320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Muidugi, hiljem paranes Vanakesa tase päris palju, mängides näiteks Normas väärinuks ta ka koondisedebüüti, aga siis oli Poom ees.
    kle loe tast, JALKA ajakirjas ilmus tast pikk lugu, ära klähvi niisama siin

    Kommentaar


      Ma olen näinud Vanakesa mänge KSMK eest ja võin kinnitada, et tema tase oli keskpärane, vaheldumisi Mehis Luigega nad mängisid ja kohati oli Luik paremgi. Sellise tasemega polnud moskva dinamos midagi teha. Aasta varem ta seal mängis, ju siis oli mänguklass vahepeal kõvasti alla käinud. Või oli duubel lihtsalt nii nõrgal tasemel?

      Kommentaar


        Algselt postitas urmar Vaata postitust
        Ma olen näinud Vanakesa mänge KSMK eest ja võin kinnitada, et tema tase oli keskpärane, vaheldumisi Mehis Luigega nad mängisid ja kohati oli Luik paremgi. Sellise tasemega polnud moskva dinamos midagi teha. Aasta varem ta seal mängis, ju siis oli mänguklass vahepeal kõvasti alla käinud. Või oli duubel lihtsalt nii nõrgal tasemel?

        kuis sul pole õrna aimu asjadest kuidas need olid siis ära räägi üldse, the end, mulle aitab

        Kommentaar


          ma kirjutan asjadest nii, nagu ma neid mäletan, kogu lugu, võiks lõpetada jah.

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            Kas sinu arvates on kiiduväärne, et Komarov peale umbes kümneaastast treenimist, olles ülimalt andekas, otsustab järsku hoopis arstiks õppima hakata.
            Aga minu teada ei ole enne gümnaasiumi lõpetamist eriti võimalik ülikoolis arstiks õppida...

            Kommentaar


              Paljud küsimused saavad kindlasti siit vastuse!

              Kommentaar


                Tänane kontrollkohtumine Paide FC Floraga lõppes siis 6:0 võiduga. Rohkem infot tänase mängu kohta http://www.jkmaagtammeka.net/?id=20813

                Homme võib Annelinna kunstmuruväljakul näha, kuidas Maag Tammeka esindus- ja duubelmeeskond teineteiselt mõõtu võtavad!

                Kommentaar


                  Tänane mäng oli suht igav
                  loodame et homme on natuke rohkem põnevust

                  Kommentaar


                    17ndal jaanuaril,ehk siis juba tuleval neljapäeval kogunevad MT fännid esimest korda Flashi juures, Filosoofi 4,et arutada uue hooaja plaane,teha ehk mõni uus laul jne jne. Kõik uued näod oma värskete ideedega on vägagi oodatud.
                    Kohvi ja teed pakutaxe tasuta ja kui keegi miskit muud tahab,tuleb omal kaasa võtta. Kui keegi miskit lähemalt veel miskit teada tahab,siis kõlligu 5234554

                    Kommentaar


                      Maag Tammeka I - Maag Tammeka II 5:1
                      Maksim Bazjukin (2), Artur Ossipov (2), Mihkel Mikheim - Mikk Laas

                      Kommentaar


                        Ossipov tagasi Tartusse?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                          Ossipov tagasi Tartusse?
                          yep nii see on

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mirko Vaata postitust
                            Ja võimalik et Zamogilnõi toob kah Mamontovi tagasi
                            mamontov hetkel siiski koos sillamäega

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jorss Vaata postitust
                              mamontov hetkel siiski koos sillamäega
                              Testimisel ?

                              Kommentaar


                                Ossipovi naasemine on ikka väga väga meeldiv
                                kahjuks suutsin täna mängu sisse magada,aga teisipäeval tahaks juba näha,mis puust see Sillamäe on ka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X