ja majast välja mitte minevad jutud kahjuks üldist arusaama ei kipu muutma. Selleks peaks olema ikka konkreetne lugu või seik...
                    Aga endiselt, mida ta siis sellist Tammekaga, Kuressaare ja Kaleviga tegi? Mingid "geniaalsed" lükked panna koolipoisid Flora vastu, et põhi saaks Kuressaare vastu puhata ja siis väljakul paista ikka samasitt? Või Kaleviga jääda viimaseks nii nagu pidi? Või 11 kaotust Kuressaarega, edestades Maardut (vau!) ja üleminekumängudes toonast Vaprust. Fantastiline!

                    Või võtame selle müstilise Narva Transi. Neljandad oldi toona, kui Kalju ilmselgelt floppis hooaja alguses. Mängupilt ja kvaliteet oli kehv. Okei, punktid tulid, aga näiteks sellesamuse Kuressaarega mängiti ideetut 0-0 viiki.

                    Ma endiselt ei näe selgitusi, mis fantastilisi tulemusi Kalašnikovs on näidanud. Aga okei, ju siis olen subjektiivne.

                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

                      Aga endiselt, mida ta siis sellist Tammekaga, Kuressaare ja Kaleviga tegi? Mingid "geniaalsed" lükked panna koolipoisid Flora vastu, et põhi saaks Kuressaare vastu puhata ja siis väljakul paista ikka samasitt? Või Kaleviga jääda viimaseks nii nagu pidi? Või 11 kaotust Kuressaarega, edestades Maardut (vau!) ja üleminekumängudes toonast Vaprust. Fantastiline!

                      Või võtame selle müstilise Narva Transi. Neljandad oldi toona, kui Kalju ilmselgelt floppis hooaja alguses. Mängupilt ja kvaliteet oli kehv. Okei, punktid tulid, aga näiteks sellesamuse Kuressaarega mängiti ideetut 0-0 viiki.

                      Ma endiselt ei näe selgitusi, mis fantastilisi tulemusi Kalašnikovs on näidanud. Aga okei, ju siis olen subjektiivne.
                      Okei, aga milline teine treener on näidanud 'fantastilisemaid' tulemusi Eestis? Kui välja jätta need kes on Flora ja Levadia eesotsas olnud.

                      Ehk siis miks ta väärib vähem võimalust kui mõni teine?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas $$$ Vaata postitust

                        Okei, aga milline teine treener on näidanud 'fantastilisemaid' tulemusi Eestis? Kui välja jätta need kes on Flora ja Levadia eesotsas olnud.

                        Ehk siis miks ta väärib vähem võimalust kui mõni teine?
                        Tänane Kuressaare treener, Koppel, Post, Midenbritt
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas $$$ Vaata postitust

                          Okei, aga milline teine treener on näidanud 'fantastilisemaid' tulemusi Eestis? Kui välja jätta need kes on Flora ja Levadia eesotsas olnud.

                          Ehk siis miks ta väärib vähem võimalust kui mõni teine?
                          Aga mis treeneri ümber on selline haip olnud?
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust

                            Tänane Kuressaare treener, Koppel, Post, Midenbritt
                            Koppel? Oleks peaaegu Tammekaga välja langenud.
                            Post? Teeb täiesti tavalist Viljandi tulemust.
                            Midenbritt? Meistriliiga klubiga kaotab Esiliiga B tiimile ja jääb liigas viimaseks

                            /s

                            Mis haip Telekavaataja? See et 2 inimest küsivad foorumis, et miks ta järjekordselt peale tulemuse ära tegemist lepingut ei saanud? Ma absoluutselt ei arva, et tegu on mingi imeinimesega, aga kõrvalvaatajana lihtsalt huvitav oleks teada, et mis toimub .

                            Kommentaar


                              Minu jaoks on see haip, kui kellegi tööd hinnatakse mingil põhjusel suuremalt, kui ta seda väärt on.

                              Kalašnikov alistas Tammekaga üleminekumängudes Kalevi ja Premium liigas edestas poolsurnud Vapruse. Ei usu, et see on midagi sellist, mis väärib tingimata töö jätkamist.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Minu jaoks on see haip, kui kellegi tööd hinnatakse mingil põhjusel suuremalt, kui ta seda väärt on.

                                Kalašnikov alistas Tammekaga üleminekumängudes Kalevi ja Premium liigas edestas poolsurnud Vapruse. Ei usu, et see on midagi sellist, mis väärib tingimata töö jätkamist.
                                mida enamat ta teha oleks saanud? miks Koppel siis üldse vallandati ja tulirelv võeti, kui vahet pole?

                                mul puudub Kalašnikovi osas igasugune seisukoht, aga see su võitlus olematu tondiga (nimeks Haip) on natuke naljakas. meedia tituleeris ta, jah, kohalikuks Sam Allardyce'iks, aga meediale meeldivad lihtsalt ilusad narratiivid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X