320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

top 10 mida tahad näha meistriliiga mängul

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas lennat Vaata postitust
    Tõstatud küsimus on jalgpalliklubis MTÜ FC TVMK. Ma ei ole kurtnud, et FC Levadia mängudel ei ole toitlustamist olnud. Jah, on ikka olnud, pigem ei jõua järjekord enne teise poolaja algust minuni ja siis ma põrutan koriseva kõhuga tribüünile tagasi.
    Levadia mängudel pole ka alati olnud toitlustust, ka Balti Liigas.
    Algselt postitas budulojus
    kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas lennat Vaata postitust
      Tõstatud küsimus on jalgpalliklubis MTÜ FC TVMK. Ma ei ole kurtnud, et FC Levadia mängudel ei ole toitlustamist olnud. Jah, on ikka olnud, pigem ei jõua järjekord enne teise poolaja algust minuni ja siis ma põrutan koriseva kõhuga tribüünile tagasi.
      Kuule, äkki sööd liiga palju? Või siis paastud ja loodad mängul kõvasti süüa?

      Kommentaar


        #33
        Mitte nüüd küll tähtsuse järjekorras, aga siit tulevad siis minu kümme teesi:

        1. Mõnusad staadionid, millel ka katust oleks. Põhiline siiski, et staadionile minnes mõne sõbraga, kes varem käinud ei ole, piinlik ei hakkaks staadioni olukorra pärast.
        2. "Fun-factor" Et ennem mängu juba tehtaks mingit pulli ja tegeletaks kuidagigi inimeste lõbustamisega. Mängigu kas muusika või siis, et lastel oleks mingit tegvust ja emmed-issid saaks siidrit või õlle juba osta jne
        3. Tabloo olemasolu on hädavajalik, eriti seda tingimustes, kus teadustajat kuuldakse heal juhul 5 meetri läheduses kõlaritest ja sedagi segaselt. JA tabloo ikka selline normaalne, kus näitaks vahetused jne asjad kõik ära, mitte selline junn nagu Arenal.
        4. Minumeelest just vinge kui saaks mingit grill-liha vms vaheajal soetada, kuigi alguseks sobiks kasvõi see, et oleks selline kökats valik nagu Arenal.
        5. Pileti hinnad kontrolli alla!
        Minu esimene jalgpalli elamus staadionil... Sõbranna kutsus, et läheks Eesti - Fääri Saarte jalkat vaatama. Suur jalkasõber ma just polnud ja ega mingeid erilisi emtsioone see ka ei kutunud esile. Uurisin siis pileti kohta ja saades vastuseks, et 10 krooni olin kohe käpp! Et miks ka mitte selline pull ära proovida Staadion oli minu mäletamist mööda rahvast täis ja ka tulemus oli ilus... Ja sealt see kõik mul algas...
        6. Korralikud iseseisvad klubid, enamvähem stabiilse koosseisuga. Tõsiselt hoian pöialt, et Tulevik välja kukuks. Ka Kuressaare võiks omal iseseisvuse saavutada, vaat kui vahvad fännid neil on!
        7. Võõrleegionärd liigas ei teeks mitte halba. Tuldaks siis juba kasvõi võrdlema omade ja välismaalaste taset jne. Mingeid neegreid ja pilukaid saaks ilmselt odavalt küll ja taset neil oleks kaa mõistlikult, ma usun.
        8. See Eesti üleminekute süsteem tuleks kriitilise pilguga üle vaadata ja omad korrektuurid seal teha. Vabalt liikuda saavad pallurid leiaksid õige koha just neid klubides, kus nad tõepoolest mängida tahaksid ja üldiselt peaks ka tase tõusma.
        9. Meedia tõsist huvi ja kajastatust televisoonis. Turunudslikult tuleks saavutada vähemalt sama vinge tase nagu kossus ja põnevaimad mngud oleksid nähtavad ka teleekraanilt.
        10. Fännidele võiks olla ka selliseid peale mängu mängijatega kohtumisi. Mitte, et peale igat mängu aga noh, peale liiga võitmist jne. Eeskujuks võiks olla, midagi taolist nagu oli aastal 2002 (loodetavasti nüüd ei eksi aastaga) kus Flora viimases kodumängus oli parima plakati valimine ja võitja sai pildile koos meeskonnaga ning peale mängu, kui pakuti torti ja mängijad jagasid autogramme. Mul siiani see leht autogrammidega kodus alles
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas zaz Vaata postitust
          6. Korralikud iseseisvad klubid, enamvähem stabiilse koosseisuga. Tõsiselt hoian pöialt, et Tulevik välja kukuks.
          Nu ma ei tea. Viljandis on mängudel alati vähemalt sada pealtvaatajat. Olgugi, et mõni nimetab seda Flora tagavaralaoks, on võistkonnal vähemalt mingigi identiteet ja see läheb teatud inimestele vägagi korda. Seda sama ei saa aga öelda ühe medalit jahtiva pealinna profiklubi kohta, kes pole liha ega kala. Pealtvaatajate arv on neil ka liigas väikseim.

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas sosku Vaata postitust
            Nu ma ei tea. Viljandis on mängudel alati vähemalt sada pealtvaatajat. Olgugi, et mõni nimetab seda Flora tagavaralaoks, on võistkonnal vähemalt mingigi identiteet ja see läheb teatud inimestele vägagi korda. Seda sama ei saa aga öelda ühe medalit jahtiva pealinna profiklubi kohta, kes pole liha ega kala. Pealtvaatajate arv on neil ka liigas väikseim.
            Sapikas mõtles siin pigem kaadri voolavust (pesupulbri süsteemi sisest). Lausa ime et mingeid suvalisi tonte käib Viljandis nii palju inimesi vaatamas. Mis siis veel juhtuks kui seal oleks Viljandi enda vennad või vähemalt paari aastase Viljandi pagasiga vennad!

