320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas TeeleS Vaata postitust
    Sillamäe vastu mängis ju.
    Sorry, lugesin tõesti üle tollest teise poolaja koosseisust. Arvasin, et äkki on vigaseks toksitud.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Sorry, lugesin tõesti üle tollest teise poolaja koosseisust. Arvasin, et äkki on vigaseks toksitud.
      Prosa on täitsa terve

      Kommentaar


        Ja veel millises füüsilises vormis !

        Kommentaar


          Igatahes! Kõik Maag Tammeka poolehoidjad, kes seni pole julgenud veel teiste juurde tulla ja on mängu vaikselt omaette vaadanud, siis andke märku, ükskõik mil viisil, kas mulle või ükskõik millisele teisele MT-ga seotud tegelasele ning aitame koos oma meeskonna meistritiitlini! Ja ka kõik need, kes pole veel teed jalgpalliväljaku äärde leidnud, siis vuta-vuta jalad kõhu alt välja! Hooaeg algab varsti, näitame teistele, milleks tartlased võimelised on! (Ps! Me ei ole üldse kurjad ja meid ei pea kartma!!!)

          Kommentaar


            Algselt postitas TeeleS Vaata postitust
            Igatahes! Kõik Maag Tammeka poolehoidjad, kes seni pole julgenud veel teiste juurde tulla ja on mängu vaikselt omaette vaadanud, siis andke märku, ükskõik mil viisil, kas mulle või ükskõik millisele teisele MT-ga seotud tegelasele ning aitame koos oma meeskonna meistritiitlini! Ja ka kõik need, kes pole veel teed jalgpalliväljaku äärde leidnud, siis vuta-vuta jalad kõhu alt välja! Hooaeg algab varsti, näitame teistele, milleks tartlased võimelised on! (Ps! Me ei ole üldse kurjad ja meid ei pea kartma!!!)
            Lahe, Tartule igatahes edu
            www.jkkalju.ee
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar




              Natuke tänasest mängust.

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Kardan,et Albertilt oodatakse liiga palju. 2. liigast tulla ja olla meistriliigas mees,kes peab lööma väravaid,et tula esineljasekka. Kahtlane. Loomulikult usun ja loodan,et ta saab sel tasemel hakkama, kuid palju tast tahta on ka utoopia esimesel hooajal

                  Kommentaar


                    Ega ainult Albert väravaid lööma ei pea. Küll ta Meistriliigas hakkama saab

                    Kommentaar


                      Esimese nelja hulka. Parajad koomikud. Sellise koosseisuga viies-kuues koht. Kui sedagi.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        See 2 meest kohale on ka muhe. Ründes on tegelt suht 0 valikut, no Russakov oli/on äärekaitsja ju ikka. Vähemalt Maagi päevil. Ja kaitseliinis on kõigi mängijate koguvanus ehk mu vanaema vanusega võrdne. Teniste,Hausenberg ja Vaino on kogenud, Starovaitov oleks super,aga kontrollmängude põhjal kooseise lugedes ei oska mina arvata,kus tema mängib.

                        Kommentaar


                          Nojaa, aga küll Tomson, Komarov, Tiirik, Mikheim, Hansi ja teised ka kõmmutama hakkavad!

                          Ja esimese nelja hulka? Küll me hakkama saame. Kui kõik ilusti end hooajaks terveks ravivad, siis hakkame järjest kotte pähe tõmbama! Olge täitsa rahulikud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -mirko- Vaata postitust
                            Starovaitov oleks super,aga kontrollmängude põhjal kooseise lugedes ei oska mina arvata,kus tema mängib.
                            Viimases Tulevikuga mängus, tuli poolajal Russakovi asemele ette ründesse ja lõi ka värava.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas sosku Vaata postitust
                              Viimases Tulevikuga mängus, tuli poolajal Russakovi asemele ette ründesse ja lõi ka värava.
                              Seda küll, aga ma arvan, et kasutaja -mirko- mõtles, et möödunud hooajal mängis Starovoitov kaitses ning nüüd treeningkohtumistes on treenerid ta pannud ette mängima.

                              Kommentaar


                                jääb üle vaid nõustuda Teele viimase postitusega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X