320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

top 10 mida tahad näha meistriliiga mängul

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Okei, ma tõesti mõtlesin seda, et kooseisud oleks enamvähem paigas ja kaadrivoolavus poleks nii jube suur. Nii ei saagi ju tekkida seda omale tuttavat, armast ja head meeskonda... Ses mõttes on Vaprus ju igati numps.
    Sama lugu isegi Floras... Põhimõtteliselt iga aasta peab hakkama alguses nuputama, et ohhoo kes see või too tüüp väljakul nüüd ringi jookseb.
    Oleks püsiv ja korralik koosseis kõigil, võiks aegajalt ju isegi Tulevik rünnata kõrgemaid kohti (täkke on sealt ju tulnud küll ja küll ) Kahju juba, kuidas Tulevikust poisid ära rebitakse, siis väntsutakse duubli ja põhimeeskonna vahet ja mõne aastta pärast tagasi Tulevikku...
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas Art1 Vaata postitust
      zaz,sa oled otzseloomulikult üks vahva vend.Nii palju toredaid mõtteid.
      Mis sind hammustas?

      Aga seda, et vahva veli olen... usun, sa ei eksi
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        #48
        tantsutydrukud igal klubil!pole naisi, pole fänne!
        player

        Kommentaar


          #49
          toitlustus, WC,palju purjus fänne kes teevad nalja,igas meeskonnas vähemalt 1 mängija kes teeb trikke ja häbistab nendega teisi.
          Algselt postitas Cule
          Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

          Kommentaar


            #50
            Mina loodan samuti iseseisvate klubide väljakujunemist. Kui Tulevik suudaks iseseisvaks kuidagi rebida, oleks tegemist superlahendusega, sest reaalselt võttes ma ei näe mingit potentsiaali neil üle 500 in mängule saada (mõeldes,et kunagi hakkavad publikunumbrid suurenema), seda just seetõttu, et Viljandlastel ei saa kujuneda mingit ühtekuuluvust klubiga, kus kaadrivoolavus suur, mehed treenivad Tallinnas jne jne.

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas -mirko- Vaata postitust
              Mina loodan samuti iseseisvate klubide väljakujunemist. Kui Tulevik suudaks iseseisvaks kuidagi rebida, oleks tegemist superlahendusega, sest reaalselt võttes ma ei näe mingit potentsiaali neil üle 500 in mängule saada (mõeldes,et kunagi hakkavad publikunumbrid suurenema), seda just seetõttu, et Viljandlastel ei saa kujuneda mingit ühtekuuluvust klubiga, kus kaadrivoolavus suur, mehed treenivad Tallinnas jne jne.
              Seleta mulle, mis vahe on sellel, kus meeskond treenib? Kaadrivoolavus kusjuures enam nii suur ei olegi. Viljandis paiknemiseks on vaja paremaid treeningtingimusi. Kunstmuru on olemas, pesemisvõimalus ka nüüd kohe staadioni kõrval, et kui mõne aasta pärast või millalgi saab korda tehtud ka põhistaadion, siis võib linn selleks valmis olla. Aga siiski ma usun, et see 500 inimest ei jää selle taha, kes seal mängivad, vaid pigem olematule reklaamile ja kõigile nendele asjadele, mis siin teemas pidevalt nimetatud on.

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas Erko Vaata postitust
                Seleta mulle, mis vahe on sellel, kus meeskond treenib? Kaadrivoolavus kusjuures enam nii suur ei olegi. Viljandis paiknemiseks on vaja paremaid treeningtingimusi. Kunstmuru on olemas, pesemisvõimalus ka nüüd kohe staadioni kõrval, et kui mõne aasta pärast või millalgi saab korda tehtud ka põhistaadion, siis võib linn selleks valmis olla. Aga siiski ma usun, et see 500 inimest ei jää selle taha, kes seal mängivad, vaid pigem olematule reklaamile ja kõigile nendele asjadele, mis siin teemas pidevalt nimetatud on.
                Viljandi puhul ei jää kindlasti rahvaarv ainult reklaami taha, kindlasti jääb see suurel määrel selle taha mida mirko eespool nimetas.
                Algselt postitas budulojus
                kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
                  Viljandi puhul ei jää kindlasti rahvaarv ainult reklaami taha, kindlasti jääb see suurel määrel selle taha mida mirko eespool nimetas.
                  Ja mille taha siis Tartu viletsad numbrid jäävad? See asi pole nii lihtne.