            Kommentaar


              #36
              10-t ei tahagi, aga järgmine kord Pärnusse minnes tuleb petrooliumilamp kaasa võtta, et tualetti normaalselt kasutada. Samuti omad õlled.

              PS. Huvitav kas pärnakate logol olev karu on tulnud sellest pimedast "karukoopast"?
              tulevik on tunni aja pärast

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas gianluca Vaata postitust
                10-t ei tahagi, aga järgmine kord Pärnusse minnes tuleb petrooliumilamp kaasa võtta, et tualetti normaalselt kasutada. Samuti omad õlled.
                Kui see staadion ehitati, ei olnud elektripirni veel leiutatud ja ei osatud selle hilisema lisamisega ka arvestada

                Teemasse ka. Minu isiklik Top 1: Lemmikmeeskonna väravad. Piisavalt karastunud Vapruse toetajana ei julge punkti(de)st juba ammu unistada
                Rise and rise again until lambs become lions!

                Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas mahagon Vaata postitust
                  Sapikas mõtles siin pigem kaadri voolavust (pesupulbri süsteemi sisest). Lausa ime et mingeid suvalisi tonte käib Viljandis nii palju inimesi vaatamas. Mis siis veel juhtuks kui seal oleks Viljandi enda vennad või vähemalt paari aastase Viljandi pagasiga vennad!
                  Kas kolm viljandlast meeskonnas on tondid? Kas Koondist korduvalt esindanud Saharov on tont? Kas pika välisliiga kogemusega väravavaht Tohver on tont? Mõtle ikka mis paska sa suust välja ajad. See meeste vahetamine pole just kiita, aga mis siin Eesti jalgpallis hetkel üldse kiita on?

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas Erko Vaata postitust
                    Kas kolm viljandlast meeskonnas on tondid? Kas Koondist korduvalt esindanud Saharov on tont? Kas pika välisliiga kogemusega väravavaht Tohver on tont? Mõtle ikka mis paska sa suust välja ajad. See meeste vahetamine pole just kiita, aga mis siin Eesti jalgpallis hetkel üldse kiita on?
                    Sa tõid välja 5 meest 11-st. Tubli. Teil on tulevikku...

                    Kommentaar


                      #40
                      zaz,sa oled otzseloomulikult üks vahva vend.Nii palju toredaid mõtteid.

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas mahagon Vaata postitust
                        Sa tõid välja 5 meest 11-st. Tubli. Teil on tulevikku...
                        Hetkel rohkem Tulevikku kui Vaprusel. Kui sa nii julge mees oled, siis mine ütle seda mängijatele näkku, et oo sina oled tont, sest sa mängid Viljandi Tulevikus. Nõus?

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas Erko Vaata postitust
                          Hetkel rohkem Tulevikku kui Vaprusel. Kui sa nii julge mees oled, siis mine ütle seda mängijatele näkku, et oo sina oled tont, sest sa mängid Viljandi Tulevikus. Nõus?

                          Pidevalt peab midagi tõestama. Tõesta et oled kõige-kõige... Ja tont on ainult sõnakõlks. Meil meeskonnas kõik tondid ja keegi pole haavunud. Lase nats auru välja, hakkab kergem.

                          Kommentaar


                            #43
                            Mul lihtsalt kopp ees sellest, kuidas kõik räägivad, et Tulevik pole kohta meistriliigas väärt. Kui punkte on piisavalt kogutud ja vahel on ka õnne olnud, siis ju nad on siis seda ikka väärt ja igaljuhul on see parem kui mingi järjekordne Tallinna klubi, kes mängib Tallinnas kodumänge meistriliigas. Tänu sellele on võimalik vaadata rohkemates linnades meistriliigat, mis on igati parem.

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas Erko Vaata postitust
                              Mul lihtsalt kopp ees sellest, kuidas kõik räägivad, et Tulevik pole kohta meistriliigas väärt. Kui punkte on piisavalt kogutud ja vahel on ka õnne olnud, siis ju nad on siis seda ikka väärt ja igaljuhul on see parem kui mingi järjekordne Tallinna klubi, kes mängib Tallinnas kodumänge meistriliigas. Tänu sellele on võimalik vaadata rohkemates linnades meistriliigat, mis on igati parem.
                              Sisuliselt on ka Tulevik tallinna klubi ju. Tehakse trenni pealinnas ju ja meeskonnas on mingid vurled, kes mingil põhjusel pole sobinud Pasile. Samas Pärnu sats jälle on tõsine oma linna klubi. Tõesti neil pole sel hooajal läinud teps mitte nii hästi kui eelmisel hooajal, kuid küll nemadki paremini väljakul trikitama hakkavad. Peaasi et suudaksid oma noori Pärnu linnas hoida siis võib tulevik Vaprusele õite roosiline olla.

                              Kommentaar


                                #45
                                Tallinna klubi on ta selles mõttes küll, aga ma mõtlesin seda, et tänu sellele klubile on võimalik ikkagi Viljandis meistriliiga tasemel jalgpalli näha. See hoiab kindlasti natukenegi huvi jalgpalli vastu Viljandis. Lisaks pole mul Vapruse vastu midagi, see on mul üks lemmikuid meistriliigas, aga inimene, kellega ma vaidlesin on vapruse pooldaja, siis ma lihtsalt võrdlesin sellega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X