320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Sillamäe Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Noh, kas nüüd siis lõpetab Maksim karjääri?

    Kommentaar


      No vähemalt ei ole Starodubtsev selline nagu Burdakov, kes kukkus kohe EJL-i mingis nõiajahis süüdistama. Ses suhtes muidugi respekt, et võttis löögi sirge seljaga vastu ja lubab ka neist petistest vabaneda.

      Teisest küljest, arusaamatu, mis krt seal Ida-Virumaal sünnib. Miks ei suuda sealsete klubide mängijad küll ausa mängu reeglitest kinni pidada?
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Algselt postitas dannar Vaata postitust
        Noh, kas nüüd siis lõpetab Maksim karjääri?
        arvad , et ainult tema või?

        Kommentaar


          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
          No vähemalt ei ole Starodubtsev selline nagu Burdakov, kes kukkus kohe EJL-i mingis nõiajahis süüdistama. Ses suhtes muidugi respekt, et võttis löögi sirge seljaga vastu ja lubab ka neist petistest vabaneda.

          Teisest küljest, arusaamatu, mis krt seal Ida-Virumaal sünnib. Miks ei suuda sealsete klubide mängijad küll ausa mängu reeglitest kinni pidada?
          Palgad väiksed, pereliikmetel ka tööd pole, kultuuriline taust etc. Juurde veel inimlik lollus och ahnus.

          Kommentaar


            Algselt postitas martin12 Vaata postitust
            arvad , et ainult tema või?
            Ei arva, aga see mees on juba aastaid kõigil pinnuks silmas olnud ja võiks lõppeks asja ära lahendada.

            Kommentaar


              Algselt postitas dannar Vaata postitust
              Palgad väiksed, pereliikmetel ka tööd pole, kultuuriline taust etc.
              No pigem kultuuriline taust. Sillamäe mängijate palgad ei tohiks nüüd EML-is kõige väiksemad ka olla.
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                Kui nüüd kolmandana peaks Kohtla-Järve Lootus vahele jääma, siis see enam ei ületaks vist uudisekünnistki...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                  No pigem kultuuriline taust. Sillamäe mängijate palgad ei tohiks nüüd EML-is kõige väiksemad ka olla.
                  Ehk siis Narva Transi taust

                  Kommentaar


                    Mängiti tulemuse peale?
                    Kaotus kahe või enamväravaga?
                    Levadia omavärav võis mõnel närvid läbi ajada.
                    Ma juba rääkisin, et mõned aastad tagasi käisid kaks venda kasiinos eurodega hullamas, näiteks 100 euri eest toodi ühele diilerile roose. Üks mängib transis, teine sillamäel ja mõlema nimi on pärast pressiteadet siit läbi käinud. Kui liit neist muidu lahti ei saa siis tehku juhuslikke dopinguproove, vaevalt need mehed siis ühekordselt manti manustasid.
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      Sellepärast ma enam eesti jalgpalli ei vaatagi,üks jama teise otsa-Üks petmine ja soperadmine käib.Jalgpallist on asi väga kaugel siin meie riigis.

                      Kommentaar


                        Kurat, ma olen endiselt seda meelt, et oleks pidanud Narva MLst välja viskama ning nüüd Sillamäe ka, isegi kui see oleks ML taseme alla viinud - asi on põhimõttes! Mitte mingite pressiteadetega mängima siin....

                        Kommentaar


                          Algselt postitas F.U. Vaata postitust
                          Kurat, ma olen endiselt seda meelt, et oleks pidanud Narva MLst välja viskama ning nüüd Sillamäe ka, isegi kui see oleks ML taseme alla viinud - asi on põhimõttes! Mitte mingite pressiteadetega mängima siin....
                          Kui otsest tõendit pole siis ei saa välja visata.

                          Näide: Ülemus ütleb sulle: "Sa varastasid firmast raha,ma tean sind aga turvakaamerad ei tuvastanud sinu tegevust"

                          Kommentaar


                            Käisin seda mängu Maarjamäel vaatamas. Sillamäe kaitse oli lihtsalt läbikäigu hoov, aga Levadia suutis tühjast väravast mitu korda mööda lüüa. Hiljem mängupilt Sillamäel paranes ja enne Nahk'i 90 minuti karistuslööki suutis keegi Sillamäest 5 meetrilt väravast mööda lüüa.
                            Inter - ausaim klubi Itaalias.

                            Kommentaar


                              Ma arvan, et antud olukorras oleks juba ainuõige otsus Sillamäe eemaldada, kuna Narva juhtum pidi siiski olema õppetunniks kõigile aga nagu näha siis libakalev ei õppinud.
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                eemaldada tulnuks narva,seda enam ,et burdakov oli nii sisnisilmne,sillamäe omad vähemalt kahtlustasid ise ka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X