                  Kommentaar


                    #54
                    Sellel ajal kui meistriliigas olid Merkuur ja Tammeka olid Tartus Eesti suurimad publikunumbrid, aga nüüd MT ajal vähe publikut. Minu jaoks mängib küll rolli see, et kui enne hoidsin pöialt noortele tammeka eestlastele siis nüüd on paljud neist läinud ja asemel on vanad venelased keda ma eriti ei tea.
                    Algselt postitas Cule
                    Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                    Kommentaar


                      #55
                      Flora süsteemi klubide probleemiks ongi see, et ei ole mingit iseseisvust. Kui paberil tundub kõik ok, siis reaalselt on seis selline, et farmklubide eesotsas on hüpiknukud, kes suurt sõnaõigust ei oma. Igasugused uuenduslikud lükked asja parandada lõppevad sellega, et tuleb küsida luba kõrgemalt.

                      Nii ei saagi areneda, kui pidur on koguaeg peal ja keegi su raha loeb.

                      Näiteks mida sa tulevikust ikka toetad, kui enamik on Tallinna poisid, kellel on klubi nimest ja sünnikohast jummala savi.

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        Ja mille taha siis Tartu viletsad numbrid jäävad? See asi pole nii lihtne.
                        See asi polegi nii lihtne, publikuarv sõltub väga paljudest asjadest, ma polegi väitnud et ainult selle pärast Viljandis mänge ei käida vaatamas.

                        PS! Soovitan vaadata urmari viimaseid postitusi! Väga ebaobjektiivsed Flora süsteemi/EJL-i kaitsvad/ülistavad postitused : )
                        Algselt postitas budulojus
                        kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                        Kommentaar


                          #57
                          Olen ka ise Flora süsteemi klubidele mõelnud, kuid mina näen paberil nende klubide eesotsas kohalikke treenereid, kes tõenäoliselt lihtsalt ajapuuduse ja tõttu ei jõua kõike nii korraldada nagu 21. sajandi ootused nõuavad.

                          Tuleviku peaks küll aga ses osas rahule jätma, sest Viljandis mängudel rahvast käib ja Lillevere teeb seal minu arvates head tööd.

                          Kas korvpallis on Valga Welg kohalik klubi? Samuti ju klopsiti kokku ja asi ants. Milleks toetada Londoni Arsenali, kui seal pole ühtegi londonlast? Milleks toetada Nõmme Kaljut, kui sinna on mängima kogunenud tüübid, kel Nõmme linnaosa käekäigust pohhui, lihtsalt peaasi, et nalja saaks?

                          Ses suhtes võiks ikka alustada oma klubi fännikultuuri arendamisega, kui hakata näpuga teiste peale näitama ja mingitest piduritest ja raha lugemistest rääkima.

                          Silver, kas FC Kuressaare eesotsas on ka hüpiknukud ja pidurid ja rahalugejad???

                          Head Õllesummeri jätku!

                          Kommentaar


                            #58
                            PS! Soovitan vaadata urmari viimaseid postitusi! Väga objektiivsed postitused

                            Nii peaks kirjas olema.

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas milkshake Vaata postitust
                              Olen ka ise Flora süsteemi klubidele mõelnud, kuid mina näen paberil nende klubide eesotsas kohalikke treenereid, kes tõenäoliselt lihtsalt ajapuuduse ja tõttu ei jõua kõike nii korraldada nagu 21. sajandi ootused nõuavad.

                              Tuleviku peaks küll aga ses osas rahule jätma, sest Viljandis mängudel rahvast käib ja Lillevere teeb seal minu arvates head tööd.

                              Kas korvpallis on Valga Welg kohalik klubi? Samuti ju klopsiti kokku ja asi ants. Milleks toetada Londoni Arsenali, kui seal pole ühtegi londonlast? Milleks toetada Nõmme Kaljut, kui sinna on mängima kogunenud tüübid, kel Nõmme linnaosa käekäigust pohhui, lihtsalt peaasi, et nalja saaks?

                              Ses suhtes võiks ikka alustada oma klubi fännikultuuri arendamisega, kui hakata näpuga teiste peale näitama ja mingitest piduritest ja raha lugemistest rääkima.

                              Silver, kas FC Kuressaare eesotsas on ka hüpiknukud ja pidurid ja rahalugejad???

                              Head Õllesummeri jätku!
                              Õllesummer on läbi aga kus Silver ütles,et Flora süsteemi klubide eesotsas on pidurid ja rahalugejad?
                              See et seal hüpiknukud on kes täidavad kellegi teise käske/keelde peaks olema igale vähegi Eesti jalgpalliga kursis olevale inimesele selge.
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas milkshake Vaata postitust
                                Silver, kas FC Kuressaare eesotsas on ka hüpiknukud ja pidurid ja rahalugejad???
                                On küll. Hiljuti sai tehtud FCK kodulehekülg - selle aja jooksul kuulsin ja nägin nii mõndagi. Esiteks "juhib" klubi mees, kes ei julge teha mitte ühtegi konkreetset otsust ning on jube vanameelne ja uuenduste vastu. Teiseks ei ole sellel "juhil" suurt sõnaõigust. Kui üldse midagi on vaja otsustada, siis tuleb Tallinnas traate ühendada, mitte saarel.

                                Samuti on probleeme ka rahaga. Kodulehekülje eest tasus arveid näiteks klubi üks treeneritest, kes tegi seda puhtalt oma palgast. On see normaalne? Samuti tegid mängijad ise korjanduse, et ka omalt poolt netikülge toetada.

                                Ma usun, et Saaremaal on selline inimene olemas, kes suudaks FCK väga edukalt iseseisva klubina juhtida. Kahjuks ma ei usu, et talle üldse kunagi mingisugust võimu antakse, sest see inimene on oma ideedelt liiga uuenduslik. Klubi bossidele uuendused aga eimeeldi.

                                Algselt postitas milkshake Vaata postitust
                                Ses suhtes võiks ikka alustada oma klubi fännikultuuri arendamisega, kui hakata näpuga teiste peale näitama ja mingitest piduritest ja raha lugemistest rääkima.
                                Mis puutub Nõmme Kaljusse, siis mina võin küll nina püsti ajada ja käe südamele panna: klubi on teinud väga tublit tööd ning areng jätkub! Ma ei saa aru, kas sul on mingisugune kadeduseuss sees? Ma usun, et Kalju on üks vähestest, kes suudab oma ideed ka realiseerida. Milleks raputada meile tuhka pähe, kui võib öelda, et roosad on väga edukalt oma asja ajanud ning ajame ka edasi. Palju on tehtud ja veel rohkem on veel teha!

                                Algselt postitas milkshake Vaata postitust
                                Kas korvpallis on Valga Welg kohalik klubi? Samuti ju klopsiti kokku ja asi ants. Milleks toetada Londoni Arsenali, kui seal pole ühtegi londonlast? Milleks toetada Nõmme Kaljut, kui sinna on mängima kogunenud tüübid, kel Nõmme linnaosa käekäigust pohhui, lihtsalt peaasi, et nalja saaks?
                                Miks toetada FC Florat, kui enamik mängijatest ei ole pärit Tallinnast? Miks toetada Tartu Rocki, kui oma pool meeskonda on sisse toodud mujalt? Jne.

                                Pealegi ma ei ütleks, et Kaljul on Nõmme linnaosast pohhui. Väga edukalt on arendatud sealset vutti ning kõik kohalikud noored on jalgpallitrenni võetud. Arvan, et sa paned praegu väga mööda. Kui mu vanatädi, kes elab õntsat elu Pääskülas teadis küsida, et kuidas brassid mängivad ja, mis noored nendest arvavad, siis usun, et see on juba päris suur samm edasi jalgpalli populariseerimiks Nõmme linnaosas. Pealegi kui poleks olnud Kalju sugust meeskonda, kes tahab asju ajada, siis arvan, et Hiiu staadion ei oleks hetkel see, mis ta on.

                                Algselt postitas milkshake Vaata postitust
                                Tuleviku peaks küll aga ses osas rahule jätma, sest Viljandis mängudel rahvast käib ja Lillevere teeb seal minu arvates head tööd.
                                Lillevere tööd ma ei kritiseeri. Ta on ülimalt sümpaatne treener ning mis peamine, ta on tasemel! Kuid Viljandis puudub teine tähtis inimene - keegi, kes suudaks klubi edukalt juhtida. Treeneril roll on siiski mängijate treenimine ja meeskonna juhtimine väljakul, mitte raha lugemine, klubi arendamine ja sponsorite leidmine. Tore on näha, et Viljandis töö käib.

                                Algselt postitas milkshake Vaata postitust
                                Olen ka ise Flora süsteemi klubidele mõelnud, kuid mina näen paberil nende klubide eesotsas kohalikke treenereid, kes tõenäoliselt lihtsalt ajapuuduse ja tõttu ei jõua kõike nii korraldada nagu 21. sajandi ootused nõuavad.
                                No, aga siis on ju probleem leitud!
                                Last edited by Silver; 09.07.07, 09:24.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X